Şimdi Ara

TürkTelekom EZE GAMES HAFTALIK ABONELIK 14 TL ORTAKLIK. DOLANDIRICILIK LTD ŞTI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi internette iken bir mesaj geldi 9230 dan mobil ödeme işlemi başarılı diye.

Bir mesaj daha arkasından. 3544 ten. Eze Games haftalik abonelik başlamıştır 14 tl diye.

Numara da yazmış. 08502107634

Bende hemen hic linke tıklamayıp Türk Telekom MH ni aradım. Fakat bağlamak için internetten araştırma yapmam gerekti. 160 ilebağlana bildim.

Böyle bir abonelik talebim olmadığını anlattım. Daha önce bu tarz şikayet ile karşılaştınız mı diye sordum. Verdiği cevap sistemleri bakimdaymis, yarın tekrar aramam gerektiğini söyledi.

Ben tabi ararim dedim ve çözülmez ise şikayet edeceğimi söyledim ve edeceğimde.

ŞIMDI SORUYORUN:

1- BU ŞEKILDE BIR TALEBIM YOK IKEN BU NASIL MUMKUN OLUYOR?
    2-SIZ BU FIRMALAR ILE ORTAK MISINIZ?
    3- BILIM VE TEKNOLOJI BAKANI SEN ORADA NE IS YAPIYORSUN?
    4- SENIN ALTINDA ÇALIŞAN BÜROKRATLAR NE IS YAPIYOR?
    5- BEN MESAJI OKUMASAYDIM BU PARA BENDEN HAFTALIK OLARAK KESILECEK MIYDI?
    6- BU ŞEKILDE KAC KIŞIDEN NE KADAR PARA TARTAKLANDI?

7 ve son. NE ZAMAN BU MILLETI SALAK YERINE KOYMAKTAN VAZGECILECEK ?

Milleti sahte polis, savcı, hakim vs vs adıyla NASIL HALA dolandirilabiliyorlar.

YUH ARTIK YA.

Ben o parayı her türlü geri alırım. Ama BTK ile ama Tüketici hakları ama savcılık ile.

Beni sinirlendiren böyle şeylerin hala nasıl olduğu ve insanlar görmemişler ise. veya telefon ile aranıp dolandirilabiliyorlar ise

hala ,haksız paraların nasıl kazanıldığı...

Edit bakalım ulaştık, mobil ödemeyi kapattım, ayrıca bilgi veya adı her ne ise mesaj da gelmeyecek istenmeyen!

Talebi oluşturduk sizi arayacağız edebildik. 14 tl faturaya yansımış. Bu şekilde geri iade edilmeZse NET bir şekilde kapatacagimi söyledim ve yapacagimda. Daha öncede bunlara kızıp 6 ay ne kontör nede fatura ödedim. Sadece beni aradılar :))

Şikayet BTK ya yazacağım. Eve geçeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 7 Kasım 2017; 3:38:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mobil odemeyi kapali tutun yoksa veride gezerken bunlar sicriyor ve para keseiliyor btk bir ara el.atmisdi ama galiba birsey degismemis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Btk operatör yönlendiriyor şikayetleri zaten ayrıca bu tür reklamlar normal sitelerde çıkmaz gezdiğiniz sitelere dikkat edin birde kanunen bir sıkıntı yok adamlar sizin bilerek mi yanlışlıkla mi tıkladığınızi bilemez sizde kanitlayamazsiniz adamlar eze games diye bir sitede kurmuştur bunun gibi binlerce yer var saçma sitelere reklam veriyorlar sizde o reklama tıklayınca abone olmuş oluyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu çözdük. Ücret iade edildi ve mobil ödemeye kapatıldı.

Tt MH bağlanmak için 1 6 0 ı sırasıyla tuslayin.

Site sinema sitesi öyle abuk subuk bir site değil.

Artık günümüzde internetin evlerden çıkıp ceplere girdiği şu zamanlarda böyle işlerin olması ilgili bakanlığın ve kurumun acizligidir.

Tüm işlerini cepten yapan bir millet olarak, bu tür dolandiricilar hala paraları indiriebiliyir ise, kurumlar işini yqpmiyordur.

• Bu tarz şeyler bir tek TT da oluyor vodafone ve turkcell de nedense olmuyor. Annemin hattını vodafone geçirdik bu sebeple bir türlü kapattıramadık bizde vodafone a geçirdik.
  • Vodafone'da da oluyor, hem o biçim. Benim kapalı telefonda kendi kendine üye olundu. Sorduğum zaman da mesajla evet yazarak onaylamışım güya. Ama ne kadar ben bir şey yazıp göndermedim telefon kapalıydı desem de herifleri inandırmak imkansız. Bunlar ve bunlara çanak tutan operatörler açıkça adam soyuyorlar. Bu rahatlık nerden geliyor anlamak mümkün değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.