Şimdi Ara

Turkovac'ın Faz-3 sonuçları açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
7.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kedi alin aga kedi. Kesin cozum yemin ederim. 1000 kedi sahibinin 40 tanesi hastaliga yakalanmamistir. Sokaktan alinan kediler insanlarin bagisikligini acayip yukseltiyor. Kesin bilgi yayalim. Hastalik ciktigindan beri girmedigim delik kalmadi. Koronali insanin bardagindan yanlislikla su ictim. Yurt ici yurt disi 20 den fazla test yaptirdim bulasmiyor bana. Kediden kesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vac vac konuşmaktan başka bir işe yaramıyor demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.doz olarak yaptirdim demekki boşauna yaptirdim

• bu yazıyı kim hazırladı yani hangi ünvanı var. Tıbbi istatistik dersi almış biri olarak tamamen bilimselikten uzak bir yazı olduğu kanaatindeyim.

buna ancak bizim köydeki kadir inanır. İstatistik zaten yalan söyleme sanatıdır. Mesela enflasyonun 36% gösterilmesi gibi.

en az sinovac kadar etkili ise işimiz var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePiraeusHunter -- 13 Ocak 2022; 11:41:28 >
  • yarikan Y kullanıcısına yanıt

O sözün devamı şu şekilde: "Ancak üçüncü enjeksiyondan sonra aşımız her türlü hastalığa karşı yüzde 70 veya yüzde 75 koruma sağlıyor gibi görünüyor. Bu durum, genel olarak bir aşı için iyi bir sonuç. Ayrıca ciddi hastalığa karşı bunun çok ötesinde olacağımızı düşünüyorum”

Cımbızlamak iyi oluyor mu bari?

• M-Rna aşıları farklı bir şekilde çalışıyor. Yan etkisi sanki daha fazla gibi. Bazıları bu ikinci aşıyı tercih edebilir. Hem o yurtdışından geliyor bu ise yurtiçi .Her zaman el altında.
    İkincisi böyle bir aşıyı yapmak büyük başarı. Aşı yapmak yüksek bir gelişme gerektiriyor. Bunu yapan aynı tarzda başka aşıları da üretebilir.
    Herşeye siyasi nazarla bakıp kötülemeğe gerek yok. Neticesinde millete ait. Yalnız hükümete ait değil. Orada bu iş için bizzat çalışanların emeğini de görmek lazım. Ülke bir arada çalışan çarklar gibi herkes vazifesini hakkıyla yapsa çoğu işler hallolur

• Aşımız, yurtdışına çıkmak istersek diğer ülkeler tarafından tanınıyor mu  

• biembo kullanıcısına yanıt

+ 40.000 çalışma ve sonuç istiyorlar..standart bu......1000 kişi çok az muhtemelen almazlar..

• Yerli araba 2016 da göklerde haberiyle aynı eş değere sahip aşı benzeri şey.

• Tr de ilk defa aşı yapılmıyor konunun siyasi yönü beni sinirlendirdiği için bahsetmek istemiyorum önemli olan aşı yapabilen ekiplerin bu ülkede olması ve olmaya devam etmesi yarın covid biter başka şey çıkar..

Merak edenler bu tip çalışmalarda gönüllü olsun sonuçta rakamlar önemli

• madprospar M kullanıcısına yanıt

Biotech tedarik edilemeseydi aynı yorumu yapabilir miydiniz?

Aşılar ilk çıktığı zamanlar çoğu ülke ilk olarak kendine ve yakın müttefiklerine sakladı aşıları.

Aşıyı bulan ekipte Türkler olmasaydı emin olun bize çok geç gelirdi o zaman mumla yerli asi arardık.

• batkent B kullanıcısına yanıt
    İçerik bilgisi kimseyle paylaşılmıyor, faz çalışmalarına da inanmıyorum ayrıca. Türk bilim insanları olmasa da ulaşırdık, çünkü parayı veren düdüğü çalıyor. Bedava mı aldık aşıları, zaten gelecek olan aşıyı tam tersi gereken hassasiyet alınmadığı için geç aldık. Takvime göre bize sıra gelince şov yaparak duyurdular sadece.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Prof. Dr Serhat Ünal üst düzey bir doktordur, onun içinde olduğu bir aşı çalışması boş değildir, gözü kapalı Turkovac olurum şahsen

• En az sinovac kadar etkiliyse d vitamini falandır herhalde

• Uzman isimler (!) yine Coronavac aşısını sorgular olmuş. Tecrübeleriniz varsa paylaşın bari, bilgilenelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 14 Ocak 2022; 2:22:44 >
  • Sinovac’a sallayanlar Biontech ile birlikte görünmez kalkan oluşturmuşlar heralde ki bu denli Bayontekçi türemiş.Hiçbiri bir işe yaramıyor.Üstelik Biontech inanılmaz derecede yan etki ihtiva ediyor.Turkovac Sinovac umrumda değil ancak Biontech hastalıktan koruyormuşçasına konuşanlar ne kullanıyorlar merak ediyorum.Adam bir şeyi yererken diğer şeyi fütursuzca övüyor övdüğü şey de bir işe yarasa bari.

• Rakamlarin tuik rakamlarindan hallice olup olmadigini nerden bilecegiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.