Şimdi Ara

Türknetin ilgisizliği ve bilgisizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15.02.2018 tarihinde evrakların Türknete ulaştı onların deyimiyle cumartesi internet açılmış olur denildi ki bunu zaten beklemiyordum :) 21.02.2018 de Türk telekomdan mesaj geldi 22.02.2018 de kuruluma geleceğiz diye ben Türkneti bekliyorum beni Türk telekom arıyor, bunu hemen müşteri hizmetleri arayıp söyledim Türk telekom geliyor bu sizmisiniz diye biz değiliz kabul etmeyin dediler tamam dedim 22.02.2018 sabah saat 9:00 Türk telekomdan bir beyefendi aradı abi Türk telekomdan arıyoruz kuruluma geleceğiz hocam yanlışlık olmasın ben Türk telekoma başvurmadım ben Türkneti bekliyorum dedim o zaman port açacağız dedi tamam dedim geliyoruz dedi 10 dakika sonra tekrar aradı abi yanlışın var senin ttnet üzerinden başvurun var ttnet istiyorsan gelelim açalım dedi ttnet ise yok istemiyorum dedim o zaman iptal olacak dedi tamam dedim iptal edin hemen yine Türkneti aradım her zaman ki gibi hemen önceliklendirdiler konuyu ve onların gördüğü kurulumu kabul etmemişsiniz dediler be arkadaşım ben size sordum mu sordum siz bana ne dediniz kabul etmeyin e benim hatam ne saha arkadaşları ilgilenir hemen tekrar başvuruyoruz dediler bana 3 gün dediniz 2 hafta geçecek üstünden, adındaki TÜRK ibarasine yakışmayan kurumsallıktan haberi olmayan bir firma olduğunu daha ilk adımda belli ettiler

bu sorun asıl kaynağı Tük telekomun herşey benim elimde demesinden kaynaklı arayan arkadaş ttnet istersen öğleye kadar bağlar açarız diyor ama diğer firmalar denildiğinde en az 4 gün bekletiyorlar bıksınlar da bize geçsinler diye

takdir sizin 2018 e gelmişiz Türkiye'nin en büyük firması türlü ali cengiz oyunları ile kendilerine müşteri toplamaya çalışıyor

etiketlediğim Türknet kullanıcısı ise sadece yalandan ibaret laf olsun aa bakın buradada cevap veriyoyuruz demesinden kaynaklı

donanım haber yönetimi de Türknet ile röportaj yaptı hep iyi yanlarından bahsettiler hiç mi kötü yanı yok yani kısacası herşey para :) bakalım ne zaman bağlanabileceğiz türk nete

• Sıfırdan abonelik işi iki aşamalıdır. Önce Türk Telekom elemanı gelip port açar, bina kutusunda ucu açık bir çift kablo çakıp etiket yapıştırır, sonra abonesi olduğunuz firmanın kendi saha elemanı varsa o gelip bu kabloları dairenize giden hatta bağlar, yoksa müşteri kendi imkanları ile yaptırır. Türk Telekom ile diğer iss'ler arasındaki anlaşma bu şekilde (firma ekstra ücret karşılığı tt'den tam kurulum istemesi haricinde). Sizi arayan elemanın satış yapması yasak, Turknet için geleceğini de söylemek zorunda. Zaafınızdan yararlanarak sizi kendine geçirmeye çalışmış. Turknet elemanına gelince, çağrı merkezi personeli robottan hallicedir, mantık falan beklemeyin. Sizin anlattıklarınıza istinaden "pazarlama amaçlı" arama yapıldığını düşünerek bu şekilde söylemiş. Tabi tt elemanı sisteme "müşteri kabul etmedi" diye işleyince, turknet'in de ekranına bu düşüyor o zaman da ekranda yazanı size okuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 23 Şubat 2018; 9:38:12 >

• Türknetin robotları yanlış yönlendirdiği için bu durumda düştük zaten ttnet ten sınırsız istiyorum 85 lira diyor türknet 59 lira arada 25 lira var çok değil aradaki fark amma velakin verilen paraya yazık
  • Turknetten sorunsu bi şekilde net bağlatabilirseniz bozulana kadar gidin bozulunca sakın mh yi aramayın başka bir iss ye kaçın başka çözümü yok arkadaşlar. Adamlara btk dan sürekli ceza yazıldığı için taahhüt olayını mecburen kaldırıp bunuda reklam amacı güderek fırsata çevirmiş uyanıklar. Keza verdikleri taahhüdü kendileri tutamıyor. Sonuç alabileceğiniz personeli söz konusu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetleri bir haber Türk telekom beni aradığında arayan kişiye 15 dakikaya dönüyorum size dedim aratım Türkneti dedim ki Türk telekom beni arıyor bu sizmisiniz hayır biz değiliz kesinlikle kabul etmeyin dediler tamam dedim aradım ben Türkneti bekliyorum dedim adam biz o zaman iptal ediyoruz dedi ertesi gün Türkneti tekrar aradığımda bizdik o dediler ve maalesef en başa döndük şu anda ses seda yok firmadan zaten arayan soranda yok Türknet konusunda gerçekten hata yaptığımı anladım
  • hocam sizinde şu internetten yüzünüz gülmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

hocam sizinde şu internetten yüzünüz gülmedi

sorma hocam geçem çarşamba türk telekom mesaj attı perşembe kuruluma gelicez diye perşembe mesaj attı iptal diye cuma aramadık yer bırakmadım neymiş türk telekomun binada alt yapısı yomuş :) pazartesi mesaj attılar salı gelicez diye salı akşam üzeri mesaj attılar yarın gelicez diye :) adak adamadım henüz ama yakında benin internet bağlansın diye adak adayacağım türknetten vazgeçyim ttnet bağlatayım dedim binada alt yapı yok dedi nası yok dedim herkesi interneti var binada olabilir ama alt yapı yok dedi :) evi taşı diyecek yakında baan türk telekom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetserap

quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

hocam sizinde şu internetten yüzünüz gülmedi

sorma hocam geçem çarşamba türk telekom mesaj attı perşembe kuruluma gelicez diye perşembe mesaj attı iptal diye cuma aramadık yer bırakmadım neymiş türk telekomun binada alt yapısı yomuş :) pazartesi mesaj attılar salı gelicez diye salı akşam üzeri mesaj attılar yarın gelicez diye :) adak adamadım henüz ama yakında benin internet bağlansın diye adak adayacağım türknetten vazgeçyim ttnet bağlatayım dedim binada alt yapı yok dedi nası yok dedim herkesi interneti var binada olabilir ama alt yapı yok dedi :) evi taşı diyecek yakında baan türk telekom

Türk telekom alt yapı yok diyorsa turknet nasıl bağlayacakmış

• :) bu sabahta şunu öğrendim Türk telekomdan atılan mesajları Türknet atıyor ama türk telekom muş gibi atıyor :) yani Türknet resmen oyun oynuyor bugün Türk telekoma dilekçe veriyorum alt yapı için Türknet de bağlanmadan iptal ettiriyorum adamların hayatı yalan çıktı resmen :)
  • İlgincmis cidden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.