Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil4 Android
5 sn
8.249
Cevap
160
Favori
407.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yenileniyor. Müşteri hizmetleri arayıp teyit ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 gb lik paketi 35 tl ye kullanıyordum taahhüt bitiyor aynı tarifeyi 39 tl te teklif ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk Telekom Online İşlemlerden TL yükleyenlere HAFTALIK 2GB hediye.

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• bana hiç gelmiyor hep 50 tl 40 tl geliyor

• Bana ilk defa sim menü teklifi geldi. Vodafone da iken gelmemişti hiç. Bu işlerle bize biraz çelme takmaya çalışıyorlar sanki haalaa!!!. Forumda zorlaştı gibi okumuştum ama devam ediyormuş

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 12 Haziran 2020; 20:16:52 >
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 6.gün fırsat mesajı geldi 😀

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    özel bir şey yapıyor musun hocam ne güzel paketler öyle

• inexo kullanıcısına yanıt
    5008 e evet yaz 7672 evet yaz yolla kullanımlara göre teklif yolluyorlar başka 1 şey yok

gelenleri buraya paylaşıyorum
  • Merhaba, anneme böyle bir mesaj gelmiş. Normalde Selfy Google Play 5GB paketini kullanıyordu (750dk+5000sms+5GB) 25 liraya, bu ay zam gelip 30 TL olmuştu. İnterneti yetmiyordu sürekli ek paket almam gerekiyordu, ben de numarasını taşımayı düşünüyordum, gelen mesajda 750 dk 500 SMS 7 GB 24 TL diyince onayladım, yeterli bakiyeniz olması halinde 30 gün içinde yenilenecektir dedi. Başka benzer teklif gelen var mı? Sıkıntı olur mu?

• U. kullanıcısına yanıt
    geçmiş mesajları okursanız gelen kullanan olduğunu görürsünüz google play 5gb paketini iptal edin Tl yükleyince yenilenmesin
    Teşekkür ederim, paket kalıcıyla iptal edicem bu ay sonuna kadar bekleyeyim bu pakette sıkıntı olmazsa iptal mesajını atarım

• Arkadaşlar Hoş fırsat 7 kullanıyorum 1 ay paketimi yenilemedim ve paketten kaydım silindi tekrar pakete nasıl üye olabilirim acaba bilgisi olan var mı?
  • Tolgasonkaya T kullanıcısına yanıt
    Tekrar teklif gelmesi lazım
  • mobil uygulama üzerinde tam bana göre kampanya kısmında %30 indirimli prime eksper 12gb 36.50TL olarak teklif gelmiş bana. Kabul edilmeye değer mi? ne kadar kalıyor bu teklif benm hesabım üzerinde? daha 45 gun taahütüm devam ediyor.
  • Visam Lord kullanıcısına yanıt
    15 GÜN DAaha sabret son ay kabul edersin
    fiyat performans olarak iyi mi? bakyıorum 39 liraya 15gb kullananlar falan mevcut. birde bu teklif kalacak mıdır 15 gun boyunca uygulama uzerınde
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.