Şimdi Ara

Frekans Listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
25
Favori
64.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanal A HD bende de problemli. Diğer kanalların hepsi de tamam. Kanal A HD kanalini buluyorum ama şifreli kanal uyarısı veriyor nedense. Cihaz Jameson 3004 HD. 2 tane daha cihazim var. Onlarda ise bu kanalı sorunsuz açıyor. Yani bazi uydu alicilarda bu kanal problemli. Hoş zaten HD sinin SD den farki yok. O yüzden kayıp sayılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal D Star ve Samanyolu HD an itibari ile irdeto ve nds ile şifrelendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Kanal D Star ve Samanyolu HD an itibari ile irdeto ve nds ile şifrelendi.

HEPSI BAYRAMDAN SONRA SIFRELI OLACAK TURKUAZ MEDYADA ANLASTI ATV ASPOR AHABER AMUTFAK MINIKA COCUK MINIKA GO HEPSI PARALI YAYINA GECIYOR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkPanter D kullanıcısına yanıt
    Siz oranın çöpçüsü ile mi görüştünüz acaba?
    Yayınlar tek tek şifreleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel

HEPSI SIFRELI OLACAK

DARKPANTER INSANLARI KANDIRIYOR

AMATOR MUSTERI TEMSILCILERINE INANIYOR KANALLAR SIFRESIZ OLACAK YAZIYOR

DIGIYI ARAYIN MERKEZDEN YETKILI BIRINI ISTEYIN SIZE YAPILAN ANLASMALARI ANLATSIN

KANALLARIN COGUNUN MASRAFINI DIGI KARSILAYACAK KANALLAR BUYUK ORANDA DIGIDE OLACAK

DOGAN VE DOGUS GRUBU KANALLARINI DSMART ABONELERIDE IZLEYEBILECEK

TURKUAZ GRUP KANALLARINIYSA SADECE DIGITURK ABONELERI IZLEYEBILECEK

DARKPANTER INSANLARI KANDIRDIN SENIN BU FORUMDA ISIN YOK

INSANLARA BOSUNA UMIT VERDIN YAPTIGIN GUNAHTIR

• yetkililerle görüşüldü vs. kısmı ne kadar doğru bilmem ama iki gündür gece 1:00 den sonra Star HD, KanalD HD ve STV HD yayınları ŞİFRELİ. bilginize..

• alaviz ve onun gibi kişilere itibar etmeyiniz. Adam daha bugün üye olmuş profilini de gizlemiş, sanki öğrenemicez ne zaman üye olduğunu. Milleti kandırıp digiye üye toplama peşinde.

Eğer şüpheniz varsa ki benim de var almayın uydu alıcısı falan bir süre hatta yıl başına kadar almayınız erteleyiniz. Ha ama bu belirsizlik arefesinde gidip böyle insanlara inanıpta digiturk gibi adamlara para kaptırmayınız.

kıçı kırık 3 4 tane ulusal şifrelenecek diye gidip platform almaya gerek yok ki şifrelenmemesi %70 . Ama olaki şifrelendi digi ve kanallara atış serbest .
  • Number one önceden izleyebiliyordum 4a dan sonra gitti tüm kanallar var o yok yardımcı olabılıcek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel

İzleyici temsilciliğinde çöpçü çalışıyor mu bilmiyorum, açıkcası sormadım da. Tek tek şifrelenen dediğiniz kanallar KANAL D HD, STAR HD, SAMANYOLU HD kanalları. KANAL D ve SAMANYOLU için durumu ilk mesajda açıklamıştım. Bu kanallar şifreli olabilir ne olup biteceği belli olmaz ama STAR HD şifreli olmayacak, gece girdikleri şifreden sabaha doğru çıkacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Kanal D Star ve Samanyolu HD an itibari ile irdeto ve nds ile şifrelendi.

Star da sifrelenmis.

• Şimdi baktım Star ve kanal d şifreli.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkPanter

Dün gece bazı ulusal şifresiz HD kanallar şifreye girince herkes kanalların şifreleneceğini düşündü ve düşünmeye devam ediyor. Bu bilgi doğru değil ve kanallara soruldu.

DÜN ŞİFRESİZ HD YAYIN YAPAN TÜM KANALLAR HALA ŞİFRESİZ YAYIN YAPMAYA DEVAM EDİYOR. KORKULACAK BİR DURUM YOK.

STAR TV HD

Kanal şifreli HD yayına geçmiyor. (Görüşüldü)

FOX HD

Kanal şifreli HD yayına geçmiyor. (Görüşüldü)

SAMANYOLU HD

Şifreli yayın istemiyorlar ama kanala 4A'dan yer verilmemiş. 3A'daki frekansları şifreli olduğu için 4A'dan yer verilene kadar şifreye geçebilir. Şu an 3A'da şifresiz yayın yapıyor. (Görüşüldü)

KANAL D HD ve CNN TÜRK HD

Platform kanalları ve platform için verilen TP ile yayındalar ve şifresizler. Şifreli yayın konusu net değil. (Görüşüldü net bilgi alınamadı)

ATV HD, AHABER HD, ASPOR HD

Kanal grubu şifreli HD yayına geçmiyor. (Görüşüldü)

SHOW HD, HABERTÜRK HD

KANALTÜRK HD, BUGÜN HD

KANAL 7 HD, ÜLKE HD

Kanal grubu şifreli HD yayına geçmiyor.

KANAL A HD, BEYAZ HD

Ebediyen şifresizler.

Bende ilk kez D HD - Star HD ve Samanyolu HD kanallarını bu sabah IRDETO ve VIDEOGUARD şifreli gördüm. Ne yapıyorlar anlamış değilim. Bunların istediği saatlerde mi izleyeceğiz? , bunlar uydu kullanıcılarını kaile almıyorlar mı? Bu ne terbiyesizlik ya. Şifreli yayın veya şifresiz yayın yapacaksan yap, bu bu zırt pırt şifreye gir çık yalama oldu iyice bu işler. Yıl 2014 artık teknolojiye ayak uydurup işinizi düzgün yapın, az da insana saygı duyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 2 Ekim 2014; 9:43:11 >

• Eski cine5 muhabbetine dönmesin star gece başka kanala dönüşüyo şifreleniyo ahaha:-D

• s.a dark panter hocam bende çıkmıyor kanal d hd star tv hd samanyolu hd kanalları şifrelendi
  • Star HD, KanalD HD ve STV HD şifrelendi.

Sıra diğerlerinde.

Galiba tek TRT HD kalacak.
  • Aynen star kanal D gitti

• HD kanallarda gerçek HD olsa :D komik zaten Çakma HD yayınlar normal yayınla arasında sadece logo farkı var.
  • Ne sanıyorlarki benim HD yayın için para verip izleyeceğimi mi sanıyorlar kanalların içeriğinin çoğu boş
  • Onceden trt ve atv hd vardi bunlar kalsin yeter yazten fox show kanald ve star hd yayin degil kimse kimseyi kandirmasin bildigin renk ayarlariyla oynanmis yani hdr foto gibi renkli goruntuye hd diyorlar... Trt hd ile bu hdr kanallari kiyaslayinca fark detaylarla belli oluyor. Gerci trt bile tam hd degil ama digerlerinden kaliteli..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen kesin olmayan gerçek dışı bilgilendirme yapmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.