Şimdi Ara

Türksat GB Başına Ücrette Revizyona Gitti[AN İTİBARİ İLE GÜNCELLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar türksat kablo resmi sitesinde güncelleme geldi.

Türksat GB Başına Ücrette Revizyona Gitti[AN İTİBARİ İLE GÜNCELLENDİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiberOptikk -- 4 Mayıs 2017; 17:43:20 >

• 50 krş gözüküyor ama yetmez kota mota kalmayacak nokta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimum ücret hala 325 tl 25mbit için. Şaka gibi!
    50 kuruş uygun filan değil, 2 tl çok saçmaydı Gb başına.
    Kotanın 250-500-1000 gb filan olması, ek kotanında 10 kuruş/gb filan olması lazım ki, 100gb aşma olursa 10 tl yansısın faturaya.
  • 3 liradan 2 ye düşmüşlerdi, şimdi 0.5 lira.

İyi yönetilen bir şirket 4 günde 2 kere indirime gitmez. Bu vizyonsuzluktur

• Gene yüksek komple kota diye bişey olmaması gerekir olsa dahi ek kotaların aşırı ucuz olması lazımki millet geçsin mesela 100GB ek kotayı 15TL'ye verseler kota doluncada ek ücret yansıması yerine ek paket alana kadar dursa zaten 100Mbit 100GB'nin fiyatı 90TL ayda 2defa ek 100GB alsan 120TL o zaman akkden daha bile iyi olur kendi adıma konuşıyım ben internete 120TL'den fazla vermem eğer altyapıdan dolayı tek seçenek kablonetse en mantıklısı 80TL ye akıllı sınırsız tarifeye geçmek ayda 5 defada nitro hizmeti kullanabiliyosun toplam aylık 100TLye geliyor.
  • Ne kadar ucuzlamış yahu, hemen almam lazım bu fırsat kaçmaz (!)
  • adamlar illa o kota aşım ücreti alacaklar ayıptır be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kota sadece mobilde olmalı. Masaüstünde olması (en azından bu kadar düşük miktarlardaki kotalar) zamanın gerekliliklerine hiçte uygun değil. 90'lı yıllarda olsaydık belki derdim.
  • Uygulanabilir bir tarafı yok bunun. Neyse ki diğer servis sağlayıcılar bu yola girmediler. Taahhüt bittiği anda Türksat'ta kalmak için tek bir neden yok.
  • BTk başkanı dedi hız dusuren ek fiyat koyan karşısında bizi bulur.. ben acıkcası bu restleşmenin sonuclanmasını bekleyecegim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziggystardust

Uygulanabilir bir tarafı yok bunun. Neyse ki diğer servis sağlayıcılar bu yola girmediler. Taahhüt bittiği anda Türksat'ta kalmak için tek bir neden yok.

digerleri ne yapti peki. bende hem turksat hem telekom adsl var. telekomda tahut var 16 mbit 50 gb kullaniyorum turksat da isyerimde var. evde telekom var altyapi dolap vdsl var ama umursayip gecmedim vdsl ye. neyse sozlesmem bitince ne olacak telekomda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 6 Mayıs 2017; 19:38:15 >
  • bakın bu kadar hızlı gelişmeler olması bu şirketin kaos ile yönetildiğinin ispatıdır.

devlet kurumu burası, sizce iş bilen tahsilli cv si mükemmel biri mi girer işe, yoksa torpili dayısı olan mı?

yoldan geçeni de alacak halleri yok ama özel sektör kadar ince eleyip sık dokumaz bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 6 Mayıs 2017; 19:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

bakın bu kadar hızlı gelişmeler olması bu şirketin kaos ile yönetildiğinin ispatıdır.

devlet kurumu burası, sizce iş bilen tahsilli cv si mükemmel biri mi girer işe, yoksa torpili dayısı olan mı?

yoldan geçeni de alacak halleri yok ama özel sektör kadar ince eleyip sık dokumaz bunlar.

kota kalkana kadar yılmak yok

• Bence ilk hafta beklentilerin altinda internet kullanimi olunca geri adim atildi.

• ek kota hemen kalkmalı...bu böyle biline
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.