Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.249
Cevap
160
Favori
407.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Karanlık işle işim olmaz hocam, öyle bir durum olsaydı beni burda ne devlet, ne operatör, ne de forum tutardı beni alırlardı, işimi bitirirlerdi. Yıllardır operatörler insanları dolandırıyor hocam, susmayın sesinizi çıkarın hakkınızı fazlasıyla almaya bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ozanddbk O kullanıcısına yanıt
    "Bize bişey yok" diye birşey yok. Sadece kullanmasını bilmeyene çakal olmayana yok. Sizde böyle kurnazlıklar, çakallıklar yapmazsanız kullanamazsınız.

Lafım kullananlara değil ama hayat böyle ezik, pısırık hep bunlarla yetinirseniz hep geride kalan siz olursunuz.

Hergün temsilcilerle muhattap olun gerekirse, illaha bıkacak al sana indirim diye vereceklerdir.

• Altına imzamı atarım TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Ben Vodafone'deyim ve 13 GB 49 TL faturalı kullanıyorum temsilci bana %35 indirim verdi fiyat 26 liraya düştü ama sistem hatası yüzünden indirim tanımlanmadı dalga geçtiler resmen daha da kullanmam gün sayıyorum çıkmak için. Bende geçeceğim TT Prime'a indirim taktiği ile keyfini süreceğim Allah'ın izniyle.

• Gerektiği zaman postanızı koymazsanız size 10 GB'ı 70 liraya verirler. Firmalar affetmez, başkasına geçiyorum hodri meydan derseniz kedi gibi 20 liraya verirler 10 GB'ı.

• @Yokizm hocam ben hala şüphe ediyorum bunlar nabız yoklamak için geçirmiş olabilirler diye ben beklerim bu berbat kurumdan ben geçirmedim evdekiler geçirmedi hayaletler mi geçirdi faturalıya. Araştırdım çoğu kişinin başına gelmiş.

• Ben daha önce çok okudum, duydum hocam bunları. Vodafone kendi yapıyor, suçu da yok ailenize, yok size atıyor.

• Ya peygamber aşkı için zaten geçecek olsam, 13 gb 49 tl vodafone'ye mi geçerim, 15 gb 49 tl turkcell mi?

Birde kanıma dokunan indirim verdiler affettirdiler sonra da tarifeniz kabul etmiyor dediler ben şimdi nasıl sövmeyeyim

• Bence sen ne yap biliyor musun, bir daha ara hattı taşıyacağım veya faturasız'a dönmek istiyorum de, belki çark bu sefer senden yana döner TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Bir arayayım bakalım, eğer aynı tas aynı hamam ise yapacak birşey yok.

• Ama uzattıkça uzat, bir bahane vs birşeyler bul inandırıcı olsun, gerekirse açık açık kaba tabirle 'yalan' söyle, hatta verilmeyen indirimi de dile getir, sonuçları bana söylersin. Eğer yine olmazsa başka tavsiyem daha olacak...

• Yok hocam bunlar adam olmaz, faturanız çıksın ondan sonra bakarız neden indirimi kabul etmiyor diye dediler.

• Hocam Türk Telekom kullanıyorum. Taahhüt süresinin son ayındayım. Teklif olarak Prime 100

0 DK 1000 SMS 10 GB 32 TL sundular fakat bana biraz pahalı geldi. Bu tarifeyi nasıl 23-25 gibi fiyat aralığına çektirebilirim?

• metin0 kullanıcısına yanıt

Prime avantajları ile bence gayet iyi bir fiyat ve tarife hocam, tarifeyi kabul edin 1-2 fatura dönemi sonra indirim almaya bakın. "Hat çekmemeye başladı, ararken kapanıyor, internetim çekmiyor, çalıştığım yer de sorun yaşıyorum, eve internet bağlattım tarifeye gerek kalmadı, faturasız hatta geçmek istiyorum" gibi bahaneler söylerseniz size indirim sağlayacaklardır diye düşünüyorum hocam

• Hocam yılda en fazla 6-7 ay telefon kullanmaya ihtiyacım oluyor bu yüzden bana pahalı geliyor. Faturasız kullandığımda TL yüklemek sıkıntı olabiliyor. Birkaç yerde çekim sıkıntısı yaşamıştım aradıklarında bunları söylesem indirim teklif ederler mi?

• metin0 kullanıcısına yanıt

Tabii ederler hocam, ama bir kaç yer demeyin hocam, bayağı bir sıkıntı yaşıyorum diye söyleyin siz onu.

Veya operatör değiştirmeyi düşünürseniz Turkcell RaHat tarifesinin paketlerine bakabilirsiniz hocam, çünkü fazla kullanım yapmıyorum ve de faturasız istemiyorum dediniz, RaHat taahhütsüz faturalı oluyor, ister bir ay paket alın, ister öbür ay paket almayın, tercih sizin istediğiniz gibi burada TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Alakası yok bence katılmıyorum bu lafa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ozanddbk O kullanıcısına yanıt
    İster katılın, ister katılmayın ama indirim beklemekle gelmez uyandırıyayım.

• Hergün arıyorum nerdeyse hatta hattı bile kapatıyorum dedim olmuyo

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.