Şimdi Ara

TÜRKSAT 4A UYDU REHBERİ RESİMLİ ANLATIM - AYARLARI (ANA KONU) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
52
Favori
337.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bu devirde hala TRT izleyen kaldy my yahu, direkt silerim bütün kanallaryny, adamlar bizim verdi?imiz zoraki vergilerle ayakta duruyor, ben istemiyorum karde?im trt'ye paramyn gitmesini ama kime anlatacaksyn ki, anca haram ederiz.

Ben zaten izlemiyorum 2002 yılına kadar olan yayınlarının hatırına tutuyorum tv'de . orada 10-15dk açıp baktığım bi şeyde olmadı bu sene.

electric faturasında da görüyorum zaten nefret ediyorum bazen çok arttırıyorlar aldıkları katkı payını. lanet olsun !!
  • TRT HD uydudan kaldırılmış. Chriminal Minds seyrediyorduk ne güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt 1 e almislar onu.cuma günu 23.30 da
  • Dünde vardı.

• arkadaşlar dün kanalların yeri gene değişti mi ... filbox kanalları ve tv8 kaybolu
  • profesör pato P kullanıcısına yanıt
    cuma günü ankarada şiddetli rüzgardan bende de trt hd kanallar gitti, halen düzelmedi...
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Canak dönmustur,yeniden ayarlatmaniz veya ayarlamaniz gerekebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Çanak dönse diğer sd ve hd kanalları da izleyememem gerekmez mi?

şuan sadece trt nin hd kanallarını izleyemiyorum, diğer sd ve hd kanallarda sorun yok....
    Hocam TRT nin HD, TV8 HD Beyaz TV nin olduğu frekanslar en zayif sinyal alan frekanslardan olduğu için genelde rüzgarlı havalarda çoğu kimse bu kanallarda sıkıntı yaşıyor. Uyducu geldiğinde sinyal bulucu ile ince ayar yaparken, uydu bulucu monitoru veya sizdeki uydu alicida TRT HD kanallari açikken ayar yapilsin ve sinyal % 80 üzerine çıkmadan ayarı sonlandırmayın.

• Bu arada sizdeki uydu alici % 35 sinyalde dahi kırılmasız görüntü verecek kadar tuner yönünden iyi bir cihazdır.

• zaten çatıda kar-buz var şuan, hele bi hava yumuşasın dediğinizi söyleyeceğim...

%35 sinyal alsa cihaz kanlı gösterecek belki ama şuan seviye %0...
    Her kanalin sinyal seviyesi ayni degil

Zaten olmasi gereken yone baksa bile canak Trt nin kanallari diger kanallardan daha dusuk sinyal seviyesinde genelde

Haliyle azicik oynama zaten sinirda duran Trt leri ucuruyor

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, ilginize teşekkürler...
    Trt1 ve Trt Haber HD kanallarına baktım şuan sorunsuz uyduda bir ara çıkacak felan diyorlardı.
  • TKGS midir nedir bunu kapatmanın bir yolu yok mu yeni kanal geldi mi burdan öğreniyoruz zaten.
  • Arkadaşlar arada uyduda kanallar yeni frekanslara geçiyor ben LG TV de bunları nasıl guncelleyeceğim TLC şimdi gitti yenisini nasıl getirebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En büyük spor kanallarından biri olan NTV Spor'un kapanacağı öğrenildi. Kanalın kapatılma sebebi ise bir süredir zarar edilmesi.
    Türkiye’nin önde gelen spor kanallarından biri olan NTV Spor kapatılmaya hazırlanıyor. Doğuş Grubu’nun sahibi olduğu kanal bir süredir zarar etmesi sebebiyle önce küçülmeye gidecek daha sonra ise kapatılacak.

İlk olarak NTV Spor’un bilinen isimlerinden Özgür Buzbaş ve Irmak Kazuk ile birlikte 30 kişi işten çıkartılırken, tebligatlar dün ve bugün yapıldı. Bir süredir spor medyasından çıkma eğilimi gösteren Doğuş Grubu, daha önce de NTVSpor Radyo ve digital olarak yayın hayatına devam eden ntvsporexpress’i kapatmıştı.

Kanalda işten çıkarılmalar 1-2 ay daha devam edecek ve bu sürecin ardında NTVSpor’un yayın hayatı tamamen sonlandırılacak.

NTVSpor’da geçtiğimiz yılın son aylarında da benzer bir işten çıkarma operasyonu yapılmış, kamera önü ve arkasından birçok kişi ile yollar ayrılmıştı. Dilara Gönder ve Roksan Kunter de bu isimler arasında yer almıştı.

Sporcope

• famos kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş bu, Rıdvan Dilmenle Güntekin Onay'ın parasını biraz azaltıp kanala dağıtsalarmış belki daha iyi olurmuş.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Simdide tv8 sahibi acun un ntvspor u alacagi konuşuluyor

• Arkadaslar arcelik uydu alicisi var birden kanal d gitti otomatik arama yaptim gelmedi manuel arattim gene gelmedi diger kanal lar sorun yok ne yapmaliyim

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.