Şimdi Ara

Turksat Kablo Upload hızı 20mbps olan tarifeler çıkartmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turksat Kablo Upload hızı 20mbps olan tarifeler çıkartmış

Fiyatları ise göründüğü gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 5 Mayıs 2020; 14:38:36 >

• O paranın yarısına gider superbox alırım daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 mbps superonline'da bile 150 lira bu nasıl bir fiyatlandırma?
  • Türksat Kablo neyin kafasındadır? Bu fiyatlat nedir Allah aşkına?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Ben o kafayı çözemedim açıkçası, fiyatlar aşırı pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 5 Mayıs 2020; 15:42:27 >
  • Sanki mevcuttu diye hatırlıyorum bu tarifeler.

Ama evde karantina zamanı upload cimrisi olmaları boşa değil.

Şu konuda şüphem var sanırım rekabetçi olmamaları yönünde bir yönelndirme var Türksat'a özellikle son iki senedir rekabet etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.
  • Arkadaşlar, türksat kablo altyapısını kullanan firmalar hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gul116

Arkadaşlar, türksat kablo altyapısını kullanan firmalar hangisi?
    vodafone, superonline

• Acaba 100 mbit üstü paketler geldiğinde fiyatlar ne olacak :) 250 - 500 mbit vs vs
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt
    20 mbps olanlar yeni eklenmiş hocam.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler geçen gün Engelli tarifesi hakkında bir yakınım soru sormuştu oradan farkına vardım tariflerde mevcut değildi.

Not: lütfen konuyu öne çıkar düğmesine tıklayalım da forumda yukarılara çıksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 5 Mayıs 2020; 17:42:12 >
  • Çok ciddi pahalı ya, standart upload hızlarındaki tarifeler de pahalı. Turksat'ın indirim yapması gerektiğini düşünüyorum açıkçası...
  • Bu fiyatların hiçbir mantıklı açıklaması olamaz. Hiçbir şekilde düzgün bir internet hizmeti alamayacağız bunlar yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliOzdemirz -- 29 Mart 2021; 0:4:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100/20 tarifenin fiyatı 1000₺ mi? Gereksiz pahalı.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/1000-mbps-

1000Mbps indirme 20Mbps yükleme, 3 ay 500₺ 9 ay 1000₺. Daha ucuza 10 kat fazla indirme hızı sunuyor rakipleri.

Ek olarak, normal sınırsız 100Mbps fiyatı da 500₺, ancak akıllı sınırsız tarifesinde fiyat 100₺ bandında. Akşam 7-12 arası upload hızının da düştüğü bir tarife çıkartmak için ilk adım olabilir belki bu. Akıllı sınırsız fiyatları nasıl gelecek merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k8s

100/20 tarifenin fiyatı 1000₺ mi? Gereksiz pahalı.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/1000-mbps-

1000Mbps indirme 20Mbps yükleme, 3 ay 500₺ 9 ay 1000₺. Daha ucuza 10 kat fazla indirme hızı sunuyor rakipleri.

Ek olarak, normal sınırsız 100Mbps fiyatı da 500₺, ancak akıllı sınırsız tarifesinde fiyat 100₺ bandında. Akşam 7-12 arası upload hızının da düştüğü bir tarife çıkartmak için ilk adım olabilir belki bu. Akıllı sınırsız fiyatları nasıl gelecek merak ediyorum.
    Evet, bence de gereksiz pahalı.

Gerçek sınırsız 100'mbiti 160 tl bandından sunsalar keşke...

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Superonline da en azından ping avantajı var ayrıca telekom altyapısı da değil kendi altyapısı

• maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Altyapısı olmadıktan sonra avantajı olsa neye yarar hocam. Toki konutlarında oturuyorum, sitenin önündeki fiberi getiremediler bir türlü .
  • türksat niye saçmalamış simetrik tarifeleri bu fiyattayken Turksat Kablo Upload hızı 20mbps olan tarifeler çıkartmış
  • Zaten vardı yeni gördüm demeyin monitörü camdan atarım.
  • bakalım upload paketi satacaklarmı 20 mbitten fiyatları artacakmı upload paketlerinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminsemiz -- 5 Mayıs 2020; 22:46:2 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.