Şimdi Ara

Frekans Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
25
Favori
64.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyu isteyen varsa kendi üstüne alabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CZ -- 17 Mayıs 2019; 12:51:5 >

• İnşallah dediğiniz gibi olur, kanal d felan değilde foxla star geçmesin yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

İnşallah dediğiniz gibi olur, kanal d felan değilde foxla star geçmesin yeterli.

Dediğim gibi kanalların verdiği bilgiler. Şu anda hepsi açık kontrol edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞU AN YAYINDA OLAN ŞİFRESİZ HD KANALLAR

* ATV HD : Frekans : 12054 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
    * A HABER HD : Frekans : 12054 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
    * A SPOR HD : Frekans : 12054 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
    * BEYAZ HD : Frekans : 12380 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 27500 mbs
    * BUGÜN HD : Frekans : 11999 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 11666 mbs
    * CNN TÜRK HD : Frekans : 12245 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
    * FOX HD : Frekans : 12329 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 6666 mbs
    * KANAL A HD : Frekans : 11039 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 4800 mbs
    * KANAL A AVRUPA HD : Frekans : 11039 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 4800 mbs
    * KANAL D HD : Frekans : 12245 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
    * KANAL TÜRK HD : Frekans : 11999 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 11666 mbs
    * KANAL 7 HD : Frekans : 12103 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 8333 mbs
    * HABERTÜRK HD : Frekans : 12209 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 10000 mbs
    * MCJ SHOPPING HD : Frekans : 12380 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 27500 mbs
    * TRT 1 HD : Frekans : 11054 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 30000 mbs
    * TRT HD : Frekans : 11054 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 30000 mbs
    * TRT HABER HD : Frekans : 11054 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 30000 mbs
    * TVNET HD : Frekans : 12213 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 5833 mbs
    * ÜLKE HD : Frekans : 12103 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 8333 mbs
    * SAMANYOLU HD : Frekans : 11096 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 30000 mbs
    * STAR HD : Frekans : 12015 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
    * SEMERKAND HD : Frekans : 11558 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 30000 mbs
    * SHOW HD : Frekans : 12209 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 10000 mbs
    * TELEDÜNYA HD : Frekans : 12379 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 3/4 - Senbolrate : 30000 mbs
    * TV2 HD : Frekans : 12245 mhz - Pol : Yatay (h) - Fec : 5/6 - Senbolrate : 27500 mbs
  • Kanal A HD yi taratıyorum çıkmıyor seyredebilen var mı ?
  • ŞUAN HEPSİ ŞİFRESİZ VE SORUNSUZ OLARAK İZLENİYOR. ŞİFRELENMEYECEK.
  • iyi barii

cok sovdum cokk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ati39

Kanal A HD yi taratıyorum çıkmıyor seyredebilen var mı ?

Bende sorun yok. 11039 yerine 11038 ve 11040 frekanslarını deneyin.
  • ÇOK SEVİNDİM HD KANALLARIN TEKRAR ŞİFRESİZ OLMASINA BİZ BOŞUBOŞUNA ANA AVRAT SÖVDÜK
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPanter

quote:

Kanal A HD yi taratıyorum çıkmıyor seyredebilen var mı ?

Bende sorun yok. 11039 yerine 11038 ve 11040 frekanslarını deneyin.

onları da denedim yine olmadı...siz de çıkıyor sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliann34

ÇOK SEVİNDİM HD KANALLARIN TEKRAR ŞİFRESİZ OLMASINA BİZ BOŞUBOŞUNA ANA AVRAT SÖVDÜK

KANAL D HD, CNN TÜRK HD, SAMANYOLU HD dışında sıkıntı yok. Bu kanallar şu an şifresiz ama bunlar şifreye girebilir. Samanyolu şifresiz yayın istiyor ama sadece istemekle olmuyor.

Diğer kanallar şifresiz yayına devam ediyor.

FOX TV uydu sayfasını güncelledi ve HD yayın için gerekli ayar parametrelerini sayfasına ekledi.http://www.fox.com.tr/uyduda-fox

STAR HD UEFA maçlarında biss şifreye girecekmiş, maç varken kanal şifreli derse şifreyi girdi sanmayın. Şifresi (değişmezse) 10 00 00 00 00 00 00 00
  • quote:

Şu an deneme imkanım yok ama 2 saat kadar önce potanın perileriyle ilgili spor gündemine bakmıştım. 2 saat içinde değişmediyse sorun yok.
  • quote:

quote:

ÇOK SEVİNDİM HD KANALLARIN TEKRAR ŞİFRESİZ OLMASINA BİZ BOŞUBOŞUNA ANA AVRAT SÖVDÜK

KANAL D HD, CNN TÜRK HD, SAMANYOLU HD dışında sıkıntı yok. Bu kanallar şu an şifresiz ama bunlar şifreye girebilir. Samanyolu şifresiz yayın istiyor ama sadece istemekle olmuyor.

Diğer kanallar şifresiz yayına devam ediyor.

FOX TV uydu sayfasını güncelledi ve HD yayın için gerekli ayar parametrelerini sayfasına ekledi.http://www.fox.com.tr/uyduda-fox

STAR HD UEFA maçlarında biss şifreye girecekmiş, maç varken kanal şifreli derse şifreyi girdi sanmayın. Şifresi (değişmezse) 10 00 00 00 00 00 00 00

STAR HD TÜRKİYE BEAMDE DEĞİLMİ ?
  • quote:

quote:

Şu an deneme imkanım yok ama 2 saat kadar önce potanın perileriyle ilgili spor gündemine bakmıştım. 2 saat içinde değişmediyse sorun yok.

ben de sadece bu kanalda sorun var..sanırım ince bir lnb ayarı istiyor...gerçi seyrettiğim bir kanal değil...Kanal A HD diyorum hocam A spor HD değil...yanlış olmasın..
  • quote:

STAR HD TÜRKİYE BEAMDE DEĞİLMİ ?

Kapsamı sadece Türkiye değil, civar ülkelerde maçları verdikleri için bizim kanal dahil hepsi şifreye girecekmiş. Kanalın dediği bunu UEFA zorunlu tutuyor bizlik bir durum yok diyorlar.
  • quote:

ben de sadece bu kanalda sorun var..sanırım ince bir lnb ayarı istiyor...gerçi seyrettiğim bir kanal değil...Kanal A HD diyorum hocam A spor HD değil...yanlış olmasın..

Kanalı biliyorum 2 saat kadar önce spor bülteni vardı ve potanın perileriyle ilgili habere denk gelince 15 saniye de olsa kanalı izlemiştim. Logosu ATV'ye benzeyen mavi A logosu olan kanal. İnce ayar istiyor olabilir, izlemediğiniz bir kanalsa ve diğer kanallarda sorun yoksa uğraşmaya değmez.

Cihazda kör tarama varsa isterseniz birde kör tarama yaptırın. Bazen aynı kanal belirtilen frekansın dışında farklı bir frekansta çıkabiliyor.
  • quote:

quote:

Kanalı biliyorum 2 saat kadar önce spor bülteni vardı ve potanın perileriyle ilgili habere denk gelince 15 saniye de olsa kanalı izlemiştim. Logosu ATV'ye benzeyen mavi A logosu olan kanal. İnce ayar istiyor olabilir, izlemediğiniz bir kanalsa ve diğer kanallarda sorun yoksa uğraşmaya değmez.

Cihazda kör tarama varsa isterseniz birde kör tarama yaptırın. Bazen aynı kanal belirtilen frekansın dışında farklı bir frekansta çıkabiliyor.

tamam hocam denerim tşk.ler
  • quote:

Rica ederim. Aradım kanalı yayınlarında sorun yokmuş. Frekans bilgisini tekrar ediyorlar gerçi siz zaten doğru frekansı eklemişsiniz.

Frekans Listesi
  • quote:

quote:

Rica ederim. Aradım kanalı yayınlarında sorun yokmuş. Frekans bilgisini tekrar ediyorlar gerçi siz zaten doğru frekansı eklemişsiniz.

Frekans Listesi

ince bir lnb ayarı istiyor sanırım..tekrar tşk.ler
  • Güzel haber.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.