Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM EVİMİN KARŞISINDAKİ KUTUDAN HAT ÇEKMİYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimin karşısındaki ankastre kutusundan hat çekmiyor.

Altyapı yok diyor. KAlıcı çözüm içni fiber döşenecekmiş onu bekleyecekmişim... mahallede herkes internete bağlanıyor. beni de internete bağlayın sonra napıyorsanız yapın ben sizin keyfinizi beklemek zorunda mıyım?

btkya defalarca şikayet.
    ttdesteğe defalarca şikayet.
    paul beyler 10 larca kez mesajlaşma.

ısrarla altyapı yok o ankastreden kablo çekmiyoruz altyapı bekleyin diyip çıldırtıyorlar.

bu aymazlık değil de nedir?

not: ankastre kutusunda yer yok diyorlar ama eski telefon hattımız kopuk o da ankastre kutsuunda duruyor. iyice işi aymazlığa utanmazlığa vurdular. şu kabloyu onarıp evimin içine çeksem dahi internet veremeyeceklerini altyapı beklemem gerektiğini söylüyorlar. napayım şimdi ben!!!
    TÜRKTELEKOM EVİMİN KARŞISINDAKİ KUTUDAN HAT ÇEKMİYOR!

• Fiber çekilecekse böyle oluyor şimdi size kablo çekse sonra fiber çekse o bakır gereksiz olacak bu yüzden böyle yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    what?

1 sene sonra bağladılar diyelim. aylarca internete girmediğim için 600-700 tlye yakın parayı da alamamış oluyorlar benden. bütçelemede zayıfsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 13 Şubat 2018; 11:12:39 >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    O paranın tamamı kar değil içinde vergisi fln filan var ayrıca niye ödüyorsunuz ki ücretsiz iptal ettirebilirsiniz ve dondurabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

O paranın tamamı kar değil içinde vergisi fln filan var ayrıca niye ödüyorsunuz ki ücretsiz iptal ettirebilirsiniz ve dondurabilirsiniz

hocam ödediğim birşey yok. hat bağlamıyorlar. bağlamalarını istiyorum. çünkü bu yaptıkları ayıp ayıp...
    Ayrıca sizin dediğiniz şunun gibi adam iphone satıyor 1000 dolar çinde bu parçaları alsan 500 dolar tutuyor bu adamlar 500 dolar kar ediyor

Ama o sadece malzeme maliyeti bunun tasarımcıları yapan mühendisler taş yiyecek herhalde

Hizmet gelene kadar beklemeniz gerekiyor malesef müdürlüğe gidip sorabilirsiniz durumu ne hangi aşamadayız ne kadar sürer diye

Ayrıca kablosuz sağlayıcılar var onlara da bakın gelene kadar

• quote:

Ayrıca sizin dediğiniz şunun gibi adam iphone satıyor 1000 dolar çinde bu parçaları alsan 500 dolar tutuyor bu adamlar 500 dolar kar ediyor

Ama o sadece malzeme maliyeti bunun tasarımcıları yapan mühendisler taş yiyecek herhalde

ne diyorsun kardeş?

10 tlye 20 metre kablo çekecek mühendisler aç mı kalsına getirdin konuyu. bu halimde bile beni güldürdün.
  • quote:

Hizmet gelene kadar beklemeniz gerekiyor malesef müdürlüğe gidip sorabilirsiniz durumu ne hangi aşamadayız ne kadar sürer diye

Ayrıca kablosuz sağlayıcılar var onlara da bakın gelene kadar

yav hocam kabloyu kendim çekicem ben. sonra diyicem gelin sinyali verin.

iş inada bindi. müdürlüğün birşey çözeceğini sanmam. kepçe mepçe gelip kazacakmış ölme eşeğim ölme.
    Güldürdüğüme sevindim bende bekledim zamanında altyapı için

Siz çekebilirmisiniz bilmiyorum ama biri telekom için taşeron a parasını verip bakır çektirmişti sizde bakın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 13 Şubat 2018; 11:32:50 >
  • quote:

Güldürdüğüme devinden bende bekledim zamanında altyapı için

Siz çekebilirmisiniz bilmiyorum ama biri telekom için taşeron a parasını verip bakır çektirmişti sizde bakın derim

elektrikçi felan da anlıyor hocam bu işlerden en son öyle yapacağım. aylarca beklemek istemiyorum.
  • ankastrede yer yok ise hiçbir şekilde hattınızı oraya bağlayan olmaz

çünkü kutunuzda yer yok

hangi iss giderseniz gidin başvurularınız iptal olcaktır
  • Öncelikle Bulunduğunuz bölgeyle ilgilenen Santralden süreç hakkında bilgi alın derim.

Geçici çözüm olarak : komşunuza gider rica edersiniz kendi evine internet verilir, ondan sonra o binanın telefon kutusuna gidersiniz cat 5-6 kablonuzla beraber, çakarsınız reglete kendinizinkini, sonra onu kendi evinize (nasıl çekerim kısmı size ait tabiki yaratıcı olmakta fayda var :D ) çekeceksiniz , evst artık kullanabilirsiniz. Yasal bir yol değildir. Sorumluluk size ait.

Yok bu olmaz derseniz başka yol düşünebiliriz. Saygılar 😊

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.