Şimdi Ara

TürkTelekom ile bağlıyken Wi-Fi'ın yavaş olması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İlginç bir sorun/durum var. Forumda ve internette aradım ama, çözümüne rastlamadım. Problem şu şekilde;

Normalde D-Smart kullanıyordum. 10 gündür internette sorun var. İnternet vardı ama düzgün çalışmıyordu. 24mbps'e kadar olan paketi kullanıyordum. Gerek kabloyla gerekse Wif-Fi ile hız testi yaptığımda 20-22 mbbps değerleri alıyordum. D-smart'ın sorunlarından dolayı bugün Türk Telekom'a geçtim. Geçerken de paket yükseltip 50mpbs yaptım. Şimdi ise kablo ile 45-46 mbps alırken wi-fi ile 15-16'yı geçmiyor.

Modem aynı, kablo aynı. Bilgisayarlar aynı. Herşey aynı ama D-smart'tan TT'a geçince wifi hızı düştü.

bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir. Neleri kontrol etmeliyim, nelere dikkat etmeliyim?

Notlar:

Modem Ass AC-750DSL.

Modemin 5g modunu aktifleştirip bağlanınca 35-40 mbps civarı alıyor.

Modem ile pc arası 2 metre. Arada hiçbir duvar vs yok.

• 5ghz ile kullansanız hocam eğer öyle sorun olmuyor ise.
  • dsmart rezaletini 10 gündür ben de yaşıyorum.

Taahhüdü 750 tl ye iptal edebileceklerini söylediler.

kafayı öyle bozdum ki taahhüdü de bozucam sanırım. Rezalet bir kurum.

• Hiç ama hiç ililenmşyor D-Smart, umurlarında bile olmuyor. 10 gün içinde abartısız 30 kere aramışımdır. Her seferinde laf kalabalığından başka bişey yapmıyorlar. Geçtim TTNET'e. Benim de 280 lira cayma bedeli çıkıyordu. 200'ünü telekom ödeyecek zaten. bana kalıyor 80 lira. Onu da haram ediyorum onlara.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.