Şimdi Ara

Frekans Listesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
25
Favori
64.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saydo70

Arkadaşlar lütfen kesin olmayan gerçek dışı bilgilendirme yapmayalım.

Size göre kesin olmayan ve gerçek dışı bilgilendirmeler hangisi.

Onları yazın ki hangisi doğru, hangisi yanlış öğrenelim.
  • kanal d ve star tv an itibari ile şifreli samanyoluna bakma bile bakmadım
  • Sanırım geceden beri şifreleri kaldırmadılar.
  • Samanyolu HD de şifreli.

Galiba bu durum diğer HD kanallara da yansıyacak ve örnek olacak.
  • HD kanal kalitesinden bahsedilmiş. Bazılarının kalitesinin SD yayın ile aynı olduğu söylenmiş.

Kesinlikle çakma HD de olsa SD yayından daha iyi.

Burada önemli olan HD yayın kalitesinin bazı kanallarda, gerçek HD şeklinde ya da çakma HD şeklinde olması değil.

Önemli olan bu kanalların şifrelenmesi.

Ya aylık para ödenecek ya da SD yayınlara devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

HD kanal kalitesinden bahsedilmiş. Bazılarının kalitesinin SD yayın ile aynı olduğu söylenmiş.

Kesinlikle çakma HD de olsa SD yayından daha iyi.

Burada önemli olan HD yayın kalitesinin bazı kanallarda, gerçek HD şeklinde ya da çakma HD şeklinde olması değil.

Önemli olan bu kanalların şifrelenmesi.

Ya aylık para ödenecek ya da SD yayınlara devam.

Ne para vericem ya kırk yılda bi tv izliyorum ona da para vermem. Şunlara para kazandıracağıma filbox paketini alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan bende Startv HD ve KanalD HD,Samanyolu HD şifreli arkadaşlar.Star dün haber izleren şifreli oldu bir an tereddüt ettim acaba diye.Ama bu konuyu görünce rahatladım birazcık.Tek sorun yaşayan ben değilmişim meğerse.Umarım bahsedilen kanalların şifresi kalkar.Kanalların HD'sinde falan da değilim bir daha SD yayınlar ile uğraşmak çok sıkıyor adamı. Umarım bugün düzelir şu kanallar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 2 Ekim 2014; 11:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Şuan bende Startv HD ve KanalD HD,Samanyolu HD şifreli arkadaşlar.Star dün haber izleren şifreli oldu bir an tereddüt ettim acaba diye.Ama bu konuyu görünce rahatladım birazcık.Tek sorun yaşayan ben değilmişim meğerse.Umarım bahsedilen kanalların şifresi kalkar.Kanalların HD'sinde falan da değilim bir daha SD yayınlar ile bir daha uğraşmak çok sıkıyor adamı. Umarım bugün düzelir şu kanallar.

:) Merkez bankası döviz kurları gibi oldu. Bugün şifreli yarın şifresiz. Ayrıca vereceğimiz tepkiyi umursayacaklarını sanmıyorum. Fakat gerçekten çok ciddi bir HD Uydu alıcısı satışı olmuş. Bu durumda uydu alıcısı satıcıları da işin içinde olabilir :) (nasıl olsa komplo teorisi bedava). Dün yazdığımın arkasındayım. Teledünya devasa bir temel paket hazırlayıp millete bedava vermeli (karşılığı, faturalarda ki Trt adına kesilen paylar), diğer kanalları (nat geo lar gibi) üst pakete eklemeli. Bakayım o zaman görsünler insanlarla dalga geçen TV ve Platform sahipleri dünyanın kaç bucak olduğu. (gerçekten Teledünyanın elinde hiçbirinde olmayan muazzam bir koz var.bu şekilde ya da başka bir şekilde bunu kullanmalılar)

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    Hani şifre yoktu kanal d ve star şifreli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 yılında 4 k çözünürlük çıkmış halen Full Hd yayını para ile satmaya çalışıyorlar.2 tane kanal için 30-40 tl vermem.Dsmart veya diğitürk benim için sinema ve belgesel demektir.

Bende star kanald izlemem bundan sonra.

Bu iş yapılacaksa en başından yapılmalıydı.Biraz izlesinler kapatırız.Mantıklarına neyse çizilmek istemiyorum :D
  • gayet basit. HD uyduları ve HD tvlerin satışında artış oldu sonradan güüüüüm. elektrikte aldığımız tvde trt payı var. kimsenin izlemediği saçma sapan dizilere para veren trt halkına yönelik bişeyler yapsın da aldıkları para helal olsun.

• esas çok kolay bir yolu varda bizim insanlarımız uymaz buna

hiç bir kimse kanal d star ve samanyolu tv kanalların hiç bir programlarını dizilerini haberlerini izlemeyecekkkkkkkk bakalım reytinglerde ilk 5 lerde olan dizi programların reytingleri düşşün görelim onlar mı çok akıllı millet mi çok zeki

sonra eşşek gibi o yayınları türksat üzeirnden hd yayına açarlarki
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

gayet basit. HD uyduları ve HD tvlerin satışında artış oldu sonradan güüüüüm. elektrikte aldığımız tvde trt payı var. kimsenin izlemediği saçma sapan dizilere para veren trt halkına yönelik bişeyler yapsın da aldıkları para helal olsun.

Aslında temel hedefimiz TRT olmalı. Çünkü benim faturalaımdan TV vergisi kesiyorsa ve benden aldığı vergi ile Uydu gönderiyosa, bana bu kanalları kanalları tamamen sorunsuz bir şekilde sunmalı. Belkide hedef değiştirmeliyiz...
  • Her iki kanalı da arayın tepkinizi belli edin böyle saçmalık olmaz ben aradım ağzıma ne geldiyse söyledim doğru dürüst cevap bile vermediler.

Star tv 0212 335 0000 Kanal D 0 (212) 413 51 11
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkun01

quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Şuan bende Startv HD ve KanalD HD,Samanyolu HD şifreli arkadaşlar.Star dün haber izleren şifreli oldu bir an tereddüt ettim acaba diye.Ama bu konuyu görünce rahatladım birazcık.Tek sorun yaşayan ben değilmişim meğerse.Umarım bahsedilen kanalların şifresi kalkar.Kanalların HD'sinde falan da değilim bir daha SD yayınlar ile bir daha uğraşmak çok sıkıyor adamı. Umarım bugün düzelir şu kanallar.

:) Merkez bankası döviz kurları gibi oldu. Bugün şifreli yarın şifresiz. Ayrıca vereceğimiz tepkiyi umursayacaklarını sanmıyorum. Fakat gerçekten çok ciddi bir HD Uydu alıcısı satışı olmuş. Bu durumda uydu alıcısı satıcıları da işin içinde olabilir :) (nasıl olsa komplo teorisi bedava). Dün yazdığımın arkasındayım. Teledünya devasa bir temel paket hazırlayıp millete bedava vermeli (karşılığı, faturalarda ki Trt adına kesilen paylar), diğer kanalları (nat geo lar gibi) üst pakete eklemeli. Bakayım o zaman görsünler insanlarla dalga geçen TV ve Platform sahipleri dünyanın kaç bucak olduğu. (gerçekten Teledünyanın elinde hiçbirinde olmayan muazzam bir koz var.bu şekilde ya da başka bir şekilde bunu kullanmalılar)

Bugünde bekleyelim eğer açılmazsa sileriz HD yayınları artık yapcak birşey yok.Zaten logoları hariç SD yayından çok az farkı var yayınların bencede.2 kanal için bende 30 40 tl para veremem açıkcası.TV'yi arada bir açıyorum o da haberler vs için.

• Neden bu konu bu başlıktan devam ediyor Türksat 4a ana konudan devam edin, adam zaten hem keklemiş hemde şifreli olacak diyenlere azar çekmiş..
  • Şimdi baktım Star ve kanal d şifreli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 051907.fener

Hani şifre yoktu kanal d ve star şifreli

Hay böyle işin ben

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

Şimdi baktım Star ve kanal d şifreli.

O zaman tüm kanallar şifreye geçmiştir

• Zaten ara ara kesilmeler oluyordu yakında FOX, Tv2, ve CNN'in de şifreleneceği söyleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.