Şimdi Ara

Türknetin sorunu açgözlülüğü olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hizmet veremeyecekleri kadar abone almasalar iyi olurdu. Neyse benim is cozuldu galiba ben cok turknete atip tutmayayim turknetliyiz turknetli huloooog!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 27 Eylül 2018; 0:14:18 >

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Haklısın 2 gün içinde döncez dediler 4-5 gün içinde döndüklerini gördüm planlı büyüme yapamıyorlar heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • netspeed candır gerisi heyecandır...

türknetten geçtim kafam rahat..
  • tarun kullanıcısına yanıt
    Onları da sevmiyorum 4 mbps upload veriyola. Bizde yapa var 20 mb upload olcak şimdi. Ama günlerdir yapamadılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    benim için sorun olmuyor
    binaya yakın santral 16mb dowm- 4mb up kadar destekliyor, bana yetiyor
  • Türknet, internet almaya başladınız an Efsanedir. tek sıkıntı alana kadardır sabredin sonu güzel gider =)
  • Merhabalar, evet her geçen gün kullanıcı sayımız artıyor. Operasyonel planlama yaparak ekip arkadaşlarımızın sayısını da arttırıyoruz. Aslında yetişememe gibi bir durumumuz yok. Tüm sorunlara anında müdahale ederek çözüme ulaştırmak için gerekli çalışmlarımızı iç tarafta yapıyor ve günlük olarak kullanıcılarımıza geri dönüş yapıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Niye benimkine yardim etmiyorsunuz? Ben bayadir aktivasyon bekliyorum. Sehir disina cikmadan su isi halletmem lazim 10 gundur bekliyorum.

• Adam daha az işçiye para ödemek için müşteri hizmetlerini kaldırdı sen ne anlatıyon mübarek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FK -- 24 Eylül 2018; 12:27:27 >
  • Ne olurdu hem istihdam sağlayıp hem müşterilerini memnun etsen
  • müşteri hizmetleri aramalara kapatılarak çok büyük bir hata yapıldı müşteri kaybı çok oluyor bu yüzden yapa dışında hizmet alınmayacak bir firma kendileri
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, çağrı merkezi sorunları çözmek yerine ilgili kişilere aktarmak dışında bir iş yapmıyordu. Şimdi yenilediğimiz IVR sesli yanıt sistemimiz ve OİM üzerinden açacağınız destek kayıtlarınız ile arkadaşlarım hemen ilgilenmeye başlıyor. Sorunları çözüme ulaştırana kadar tüm süreci takip ediyorlar. Sizi arayarak bilgi veriyorlar. Açık olan destek kayıtlarının içerisine bilgi vermek için günlük olarak detay ekliyorlar. Bunlara ek olarak tüm sosyal medya platformlarından bize ulaşabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, çağrı merkezi sorunları çözmek yerine ilgili kişilere aktarmak dışında bir iş yapmıyordu. Şimdi yenilediğimiz IVR sesli yanıt sistemimiz ve OİM üzerinden açacağınız destek kayıtlarınız ile arkadaşlarım hemen ilgilenmeye başlıyor. Sorunları çözüme ulaştırana kadar tüm süreci takip ediyorlar. Sizi arayarak bilgi veriyorlar. Açık olan destek kayıtlarının içerisine bilgi vermek için günlük olarak detay ekliyorlar. Bunlara ek olarak tüm sosyal medya platformlarından bize ulaşabiliyorsunuz.
    Bir güç olsaydı Türknet çalışanlarının her işlerinde telefon ile muhattap bulma hakklarını ellerinden alsaydı, her işinizi dilekce ile mail ile yapsaydınız, o zaman anlardınız ne kadar abuk yöntem izlediğinizi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Montage -- 24 Eylül 2018; 20:36:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    75/4 olan pakedimi 50/2ye düşürdünüz sebepsiz yere (hat değerleri 100/32yi kaldırabilecek kapasitede). kaç defa destek kaydı bıraktım tek yaptığınız sizin hızı kıstıgınızı bildiginiz halde turk telekom elemanlarını yollamaniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 24 Eylül 2018; 23:6:40 >
    Ne kadar az çalışan o kadar karlı para

mh.nin amacı zaten o değil mi ?
    karşımızda bir insan yerine makine bulunca daha iyi oluyorsa ,o zaman bırakalım telefonlar ve internete bağlı cihazlar kendi aralarında konuşsunlar
    ben 15 seneyi geçkin süredir ttnet kullanıyorum ,tamam doğrudur iyi bir hizmet almıyoruz ama şimdiye kadar 2 günü geçen bir çözümsüzlük ile karşılaşmadım (mutlaka karşılaşan çok kişi olmuştur ama unutmayın bu firma daha iyi hizmet vermek amacıyla geldi)

hattınız o hızı alamaz gibisinden uyduruk cevaplar aldım ama üsteleyince çözdüler
    ki siz onlardan daha iyiyiz diye ortaya çıktınız ?

üstelik arkadaş demiş 10 gündür halletmediniz diye ama siz diyorsunuz hemen ilgileniyoruz ?
    bu durumda insan düşünüyor ,acaba hemen denilen süre ne kadardır ?
    her gün arayıp işleminiz devam ediyor deyince iş bitiyor mu ?

şimdi siz diyeceksiniz ,sen ttnetlisin o zaman sana ne ?
    hayır efendim bu iş böyle olmuyor ,ben her sene başka bir firmaya geçmeyi düşünürken ,bakıyorum diğerleri de çok farklı değil
    böyle olunca değişimle uğraşmayayım bari diyorum ,daha iyisi olmazsa siz aynısını düşünmez misiniz ?

sayı arttıkça sorunların çoğalması normalse ,o zaman biz ttneti hiç suçlayamayız

Ben o yuzden biraktim türkneti.

Forum da yapadan 35 lik yerde 70mbit alan bir kullanıcı ss paylaştı, 3 mbit lerde sürünüyor. Yapa da olsa bireysel kullanıcılar için Turknet eziyet. MH yi kapatmasalardı çok daha erken müşteri kayıpları yaşayacaklardı bunu bildikleri için böyle bir yola gittiler. Askere gidenler bilir ilk izlenim son izlenimdir diye
    Turknet ağzı ile kuş tutsa sütten ağzı yanan yoğurdu üfürerek yer misali sıkıntı çeken yanaşmaz, biri de benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 25 Eylül 2018; 8:37:14 >
  • Bu doğru saçma sapan hızlar veriyor. İnternetim yüklenince kopuyor indirme yaparken başkası kullanamıyor hemen bağlantı kopuyor. Hız düşük diye arayınca dahada düşüyor çok komik :D KULLANMAYIN.
    .gif]

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.