Şimdi Ara

Turktelekom faturali paket degistirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suan kullandiigim tarife yeni yil4gb 60 gun sonra paketim bitiyor bana ozel kisminda 1000dk 500sms 4gblisini 28 tl sunmuslar ama benim tarifem 1000dk 1000sms 4gb 19 tl oduyorum suana kadar hicbir musteri hizmetleri aramadi bende aramadim ne yapmam lazim yine 25 30 tl paket varsa yada 20 tl pakette varsa kulanabilirim diger operatore gecmesine gecerim ama bu banka sistemleri insani yoruyor ondn tt kalmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tt faturaliyim simdi onerebileceginiz varmi bide mhyi bundan 1 ay once aradim 500dk 500sms 2gblisini 19 tl soylendi vergilerden 23 tl dedi onerebileceginiz baska paket varsa gecebilirim

• Faturalı hatta senin dediğin gibi paket olmaz tarife olur tarife değişikliği yapar yada indirim alırsın
    Sana buradan tarife kimse öneremez müşteri hizmetlerinden tarife değişikliği ve indirim alabilirsiniz
    Kullandığın tarifeye indirim almaya bak
    Alamıyorsan Yüksek fiyata kullanabilir bimcell veya diğer operatörleri deneyebilirsin

• Turk telekom mobil uygulamasina bak bir bazen paket varken paket degisebiliyorsunuz ben oyle paket degostim 60 daha vardi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Tm bakacam oraya

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt

Hocam alismisim paket diye bide aslinda fiyata cok bakmiyorum bimcele baktim kafama uygunda geldi ama bu banka olayi insani biraz yoruyor 3 bankaya gidcm blokeyi kaldircm mhden olsaydi yapardim indirimde yanasmiyorlar adamlar herhalde doydu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.