Şimdi Ara

TÜRKSAT 3A/4A ESKİ ANA KONUDUR VE KİTLENMİŞTİR (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.975
Cevap
244
Favori
785.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler, uydunun bazı tplerinin bozuk olduğu, bu bozuk tp sayısının da fazla olduğundan 4a geçişi yapılamamış. Yeni uydu yapilip eylül ayında teslim edilecekmis. Yani konu çok daha farklı gibi duruyor bu bakimdan. Her ne kadar teyitli bilgi olmasa da doğru olma ihtimali bir hayli fazla. O nedenle ben beklemiyorum artık uydu gecisini. Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

Beyler, uydunun bazı tplerinin bozuk olduğu, bu bozuk tp sayısının da fazla olduğundan 4a geçişi yapılamamış. Yeni uydu yapilip eylül ayında teslim edilecekmis. Yani konu çok daha farklı gibi duruyor bu bakimdan. Her ne kadar teyitli bilgi olmasa da doğru olma ihtimali bir hayli fazla. O nedenle ben beklemiyorum artık uydu gecisini. Geçmiş olsun

secimler bi gecsin belli olur

• gecisler 24 kasimda hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes bi balon ucuruyor kimi 15 ağustos diyor kimi daha da ileride bi tarih veriyor. kime inanacigini şaşırdı millet. çıkıp ta resmi açıklama yapmayanlar utansın

• Herkes kendi kafasina gore yorum yapmasin,yok 15 agustos,yok kasimda yok eylulde,turksattan resmi aciklama gelmeden kimseye inanmayin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 3adan izliom ama 4a yi ekleyemiorum uydu boylami filan nedir

• Hani 14 Temmuzda geçiyorduk noldu , yalan oldu 4A.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Arkadaslar 3adan izliom ama 4a yi ekleyemiorum uydu boylami filan nedir

Uydu boylami filan onemli degil sadece turksat yazmasi yeterlidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçişler 16 eylülde. hayırlı olsun.

sazan.avi
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Kaynak varmı acaba ?
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    80 000 000 la neler yapılır

• herkes bi tarih sallamışş.....hadeee yokmu artıraaannn
  • Şuraya kaynak vermeden atıp tutmazsanız seviniriz :-)

• ersanpars kullanıcısına yanıt
    niye seçimleri bekleyecekmisiz kardeş. bize 15 temmuzda ramazan dolayısıyla demediler mi. eeee ramazan da bittigine göre. .. o zaman şimdi de çıkıp seçimler bitince desinler yürekleri yetiyorsa. yetmez ama dimi korkarlar artik. sessiz kaliyorlar korkularindan.
    biz bekleriz tabi. ölenebet bekleriz. bize 2022 deseler biz yine o umutla bekleriz sessiz.
    ÇÜNKÜ BİZ HALKIZ. beklemek bizim kaderimiz. @ersanpars

• arkadaşlar benim Türksat da çalışan amcam var. temizlik işlerine bakıyor. ondan aldigim habere gore 2015 ocak 1 de gecicekmisiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

arkadaşlar benim Türksat da çalışan amcam var. temizlik işlerine bakıyor. ondan aldigim habere gore 2015 ocak 1 de gecicekmisiz.

trollükte yüksek ihtisas yapmayı bırak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Temmuz 2014; 17:27:23 >
  • Yarın kurumlarda mesai başlıyor. Muhtemelen bikaç gün içinde tarih konusunda resmi bi açıklama yapılır. 8 ve 15 Ağustos tarihlerini duydum farklı kaynaklardan. Her kafadan bi ses çıkıyor. Fakat 10 Ağustostaki seçim nedeniyle 8 Ağustos tarihi pek mantıkli gözükmüyor. Seçimden sonra olabilir. En erken 15 Ağustos olur gibime geliyor.. Tvlerde yeni yayın dönemi eylülde başlayacağı için, eylül ayından sonraki tarihler de pek mantıklı gelmiyor. Kanalların da işine gelmez bu durum.

• Seçimi bahane edeceklerse 15 Ağustos olmaz, çünkü ilk turda DEVLET BAŞKANI seçilemez "Halk Seçimiyle Cumhurbaşkanı seçilemez, anca başka seçilir. Konuyla alakasız oldu ama kusura bakmayın) İkinci tur 24 ağustos olduğu için "Seçim sonrası" değişim olacaksa en iyi ihtimal 1 Eylül. Digital platformlar son müşterileri kapmak için fiyat indirimine gidip toplaya bildikleri kadar abone toplamaya çalışıyorlar.
  • Seçim derken,seçim sonuçlarını etkilememek anlamındamı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hssahin65

Seçim derken,seçim sonuçlarını etkilememek anlamındamı acaba?

Propaganda döneminde olduğumuz için, özellikle yaşlı ve kırsal kesimdekilerin frekans değişim işini başaramayıp haberleri izleyemeyeceğini ve propagandaya maruz kalamayacağını düşünüyorlar heralde. :)
    Tabi bu 4A erteleme işinin seçim nedeniyle yapıldığı ihtimaline göre konuşuyoruz.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.