Şimdi Ara

Turknetle yaşadığım sorunlar, Neden iptal ettim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turknet süper hız veriyor. Ucuza veriyor. Telekoma son!!! gibi konularla gaze gelip. Ctesi internetten turknete abone olmuştum. Günlerdir sözleşme için kuryenin gelmesini bekledim. İstanbulda imza atıp, konyada internet açtırmak istedim. Online sitesinden ve telefonda defalarca belirttim ona rağmen, 12 yada 13 te sanırım aradılar ama benim verdiğim adrese değil başka şehirden aramışlardı sözleşme imzalamam için. Sonra durumu arayanlara da anlattım. İptal etmişler galba işlemi olduğu gibi Turknetle yaşadığım sorunlar, Neden iptal ettim?  Hemen arayıp durumu tekrar anlattım. Öyle olmadığını dedim. Tamam dediler. Ne zaman arasam bugün yarın gelirler dediler. Hepsine inandımTurknetle yaşadığım sorunlar, Neden iptal ettim? . En sonunda 14 ünde yani dün perşembe gününe randevunuz var. Gelirler yada çok meşgullerse arayıp mazeret bildirirler. Diye bilgi verdiler. Arayan soran yok tabi. Ben onları arıyorum tek... Bugün 15i sabahtan gelmezlerse evde yokum dedim. Arayan soran yok. Bende arife günü internetimi açma garantisi veriyorsa telekoma geçiyim yeter dedim. Aradım sordum oluyor dediler. Randevu usulü çalışıyolarmış 8,30 1,30 arası gelicekler ve gelince sözleşme yapıp interneti açıcak dediler. Bende başlarım böyle işe diyip(çünkü türknette sözleşmeden sonra açmak için gelmelerini de beklemem gerekiyor.) 50mbps telekom paketine geçtim. Turknet olsa 100e kadar hızım olucaktı. Ama bir sıkıntı olsa haftalarca beklerim diye düşündüm. Telekomun hız vereceğine inanırsam 100 paketine de geçerim. Konya demeyin evde 100 e kadar hız var diyor Turknetle yaşadığım sorunlar, Neden iptal ettim? 

Turknetle yaşadığım sorunlar, Neden iptal ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz755 -- 17 Temmuz 2021; 14:15:42 >

• Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Dilerseniz abonelik işlemleri konusunda size yardımcı olabilirim. Müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşmanız durumunda ilgili birimimiz ile iletişime geçerek aktivasyon işlemleri konusunda yardımcı olacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.