Şimdi Ara

Türktelekom iyice sapıtmış (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
6
Favori
37.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
408 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: extasy1234

abi bunedir superbox dan 20/10 170 tl alıyorum diye dua ediyordum :D romanya yamı taşınsam youtube 1 dk da bir video yüklerim :D 10 upload la bile 20 dk sürüyor en az
    İnternet dışında bir numarası olmayan bir ülke. Ha yine buradan iyidir o ayrı.

Avustralya da berbat bir internete sahip mesela. Hatta bir ara berbatlıklarını vurgulamak için Türkiye ayarında ya da daha yavaş diye bir haber yapmıştı bir site. Ama Avustralya refah olarak burayı 5e Romanyayı 3e katlar.
  • Vodafone 50 mb sınırsız 72 lira ödüyorum memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet 100 Mbps sınırsız 75 TL çok memnunum
  • DH-Strain kullanıcısına yanıt
    Türktelekom iyice sapıtmış

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Milenicom fiber mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 103 TL ödediğim faturayı taahhüt bitince 180 TL'ye çıkarmaya kalktılar. İndirim istediğimde paketimi 50 mbps sınırsızdan 24 mbps'ye düşürelim dediler 110 TL. Kablonet'e geçtim 100 mbps sınırsız 112 TL ödüyorum.
  • arkadaşlar ttkom fiber kullanıyorum ancak evde wifi ile cep telefonuna girdiğimde web sayfalarını açmakta zorlanıyorum ve evde bir kişi youtube izlerken ben netflixten görüntü de kalite kaybı yaşıyorum... ttkom u arıyorum internetinizde sıkıntı yok diyor... neden böyle anlamış değilim...

paket tipim
    Erişim Şekli :Fiber İnternet
    Paket Tipi :Fibernet 200 GB
    Erişim Hızı :50 Mbps'ye kadar
    Aylık Kullanım :Limitsiz
    95,00 TL 01/2021 tarihine kadar taahütlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 17 Şubat 2020; 14:43:25 >
  • ohaaa nasıl zam yapmışlar öyle. daha geçen hafta baktığımda böyle bir tablo yoktu. Muhtemelen bu iki yıl bitince başka bir firmaya geçiş yapacağız mecburen.
  • extasy1234 kullanıcısına yanıt
    Digi firması Romanya'da bir devlet kuruluşu değil özel firmadır,
    Romanya'da ISS olarak şuan tek el konumunda tüm fiber altyapıya sahip.
    Tüm bunlara rağmen abonelerine fahiş fiyat politikası uygulamamaktadır.

Aynı Digi firmasının cep telefonu aboneliği için herşey(arama/4G internet dahil) limitsiz ayda 4 euro ödüyorum.
    Ve yine aynı Digi firmasının; Tüm belgeselHD kanallar/belgesel/futbol(Tr ligleri dahil)/uluslararası spor müsabakaları/film kanalları için(full paket)ayda 5 euro ödüyorum.

Ben artık bu noktada Türkiye'de; iyi niyet, müşteri memnuniyeti vs. konularını bir kenera bırakıp bilinçli bir plan uygulandığını düşünmeye başladım,

Bu olumsuz fiyatlandırmaların suçlusu olarak yüksek maliyetler,döviz kuru vs diye savunmaya geçip fiyatlara yansıtıyoruz dahi deseler, basit bir hesapla;

Romanya 20M'luk nüfuslu bir ülke, şimdi bu veri ile soruyorum o halde??
    Senin Türkiye'de 80-85M'luk nüfusla Romanya nüfusuna oranla 4-5 kat daha fazla abonen var iken,
    Ve hala adsl telefon hattı üzerinde bu servisi sağlarken.(fiberi falan geçtim eski telefon hattı kullanıyorlar düşük maliyetli)
    Teorik olarak bu durumu muhasebeleştirsek, bir bakkal hesabı yapsak,
    Senin yüksek abone sayısı ile yüksek sürümden maliyetlerinin de bu oranda düşmesi gerekmez mi ????

Daha fazla konuşmak istemiyorum beni gaza getirmeyin, davalık olmayayım .

Saygılarımla..

• 27 yıl taahüt az olmuş. Bence onu 60 ay falan yapsınlar.

Neyse, internet geliyor gıdım gıdım da olsa, şükredin.
    Sizin neyinize internet.

• Hızlardan ziyade fiyatlar komik geldi bana.
  • Kablonet 50 mbps 70 lira ödüyorum ve çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Fiber olup olmadığını nasıl anlıyoruz hocam? 100 mbite kadar veriyor ama bu fiber olduğu anlamına gelmiyor sanırım?

Aboneliğinizle alakalı anlayabilirsiniz heralde.
    Fiber eve kadar geliyor zaten, saha dolabından bakır ile gidiyorsa vdsl diye biliyorum.

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Bende vdsl var hocam o halde. Ama fiber de mevcutmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 17 Şubat 2020; 15:15:31 >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Taahhüt var tabiki 24 ay yaptım. Fiyatı yazmayı unutmuşum kusura bakmayın. 100mbit akıllı sınırsız akşam 7-12 arası 25mbit hıza düşüyor. Fiyat 92 tl. Tv paketi,telefon 50 dk falan var içinde benim evde digitürk olduğu için onu bağlatmadım. Normalde tv yayını için kutu parası ayda 3tl eklenince 95 tl olacaktı. Ben almadığım için 92 tl oldu.
    Tamamdır sağolun.

• Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    hocam internetinizi gece 1 den sonra test edin eğer hızlanıyorsa santral yükündendir. CGN ve AKN den sonra bu olaylar başladı sanki gizli bi saatlere bağlı hız kısıtlaması bir dar boğaz var gibi.
  • BEN 5 SENEDİR İKAMET ETTİĞİM YERDE, 10 SENEDEN FAZLA DA TOPLAMDA ADSL KULLANIYORUM ,TÜM SİTE ÜCRETSİZ FİBER E GEÇTİK 24 MB FATURAMDAN TUTAR DEĞİŞMEDEN ABONELİĞİME DEVAM ETTİM VE HATTA 2 SENELİK TAAHHÜTÜME KARŞILIK 100 MBİT BAĞLANTIYI 100 TL DEN VERMEYİ TEKLİF ETTİLER . ESKİ KULLANICILARINA ÇOK DEĞER VERİYORLAR DAHA NE OLSUN . AMA BÜYÜK ŞEHİRLERDE HALA ADSL KULLANANLARA FAHİŞ FİYATTAN PAZARLIYORLARSA BİLMEM . ÇÜNKÜ SİTEDEKİ FİYATLARLA BANA TEKLİF ETTİKLERİ FİYATLAR ÇOK FARKLI . EĞER ABONELİĞİNİZ BİTMEK ÜZEREYSE KESİNLİKLE TELEFONDAN SİZE TEKLİF EDİLEN BEDELLERE ONAY VERMEYİN ÇÜNKÜ ÇOK KAZIK FİYATLARDAN ANLAŞMA BAĞLAMAYA ÇALIŞIYORLAR . GİDİN TELEKOM BAYİİLERİNDEN EN UYGUN KAMPANYALARI SORUŞTURUN ORADAKİ İLGİLİDEN İŞLEMİNİZİ YAPTIRIN . GENELDE 2 YILLIK TAAHHÜTLE ÇOK İYİ KAMPANYALAR OLABİLİYOR . BENİM 2. 2 SENELİK TAAHHÜTÜM VE FİBER DESTEKLEDİĞİ İÇİN 100 MBİT BAĞLANTI HIZI ALABİLİYORUM VE 100 TL DE BİŞEY DEĞİL BU HIZ İÇİN .. SADECE UPLOAD HIZI BİRAZ DÜŞÜK .. 7 8 AY ÖNCE BU HİZMETİN BEDELİ 500 TL DEN FAZLAYDI HATIRLADIĞIMA GÖRE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 17 Şubat 2020; 16:19:6 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.