Şimdi Ara

Türktelekom iyice sapıtmış (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
6
Favori
37.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
408 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemen söylüyorum ; 6lı yedili şakşakşak, çipetpetpet, cibilicibili” Seçenekli at yarışlarını oynayabilirsin BTKda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

yahu biz Türkiye de parasıyla bile 150mbps upload alamıyoruz. yani öyle bir tarife hiç yok. olsa en azından youtuberlar,teknoloji şirketleri falan satın alır.
    senin bu kullandığın tarifeye ayda 500tl para verip almak isteyenler bile olur.

Alıntıları Göster
    Alırsın da parası biraz yüksek olur,alıcam diyorsan da ben aracı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahipsiziz arkadaşlar sahipsiz
    vatandaş olarak bizi koruyan destek olan bir tane kurum kuruluş yok
    kötüye karşı tamamen sahipsizsiz
    ne hesap sorabiliyorsunuz ne de soran var
    o yüzden gardınızı hiç ama hiç düşürmeden yaşamak zorundayız
    bu duruma sebeb olanların allah belasını versin ne desem boş
  • Evimizde 50mbit gerçek süperonline fiber kullanıyoruz, upload hızı 15 ile 20mb arası gidip geliyor.
    Akn kota yok, fiyat 105 tl.
    Üçkağıtçı ttnet ise bu hızın yarısı bile etmeyecek şeye 105 tl isteyip birde upload 3mb veriyorlardır adım gibi eminim.
    Kan emici firma, uzak durun derim.
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Bende Türknet'e yakın geçmiş birisi olarak söyleyeyim: 100mbps'ye kadar destekler yazıyordu 25-30mbps falan alıyorum. Ttnet'te 23mbps download, 2mbps upload ve 6ms ping değerleri ile bağlanıyordum, Türknet'e geçtikten sonra 25-30mbps download, 6-8mbps upload ve 30-35ms ping değerleri ile bağlanıyorum. Videoları izlerken donuyor ve dahada kötüsü devam etmiyor, upload yüksek olması ve fiyattan dolayı şimdilik şans veriyorum.
  • Suçu BTK'ya atmayın bence.

Maalesef zamanında doğru düzgün özelleştirme yapılmadı, doğru düzgün GSM lisansları satılmadı. Günü kurtarmak ve bazı firmalardan nemalanmak için acayip bozuk bir sistem yaratıldı ceremesini çekiyoruz hala.

BTK bir şekilde mobil sektörün abone kısmını ve regülasyonu halletti ama hala tarifeleri o yapıyor. Bakın onaylıyor değil tarifeleri BTK yapıyor.

İnternet tarafında ise durum çok vahim.
  • 1572 adet btk şikayetim var 100 adette cimer şikayetim var biraz da açık kapıu şikayetim var... burada sistem şu şikayeti ilgili birime cimer btk ve açık kapı üzerinden iletiyorlar ve yine cevabı ilgili kurum yani örneğin telekomsa telekomun personeli cevap veriyor ve müşteriye kurum üzerinden iletiliyor cimerin btk nın ve açık kapının hiç bir gram faydası yok... ama suriyeliye 40 milyar dolar haracanan para var !!

vergimle ben ankara da adsl alıyorum hizmet alamıyorum sonra elin giderse malum partiye oy ver... çok beklerler... arnavutluk romanya bosna hersek sırbistan ukarayna gibi ülkeler bizi solladı çokktan internette fiber hızlarda ve alt yapıda hatta ucuzlukta çokta ucuzlar....
  • Bu arada ARAPLARIN 4.5 milayar dolar çarptığı para ne oldu ? ne arayan ne soran ne şoruşturan var ?
  • Türk Telekom denen kurum maalesef gene standart bir devlet kurumu gibi gelismekten uzak yerinde sayan ve gelisen teknolojiye şaşkınlıkla izleyen bir kurum haline geldi.

Fakirliğin kol gezdigi hindistan da bile internet hızı bizim internet hızının tam 3 katı.

Bizim telefonlar hala 3G ile 4G arasında kararsız iken adamlar 5G kullanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Cins Deli -- 17 Şubat 2020; 9:27:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk telekom Interneti merkezi yerde oturmama rağmen 5 ay altyapi yok port yok vs bahanelerini bekledim ,internet baglandi bikac ay kullandim sonra hiz yükseltmek istedim interneti komple kestiler 1 aydir net yok müşteri hizmetleri çözüm bulmuyor baska operatöre gecsek cayma bedeli istiyor yani kisacasi TURK TELEKOM PİSMANLİKTİR

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 19:24:48 >
  • 58tl lik 24mbps limitsiz fiber tarifem 94tl oldu yuhhh diyorum

• sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    Güzelim vatanı heder edenler, kendi sefil çıkarları için buna müsade edip ses çıkartmayanlar var ya...
    Topunun Allah belasını versin !!!

• müstehak. internet sizin neyinize kullar ?

kula kulluk ettiğiniz sürece düzen değişir düzülen değişmez.

protesto deyince ödü kopan dincilere, yaşamaktan anladığı ot gibi hayatta kalmak olan tarikatçılara uyduğunuz sürece siz de ot gibi yaşayacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu geri kalmışlığın kendimce sebepleri:
    1.internet hizmetinin bir ihtiyaç/hak olarak görülüp benimsenmemesi,
    2.tekel bir kurum olması,
    3.tüketicinin yeterince korunmaması,
    4.halkın çoğu için sosyal medya olsa yeter anlayışının geçerli olması.
    5.kaliteli hizmet kullanan bir kesimin diğerlerine destek olmak yerine hava yapma çabası(ftth kullancısıyım),
    6.fanboyluk sistemini benimseyen kullanıcıların varolması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GBrighter -- 17 Şubat 2020; 10:58:38 >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    BTK mı? O ne la? yeniliyor mu? Allah Allah öyle bi kurum mu varmış? yok yani öyle bi kurum varsa zerre kadar bişey yaparlardı dimi? halisünasyon görüyor olmalıyız !!!
  • DH-Strain kullanıcısına yanıt
    69,35 nedir? LEİ mi ? yani ortalamala 96 tl mi olmuş oluyor?
  • Türk Telekom'dan mutluyum
  • Geçen gün aradılar taahhüt bitiyor diye o kadar küstah bir tip ki arayan 89 TL' lik paketi önerip iptal ederiz diyince "nereden karşılayacaksın internet ihtiyacını?" diyor! Sanane demedik efendice kapattık tabi de; hala "bu son aramamız ona göre" diye tehdit ediyor kapatırken! Zaten 60-70 ödedim 2 sene daha da ödemem.

Unutmadan 4,5 g download hızım 3 MB sizinki 1,5 MB diyince "fiberle 4,5 g yi mi karsilastiyorsunuz?" diyor. Şaka gibi müşteri hizmetleri, düzenli ödeme yapan 10 yıllık müşteriye davranışa bak!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.