Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.230
Cevap
158
Favori
405.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selfy yaz fırsatında 6 aydan sonra yapıyorlar diğerleri hakkında bilgim yok
  • 43 TL ödüyorum faturalı hat; 10gb 1000dk 1000sms , 6 yıldır Türk Telekom’dayım.
    İhtiyacım olan 15 GB. Açıkcası telefon konuşmam çok az 100 dk bile yeter.
    Hangi teklifle gelirlerse uygun olur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 3 gündür her gün arıyorlar ama düzgün bi teklif gelmedi.

20gb prime için 57tl.
    12gb prime için 43tl.
    10gb prime için 38tl.

Şeklinde teklifler geldi.

Turkcell'e geçip 13gb için 39tl vericem bende.

Daha uygun teklif yok maalesef.
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

bana özel Paketi mesaj attım tanımlanmadı.Müşteri hizmetlerini arayın diye yanıt geliyor onlarıda aradım tanımlayamadılar.
    3 defa kayıt açtırdım 3. kayıttan sonra sabah mesaj geldi paketi tanımlayamadılar .Hattıma 32 tl bakiye yükleyip benzersiz 2gb paketi tanımladılar.

• TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Haftalık sevgililer gününe özel

• Size ozel 30 gun boyunca gecerli her yone 500 dakika, 500 SMS ve 5 GB cepten internet ayda sadece 19TL! 7 gun icinde EVET yazip 1303'e gondererek size ozel bu firsattan yararlanabilirsiniz. Iptalde paket ucreti alinir. TT Mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonderebilirsiniz. B001

• Bugun bu faturasiz teklif geldi kabul ettim.iyi mi sizce ?

Size ozel 30 gun gecerli her yone 500DK, 500SMS ve 10GB cepten internet ayda sadece 19TL! 7 gun icinde EVET yazip 6314'e gondererek size ozel bu firsattan yararlanabilirsiniz. Iptalde paket ucreti alinir. TT Mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonderebilirsiniz. B001

• sefa000 S kullanıcısına yanıt
    cok iyiymis
    Hocam merhaba. Aylık İnternet ve dakika kullanımınız ne kadar? Ve ne zamandan beri Türk Telekomdasınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 13 Şubat 2020; 21:49:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklasik 6 aydir tt deyim asagidaki paketi kullaniyordum 2 aylik paket aylik internet kullanimim silsupurden ne gelirse o kadar son 2 ayda haftalik 10 gb geldi 2 defa dakika kullanimim 300 dk filan daha once 15 gb 35 tl olan faturali teklif geldi kabul etmedim

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/kafamrahatpaketimevcut.aspx

Allah allah ben de 5 aydır ttdeyim🤔 İnternet kullanımı düşük olanlara mı sunuyolar acaba bu tarifeyi?Ben aylık 30 Gb kullanıyorum 1000 dakika harcıyorum en az belki de bunun için gelmiyor teklif.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-822C7A5A4

Allah allah ben de 5 aydır ttdeyim🤔 İnternet kullanımı düşük olanlara mı sunuyolar acaba bu tarifeyi?Ben aylık 30 Gb kullanıyorum 1000 dakika harcıyorum en az belki de bunun için gelmiyor teklif.
    Ben de interneti az kullaniyorum ancak tanimlanmadi paket. Birkac aydir tt deyim, sadece konusma paketi aldim. Birde sil supurden internet geliyorsa onu kullaniyorum.

Edit : Bana bu tarz mesajlar gelmiyordu mobil tanitim aboneligim olmasina ragmen. Aboneligi iptal edip tekrardan abone oldum aninda teklif geldi. Ha kabul etmeyecegim o ayrı.Iptal Kampanya yazip 7672 ye gonderin sonra Abone Kampanya yazip yine 7672 ye gönderin,benim gibi teklif gelmeyen varsa.

Size ozel 30 gun boyunca gecerli her yone 750 dakika, 500 SMS ve 7 GB cepten internet ayda sadece 24TL! 7 gun icinde EVET yazip 1051'e gondererek size ozel bu firsattan yararlanabilirsiniz. Iptalde paket ucreti alinir. TT Mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonderebilirsiniz. B001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 14 Şubat 2020; 14:36:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• clloyd kullanıcısına yanıt
    Şu an bu tarifeyi kullanıyorum. Yaz fırsatı 6 ay sonunda zamlandığı için. Keşeke şu 10 gb 19 tl'lik teklifi alabilsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 14 Şubat 2020; 15:0:39 >
  • Selfy'i iptal etmeye gerek yok. Hoş Fırsat 7 GB paketini kabul ettikten sonra Yaz Fırsatının yerine bu paket yükleniyor.

• Selamlar,

EGM 15GB paketini 57 tl'ye kullanıyorum bu ay tarifem bitti.

Normalde hep özel teklif için ararlardı bu sefer aramadılar bende operatör değiştirmek istiyorum. Diğer operatörlerde hoşgeldin paketleri çok uyguna geliyor vodafone 13 GB 35 tl turkcell biraz daha pahalı falan ama bence tt'den daha iyidir.

Sizce operatör değiştirmek mantıklı mı?
  • Arkadaşlar bugün Turkcell'den Türk Telekom'a geçişim tamamlanacak. Yapılması gerekenlerle ilgili vs bir konu var mı?

• Chile_Mix kullanıcısına yanıt
    buna nasıl geçilir sms mi gelmesi gerekiyor?
  • TT Önümüzdeki ay taahhütüm bitiyor, bugün aradılar 1000dk+1000sms 15gb interneti 37'ye verdiler, kabul etmedim

Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum, o yüzden tok satıcı gibi ağırdan alıyorum.
  • qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    Evet sms ile geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chile_Mix -- 17 Mart 2020; 20:34:25 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.