Şimdi Ara

TurkTelekom' dan Yeni 'Selfy altın paket ( 750dk -5000sms-4gb internet :18TL ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
8.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kilecerme

Bimcell'e gidip gelsek yararlanabiliyor muyuz?
    Bimcell sadece GPO kapsamında tarife olarak göründüğü için TT Mobil içi tarife değişikliği sayılıyor. Bu nedenle Bimcell'e gidip gelme ile yararlanamazsınız.
  • Ben vodafone kullaniyorum. Soyle bir msj geldi dün; TÜRK TELEKOMDAN CUMA VE CUMARTESI GÜNÜNE ÖZEL SOK KAMPANYA!!! 750DK 5000SMS 4GB INTERNET 18 TL BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. Bugün bayiye gidip hatlarimdan birinin bu tarife icin taşıma islemlerini baslattim. 2 ile 6 gun arasinda gecis olur dediler. Must. hizmetlerini aradigimda da bu tarife yarin sonra eriyor fakat uzatilabilir dedi. Benim gecis tamamlanip hat acildiginda nasil alacagim bu tarifeyi orasi belli degil. Umarim alabilirm guzel tarife.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Ben vodafone kullaniyorum. Soyle bir msj geldi dün; TÜRK TELEKOMDAN CUMA VE CUMARTESI GÜNÜNE ÖZEL SOK KAMPANYA!!! 750DK 5000SMS 4GB INTERNET 18 TL BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. Bugün bayiye gidip hatlarimdan birinin bu tarife icin taşıma islemlerini baslattim. 2 ile 6 gun arasinda gecis olur dediler. Must. hizmetlerini aradigimda da bu tarife yarin sonra eriyor fakat uzatilabilir dedi. Benim gecis tamamlanip hat acildiginda nasil alacagim bu tarifeyi orasi belli degil. Umarim alabilirm guzel tarife.
    444 1 444 müşteri hizmetlerini ara.

Yardımcı olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlymenX -- 21 Ekim 2018; 14:58:58 >
  • gktgknk G kullanıcısına yanıt
    Aldığın tarife değil paket önce bi tarife ile paketi öğrenin

Açılınca alırsın paketin adı altın paket

Önce selfy üye ol T.C. 4545 yolla

Sonra altın yaz 4545 e yolla

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Aldığın tarife değil paket önce bi tarife ile paketi öğrenin

Açılınca alırsın paketin adı altın paket

Önce selfy üye ol T.C. 4545 yolla

Sonra altın yaz 4545 e yolla
    Bana ne dediyse bayi onu soruyorum. varsa bi kursu falan bu tarife ile paketi ogreten, gidip bi ogrenelim beyefendi.

• quote:

Bana ne dediyse bayi onu soruyorum. varsa bi kursu falan bu tarife ile paketi ogreten, gidip bi ogrenelim beyefendi.

Alıntıları Göster
    Boşuna zahmet etmene gerek Yok internetten de öğrenebilirsiniz 2 sini ayırt etmek bu kadar zor değil

• Selfy Altin Paket musteri alimina kapatilmistir. Cok avantajli diger Selfy paket ve kampanyalari icinwww.selfy.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz B001
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    2 GÜNLÜK KAMPANYA mı yaptılar yeni paket çıkarırlar inşallah

millet bu paketi alacam diye numara taşıdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Selfy Altin Paket musteri alimina kapatilmistir. Cok avantajli diger Selfy paket ve kampanyalari icinwww.selfy.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz B001
    Ne yani simdi kapandi mi bu. O kadar reklam yapiyorlar msj gonderdiler. TT ye numarani tasi bu paketi almaya hak kazan diye. Msj geldigi gun basvurdum. Yarin sabah gecis tamamlanacak. Ben bunu alamayacaksam ne anladim bu isten numara tasinmadan iptal edeyim diye aradim iptal edemiyorlarmis. Sabah bosu bosuna gecis yapacak hat daha gecmeden pisman ettiler. Yerine baska bi paket onerin dedim o da yok. Bugun bitmis hepsi. Gereksiz birsuru sey saydi. Vodafone da kullandigimdan avantajli deil hicbirisi. Yarin hat acilinca geri vodafone tasimak icin basvuruda bulunacam insallah ona da bi engel yoktur da bu operatorde kalmak zorunda birakilmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgknk -- 23 Ekim 2018; 19:48:44 >
  • quote:

Ne yani simdi kapandi mi bu. O kadar reklam yapiyorlar msj gonderdiler. TT ye numarani tasi bu paketi almaya hak kazan diye. Msj geldigi gun basvurdum. Yarin sabah gecis tamamlanacak. Ben bunu alamayacaksam ne anladim bu isten numara tasinmadan iptal edeyim diye aradim iptal edemiyorlarmis. Sabah bosu bosuna gecis yapacak hat daha gecmeden pisman ettiler. Yerine baska bi paket onerin dedim o da yok. Bugun bitmis hepsi. Gereksiz birsuru sey saydi. Vodafone da kullandigimdan avantajli deil hicbirisi. Yarin hat acilinca geri vodafone tasimak icin basvuruda bulunacam insallah ona da bi engel yoktur da bu operatorde kalmak zorunda birakilmam

Alıntıları Göster
    Sizinki herhalde selfy altin paket olarak acilir yoksa bir anlami yok bu hat tasimanin mantiksiz olur.Ben 2 hafta once tasimistim sariya gecicektim baktim buda uygun geldi buna gectim ama boyle sacma sey olmaz 2 gunluk en azindan 1 hafta olsaydi hat gecici ile paketi alirdi millet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

numarani tasirsin ama vodafone da ueninmusterilere ozel avantajli paketlerden yararlanamazsin hocam.

sanirim bu paket fazla ilgi cekti ki bu kadar kisa surede bitirdiler iyi olmamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Sizinki herhalde selfy altin paket olarak acilir yoksa bir anlami yok bu hat tasimanin mantiksiz olur.Ben 2 hafta once tasimistim sariya gecicektim baktim buda uygun geldi buna gectim ama boyle sacma sey olmaz 2 gunluk en azindan 1 hafta olsaydi hat gecici ile paketi alirdi millet

Alıntıları Göster
    saçmalamayın self altın paket olarak nasıl açılacak söyler misiniz ?

bu bir paket paker hat açıldıktan sonra alınır

Hat tarifesi belirlenip açılır

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

saçmalamayın self altın paket olarak nasıl açılacak söyler misiniz ?

bu bir paket paker hat açıldıktan sonra alınır

Hat tarifesi belirlenip açılır

Alıntıları Göster
    Bende olmayacağını biliyorumda işte bir umut dedim belki inanarak söylemedim zaten sonunda 1 hafta süresi olsaydı millet alsaydı dedim

Ben yaptım fakat TL yüklemedim hat'ta gelecek ay 17'si gibi yüklerim şuanda PTT kullanıyorum.Birde bu 12 ay 1 GB veren bir kart var o oluyor mu olmuyor mu daha belli değil fakat olursa 5GB 18 TL olur mesaj atınca kabul etmiyormuş fakat 20 TL yükleyince 1GB geliyormuş ilginç bir durum var online işlemlerden TL yükleme kampanyası yok diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 24 Ekim 2018; 10:17:19 >

• Hat geçiş yapti. Bi deneyeyim ne olacak deyip altın yazdim 4545 gönderdim şöyle bi msj geldi. Tl yuklesem kullanabilir miyim?

TurkTelekom' dan Yeni "Selfy altın paket ( 750dk -5000sms-4gb internet :18TL )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgknk -- 24 Ekim 2018; 16:1:47 >
    yüksek ihtimalle kullanırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmandrill -- 24 Ekim 2018; 13:45:29 >
  • Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    Bakalim insallah olur. Az sonra tl yükleyince belli olacak.

sonucundan bilgilendirir misiniz? benim de 26 sında geçiş tamamlanacak

• RID_ONE_54 R kullanıcısına yanıt
    Az once tl yukledim verdi paketi bilginiz olsun.

TurkTelekom' dan Yeni "Selfy altın paket ( 750dk -5000sms-4gb internet :18TL )

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.