Şimdi Ara

TurkTelekom' dan Yeni 'Selfy altın paket ( 750dk -5000sms-4gb internet :18TL ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
8.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/bonkor-4-gb-paketi.aspx

Aynı paket farklı isimde çıkmış bayii camında gördüm hafta sonu icin dedi eleman siteye de suan ulaşılamıyor sabah acıktı bizde giremiyoruz dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerArslann

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/bonkor-4-gb-paketi.aspx

Aynı paket farklı isimde çıkmış bayii camında gördüm hafta sonu icin dedi eleman siteye de suan ulaşılamıyor sabah acıktı bizde giremiyoruz dedi
    Şifreyi nasıl alacağız hocam?
  • Beklenen Adam kullanıcısına yanıt
    Bir şey söylemedi eleman site de hala açılmadı benim hat da taşıma işleminde BONKOR 4 GB yazıp 4545 e bi deneyin isterseniz olmazsa BONKOR 4GB. Hesabınızda fazla tl varsa ve 18 den fazla keserse bilemem eğer tl yoksa deneyin. Hafta sonu özel dediler bana

• CanerArslann kullanıcısına yanıt
    TurkTelekom' dan Yeni "Selfy altın paket ( 750dk -5000sms-4gb internet :18TL )

Olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Bayii ye tekrar sordum bitiş zamanı yok dedi kodunu sordum özel şifre kart ile yapılıyor hattın taşınınca gel yapalım dedi. Özel şifre kart hakkında bir bilgim yok ilk defa duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Olmuyor
    Towbeler olsun gecmeyin derim 18tl cok cazipbgibi geliyor ama telefon surekli 3g de kullanmak zorunda kaliyorum devamli telefon cekmiyor 4g de buludugum yerlerde

Ben tovbe etiim 1 haftada geri donucem turkcelle

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Bana mı anlatıyorsun 3 g kullanınca noluyor acaba çok merak ettim ?

• Bonkör 4GB kampanyası:

Kampanya 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Hatay, İzmir, Mersin, Samsun ve Şanlıurfa illerinde geçerlidir.
  • bu Altın paket devam ediyor mu?
  • cevap yok sanırım

• frosty9 kullanıcısına yanıt
    Bunu sadece suriye vatandaşları alabiliyor sanırım
  • Şuan da bu paket kapalı mı ona göre tarifemi değişicem benimkide 3 GB 750 DAKİKA 5000 SMS 19 TL Veriyorum ona göre değişmek istiyorum.
  • Paket yeni alıma kapalı

bu paket ile tarifen ne alaka neden değiştirmeye çalışıyorsun

• selam arkadaşlar hattımı türktelekoma taşıyacağım hat babamın adına yaşım 15 selfy li nasıl olabilirim teşekkürler
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    bu paket daha avantajlı geldi de ondan
  • selfy altın paket devam ediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

selfy altın paket devam ediyor mu
    18 TL'lik Selfy Altın Paket, internet sitesinde şu an kapalı teklifler arasında yer alıyor. Aktif olanlar ise şunlar:
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/selfy.aspx

İçlerinde Selfy Google Play 5GB Paketi mantıklı gibi ama numarasını yeni taşıyacaklar için mantıklı. Öz evlatlara zamlı tarife

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.