Şimdi Ara

Frekans Listesi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
25
Favori
64.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sıralamamda dmax ve tlc den sonra gelen daha vasat kanaldı emlak,depo hariç pek bakmadım .
  • UA Tv gelmiş, dahili uydu alıcılı televizyonumda izleyebilirken diğer harici uydu alıcımda sadece ses var görüntü hiç yok. Neden acaba?
  • Lifetime kapanmış. Pawn Stars, Storage Wars, Forged In Fire... Ne güzel izliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CZ

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Uydu alıcım HD ama eski bir cihaz, zaten bazı kanallar da çıkmıyordu. Başka cihaz almak farz oldu anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Lifetime kapanmış. Pawn Stars, Storage Wars, Forged In Fire... Ne güzel izliyordum.
    Ben de Zombie House Filipping'i izliyordum güzel programdı. TLC veya DMAX'te de bu programları görebilsek iyi olurdu.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi yapıp deneyeyim veya dahili uydulu televizyonu salona getirip bakacağım. Bu konuda daha önce de sizinle konuşmuştuk sanırım. Aynı çanaktan olup da böyle sorun olması ilginç. İlk başlarda ihtimal vermiyordum ama salona gelen kabloda sorun olma ihtimali aklıma gelmeye başladı. Kablo Tek makaradan kesildi ama üretim hatası da olabilir.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Doğrudur :) Başka bir konuda TRT Avaz'ın çıkmadığından bahsetmiştim hala da çıkmıyor ama diğer frekanstan yayın yapan Avaz İnternational çıkıyor. Araya başka işler girdiği için ilgilenememiştim diğer televizyonu deneyip olmazsa bir uyducu getirip baktıracağım.
  • TV 100'ün sd yayını var mı?
  • yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.