Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turknete geçince net kesilir mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> Turknete geçince net kesilir mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4436 Mesaj
    Şu an Vodafone yalin vdsl kullaniyorum turknete geçince otomatik halledilir mı yoksa eve Telekom gelip gene portla mı uğraşacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    Merhaba Ficus,

Port müdahalesi santralden sağlanmaktadır. Sizin yapmanız gereken yeni kullanıcı adı ve şifreyle kurulum yapmak olacaktır.

75 megabit Paket hızımıza karşılık aldığımız şu hıza bakın, defalarca teknik destek için aradım daha düzeltemediniz.

Hızımızı 75 megabitten önce 60 megabit, sonra 40 megabit, şimdide 4 megabite kadar periyodik olarak düşürdünüz, sırada ne var?

TURKNET: sizin sayenizde müşterilerimize hizmet edemiyoruz, sunucularımıza bağlanamıyoruz müşterilerimize karşı mağçup hissediyoruz, bizi mağdur ettiğiniz için acaba sizde mahçup hisseder misiniz??? Hiç sanmıyorum!

Burası bir işyeri ve normal kullanıcıların hali ne acaba? 75 megabitlik sözde hızımıza bakın, REZALET ÖTESİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnzcn -- 6 Nisan 2017; 21:52:58 >
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
haberler
son dakika
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,183
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.