Şimdi Ara

Türksat Kablonet Bedava İnternet Veriyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kablo TV ücreti 6 TL ödeyerek 5 Mbps 5 GB kotalı interneti kullanabiliyoruz. Azıcık olsun evde online olayım diyenlere özel kampanya. Taahhüt yok. Kurulum için 3 TL gibi bir ücret ödeniyor. Ayrıca Telekomun kampanyasında 4 Mbit 4 Gb kotalıda kota dolduğunda internet kesiliyor ama kablonette internet hızı 0.25 Mbps oluyor. Kesilmiyor ama süründürüyor. :) Detalar için:http://www.kablonet.com.tr/kampanya/hereve-bedava-internet

• Uydunet'i test etmek isteyenlere güzel fırsat
  • Bence çok iyi...
  • ttnet ev telefonu kullananlara ücretsiz veriyordu

olmayanlara 15 tl yalın adsl erişim ücreti alıyor

kısacası 4 gb kotalı interneti 15 liraya veriyor

turksat hem kablo tv hem 5 gb internet 6 lira bu daha iyi kat kaat iyi
  • Adslde , Kabloda bedava internet Sıra acaba 4G demi ? 2 yıl boyunca 8Mbit hızda 8GB 4G internet dermişler :)

Merak ettiğim nu bedava internetler ne için (iyi bişide ama neden) Bayram değil seyran değil Eniştem beni niye öptü? Yada Binilmeyecek eşeğin önüne ot konulmaz..Kaz gelecek yerden Tavuk esirgenmez..

Fiberler aslında daha öncelik olarak Fatih projesi ve Mobeseler için döşenmiş olsada bir çok site bu işten faydalandılar Takii Arapların Bakırları söküp fiber döşediğinde ve sökülen tonlarca bakırı paraya döndürüp üstüne yatıncaya kadar.. Mahkeme bakırların parasını isteyince fiber yaygınlaşması çok büyük ölçüde yavaşladı..
  • tasanmt20 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat.Kota dolum sonrası 128 Kbps’ye düşüyor.Ben ilk abone olduğumda 128 Kbps ile başlamıştım.
  • seçim yatırımı..
  • bence süper, arada skype kullanacak yaşlılar için iyi bir fırsat.

şimdi benim anlamadığım 3 mbps den daha düşük internet olmayacak diye karar çıkmamış mıydı? bu nasıl 128 kbpsye düşebiliyor?
  • Mükemmel bir hizmet, taahhüt istemiyorlar. Ayrıca internet yeterli gelmezse hemen çıkıp kampanyalarına giriş ypabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.