Şimdi Ara

Türksat Uydusunda şifresiz HD test kanalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu anda yayın yok :D 7 dk olmuş siz yazalı :D
  • biri kanal ismini tam yazabilirmi acaba
  • Kanal türksatın kendine ayit bir test kanalıymış yani bizimle alakası yok. Arada kapanması normal
  • hiç görüntü gelmedi bana. zaten bize ait bir test kanalı yapmazlar eşek başıyız ya..

zaten o kanalı açınca bir daha dvb dream düzgün çalışmıyor çöküp duruyor.tuhaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaedHrOS -- 13 Şubat 2009; 17:15:28 >
  • MaedHrOS aynen dvb dream ile görüntü aldım ama işlemciyi aşırı kullandı falan averin kendi yazılımı ile izledim o da kesintiliydi
  • kanalin ismi degişti Teledünya Hd oldu. fakat yayın SD. ses yok.
  • şuan yayın geliyor ses yok... hortladı galiba konu ama:D birde arada bir bloklanma(bozuk vcd veya dvd'de olur ya o şekil) oluyor bende sizce sebep nedir? sistemim aşağıdaki güç kaynağı zar zor yetiyor, coreavx 1.85 ile graph dosyasını baştan düzenldeim, zaten power dvd 9 graph dosyam ile açılmadı...görüntü vermedi... sizce? ekran kartı mı pci ex1.1 @4x hızında kullanıyor olmam etken mi?(her ne kadar pek ihtimal vermesem de..)
  • ProgDVB Standart ile izlenebiliyor mu?
    ProgDVD Standart HD yayinlari desteklemiyor diye biliyorum. Izleme yonteminizi soyler misiniz?

EDIT
    Standart surumle izlenmiyor. Bunun için ProgDVB Professional sürümler kullanmak gerekiyor. Denedim çalışıyor ancak görüntü gri renkli görünüyor. Yani hala problemler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Korkmazz -- 31 Mart 2009; 16:47:51 >
  • 31 mart 2009 salı şuanda ben izliyorum ama ses yok ?
    ProgDVB 4.85.3 sürümünü kulanıyorum kulandıgım tv uydu kartı INCA DVB
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.