Şimdi Ara

Türknete Geçiş Maceram İşyerim Bugün Kapalı Kaldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün sabah adsl kullanıcı adı ve şifre geldi.Modem arayüzüne giriş yapıp sorunsuz kullandım.Sadece dün akşam hızım 1 mb e düştü saat 20.00 gibi.Gündüz 35 mb alabiliyordum.Bu sabah telekomdan aradılar numara tahsis edeceğiz dediler.Daha sonrada turknetten sabit ip tanımlanmıştır diye mesaj geldi.Bende modeme reset attım sadece ip adresim aynı kalıyormu kontrol etmek için modemi resetledim yani açıp kapadım.İnternet gitti daha hiç gelmedi.4-5 defa bildirdim modeminiz ip alıyor sorun yok dendi.İnternete giremediğimi belirttim arıza kaydımı aldılar işyeri oldugunuz için önceliğe alındınız dediler.Öğleden sonra tekrar aradım hala internetim gelmedi dedim çözüm merkezimizi arayıp görüşeceğim dedi.Ben saat 3 gibi turk telekoma gittim samimi değilim ama tanış birisine durumu anlattım.Modemin ip alıyor bizden herhangi bir sorun yok kesinlikle dedi.Birilerini aradı portumu fln sordu daha sonra birşeye onay verdim bir bakarmısın dedi.İş yerine geldim hattım yine açılmamıştı.Ben de turkneti aradım sabit ip mi iptal edermisiniz dedim.Sabit ip mi iptal ettikleri gibi internetim geldi.10 Dakika sonra arayıp yeniden sabit ip istiyorum dedim.Müşteri temsilcisi ip tanımlanmıyor size hata veriyor deyip arıza kaydı açtı tekrardan bakalım yarın sabah ne olacak.Herkese iyi geceler.

• Nasıl hocam hızı vs. yeni bağlamışsın ama sormadan edemedim. Umarım en kısa zamanda sorununda hal olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teneke_kupa kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok turk telekomdan aldığım hızın aynısını alıyorum.
  • Cevap için teşekkürler hocam. Ttnete mahkumluğa devam gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, sorununuz hala devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sorununuz hala devam ediyor mu?

Yok hocam sabah aradılar ip mi sabitlediler suan sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.