Şimdi Ara

Türknette %70'e yakın kesinti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta görüldüğü gibi 75megabite kadar olan paketten 27megabit alıyorum Hani tamam 35megabite kadar verelim size deseler sorun yokta bu ne ya

Düzeltmenin yolu yokmudur.Dün bağlandı internet en yüksek 45 gördüm sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hat değerlerinizi atın bir bakalım

bir de hız testini kablosuz olarak yapma şansınız var mı
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Kablosuz yaptım testi hocam.Bilgisayarda kablolu yapıncada sonuç aynı.

• Hocam sorunun benle alakalı olduğunu sanmıyorum.Dün yaklaşık 2katı değer alıyodum.

• değerlerin çok güzel zaten

turk net yoğun saatlerde hızı bu şekilde düşürüyor.

saat 17:00 ile 24:00 arası bu şekilde. Gece hız testi yapsan tekrar eskisine döner muhtelemen

aslında tüm kullanıcıların adil kullanım kotasını kaldırıp yoğun olan bu saatlerde herkesin hızını 16-24 mbps arasına çekebilir bence. Daha adil bir adil kullanım uygulaması olur.
    Yani bencede en mantıklısı bu olur hocam.Sonuçta ben ne zaman ne kadar hız alacağımı bilsem çok çok daha iyi olur.Bakalım sorun ne zaman düzelir.Bende şuan oturduğum bölgede Türknetli olan kimse yoktur diye rahat rahat 75megabit keyfi sürerim sanıyodum

• modemi kapat aç düzelir.
    az önce test ettim hızım 8-9 mbitti.
    kapatıp açtım modemi. şuan 40mbit

fast.comda 32mbit görüyor.Türknette %70'e yakın kesinti

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam akşamları öyle oluyormuş.Şuan 60megabite yakın

27 megabit olsa lafım olmayacak 5-6 bazen de 4 de düşünce artık uğraşmaya başladım.
    Şuan akk takıldım 10 da kota yenilensin bir güzel hakkımı arıyacağım. fiyatı çok uygun fakat karşımdaki adsl kullanıcısı 16 alıyor bari bende okadar alayım 5 nedir ya mayıs ayından sonraki akk düzenlemesi de bana yararı olmuyacak akşam saatin ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenibirmesajvar

Yok hocam akşamları öyle oluyormuş.Şuan 60megabite yakın

son 2-3 gündür akşamları yavaşlıyor.
    genelde yavaşlama olmuyor.
    tt ile alakalı bence.
  • Türknette %70'e yakın kesinti neden hiç biriniz şu görev yöneticisini kullanmayı öğretmiyor? Çokça çokluk bir durum bu. Resime dikkatli bakın, bütün ayrıntıları verdim. Hiç insan bunları kontrol etmez mi bir kere bile yapmaz mısınız?
  • izmir85 İ kullanıcısına yanıt
    Dostum ben bunları çok önceden yaptım ne demek istediğini anlamadım ama açıkçası

• Beyler sorun yok hız şuanda 55 60 civarında

• "ŞUAN" akşam tekrar dene :D
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ttnetteyken 72lira verip bu hızdan daha düşüğünü 75gb aknli alıyordum.Çok takmıyorum bu yüzden

• bende 90 TL ye 16 megabit kullanıyordum ttde . Taahhütname imzalamayı sevmiyorum özgür olmam lazım. akşam saatlerinde Türknet 20 megabit olsa yine bir şey demiyeceğim ma akk takılmış gibi 3 5 megabit olunca ve 3 aydır çözüm üretilmeyince insan sinir oluyor. Birde çözüm merkezi çözemeyiz diyor :D akk takıldım şuan 10 nunda sıfırlanıyor 11 de tekrar arıyacağım bakalım ne diyecekler.
    Hadi ya bana hiç öyle olmadı şuan baya iyi.Ping değerlerimde ttnetten çok daha iyi nedendir bilinmez.Zaten 75gb akn çok fazla evde olmadığım halde 15günde bitiyordu.150gb tam bana göre.Yapa teklif ederlerse kabul etmeyi düşünmüyorum bile.Ne olur ne olmaz şimdi.Zaten akn düzenlemesi sonrası hız 24megabite düşecek.Eski ttnet hızım

• Yapa teklife bakmıyor :D
    Pingle ilgili bir sıkıntım yok zaten altyapı TT .
    Bende ilk bağlattığım zaman akıyordu biraz eski müşterisi olunca bu durum çıktı :D forumda başka kullanıcılarda şikayetçi. Türkneti fiyatı düşününce yasal haklar çerçevesinde hakkımı aramayı planlıyorum :D
    Hadi ya bende geçirmeyin beni diyecektim

Neyse madem eğer yapada sorun çıkarsa ki çıkmaz bence çünkğ çevrede kimsede türknet yok hepsi ttnet

• çevrede Türknet kullanan yoksa adam 3-5 kişi için santral kurmaz zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.