Şimdi Ara

Turknete yeni geçtim. Fakat telefon direğini kırdılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Pazartesi günü turknete başvuru yapmıştım. Yaptığım gün telefon direğine telefon kablosunu bağladılar. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat ertesi gün direğin bulunduğu apartmanın yerine temel kazılacak denilerek iş makinası ile direk kırıldı ve makinanın paletleri ile ezildi. Tonlarca şikayetin ardından dün gelip apartmana ankastre bağlamışlar. Fakat kimsenin numarası için kabloları ayırıp belirtmemi?ler. Kabloların hepsinin ucu kapalı. Toplamda 20 çift kablo var. Hangisi kimin kablosu olduğu bilinmediği için bağlantıyı yapamıyoruz. Turknet uyeligimin aktivasyonu da gerçekleşti. Kullanıcı adı falan bana gönderildi fakat kabloları ayirmadiklari için bağlayamıyoruz. Dün sabahtan beri arızayı bildiriyoruz herkes halledilecek diyip gönderiyor. Yapmam gereken başka bir şey mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saab9000 -- 13 Temmuz 2017; 13:3:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• turknete bu sorunu bildir
  • inceoktay İ kullanıcısına yanıt
    Turknet müşteri hizmetlerine baglanamiyorum. Numaralarını aradığımda müşteri hizmetleri çıkmıyor. Teknik destek birimine atıyor, oraya da yogunluktan bir türlü bağlanamadım...

• türknetin müşteri hizmetlerini arayip bekleyiceksiniz hocam gerekirse 30 dakika bekliyceksin bağlanıp söyliyceksin sorununu anca o zaman çözülür türknetin müşteri hizmetleri biraz sıkıntılı çabuk bağlanılmıyor
  • Az önce bir TT çalışanı geldi ankastreden bağlantı için. Fakat apartmana bağlanan ankastre sanırım yanlış bağlanmış. Bir türlü çevir sesini alamadı. Yarın altyapıcı arkadaşlar gelecekmiş... Bir türlü hallolmadi ?u iş ya...

• Merhaba, yaşamış olduğunuz problem nedeni ile size yardımcı olabilmemiz için GSM numaranızı PM üzerinden rica edebilir miyiz?
  • Elektrikçi çağır hepsini bağlasın Türk Telekom olanlar zaten belli olacaktır.

Türk Telekom personeline kaydıysa 1 aya halledemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.