Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM BOL İNTERNETLİ KAMPANYAYI 10TL YAPMA STRATEJİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler öncelikle bir faturalı hat alıyorsunuz. Dandirikten bi tarifeye geçiyosunuz. 4 5 GBlık sonra 1 ay idare ediyorsunuz. Faturanız çıkmaya yakın ben hattımı iptal ettiricem diyorsunuz sizi arıyorlar ve kampanya teklif ediyorlar. Benim faturam 35tl idi 4gb internet 1000dk 1000sms lik paketteydim. Simdi 12gb internet 1000dk 1000 sms için bu ay gelen faturam 18tl :D deneyin çalışıyor

• Tıpkı banka aidatı için kartımı iptal etmek istiyorum > Kart aidatı iptal olma durumu gibi

Faturalılar için geçerli mi acep?
  • Hocam foto atar mısınız merak ettim online işlemdeki görüntüyü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waggish34 kullanıcısına yanıt
    faturalı hat
  • c34 kullanıcısına yanıt
    Online işlemleri hiç kullanmadım ama telefonuma gelen mesajı bi ara editleyip koyabilirim + kalan kullanım haklarını
  • Fatura tutarı egerki ilk ay içinse dediginiz muhtemelen artacak bir daha ki ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzadem21

Ya oda herkeste olmayabiliyor..Garantiden Bonus kartım vardı..Bütün arkadaşlar arıyor aidatı iptal edin yoksa kartı iptal ederim diye..Herkese aidat iade oluyordu..Ben aradım aynısını der demez tamam beyefendi kartınızı iptal ediyoruz onay veriyormusunuz dediler..İçimden mübarekler bari birazcık ısrar etseydiniz dedim :D :D

Nasıl bankaymış üyesini hemen de çıkmasına onay veriyor
  • Bu tarz taktikler TT de her zaman işliyor. 13gb internet 1000dk 500 sms 32tl ödüyorum bende. 140 gün sonra taahhüt doluyor yine. Bu sefer faturasıza başvuru yapacağım bayiden 20tl alıyorlar ancak müşteri hizmetlerinden aradıkları zaman sağlam bi tarife veriyorlar. Sonra o 20tl iade ediliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.