Şimdi Ara

Türktelekom avantaj web'te tarifeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Heryöne 1000 dk 1000 sms 2 gb 20 TL
    Avantaj web'te 4 gb tarifesi
    Heryöne 1000 dk 1000 sms 4 gb 25 TL
    Avantaj web'te 6 gb tarifesi
    Heryöne 1000 dk 1000 sms 6 gb 30 TL
    Avantaj web'te prime 10 gb tarifesi
    Heryöne 1000 dk 1000 sms 10 gb 39 TL
    Fiyatlar yeni gelen 12 ay taahhüt verenler için geçerli
    www.turktelekom.com.tr’den başvuru yaparak Avantaj Web’de tarifelerine gelen yeni müşterilerimize özel 3 ay boyunca geçerli , aylık ek 2GB data hediye! Toplam 6 gb
    Tek yapmanız gerekenwww.turktelekom.com.tr üzerinden yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla faturalı Avantaj Web’de tarifelerine gelmeniz!​
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/Sayfalar/Faturali/online-basvuruya-ozel-ek-hediye-gb.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önümüzdeki sene içerisinde bu fiyatlara 20-30 GB internet satacaklar. Bunlar son çırpınışları.

• Vermicem vermicem 10gb a 39₺ vermicem

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    Şu önümüzdeki sene bir türlü gelmedi 3 sene öncede aynısını diyorlardı fiyatlar 5 tl falan değişti

Edit: bbide ben bunlara inanıp bir süre faturasız hat kullanmıştım ne olsa 20-30 gb verecekler aynı fiyata taahhüt vermiyim diye o zaman ttye taahhüt versem şu an o fiyata 10 gb kullanabilirdim belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 16 Aralık 2017; 12:16:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Şu önümüzdeki sene bir türlü gelmedi 3 sene öncede aynısını diyorlardı fiyatlar 5 tl falan değişti

Edit: bbide ben bunlara inanıp bir süre faturasız hat kullanmıştım ne olsa 20-30 gb verecekler aynı fiyata taahhüt vermiyim diye o zaman ttye taahhüt versem şu an o fiyata 10 gb kullanabilirdim belki

2023'e az kaldı sabret usta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.