Şimdi Ara

Türknete bulaşmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 gün önce internetim kesildi arza kaydı oluşturdum 1 saat sonra arzanız giderildi diye bildirim geldi giderilen arza falan yok tekrar arza kaydı bıraktım 8 gündür yapan eden arayan soran yok nezaman yapacaklarınıda sölemiyolar derdimi anlatacak kimseyede ulaşamıyorum çok rezalet bi durum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapatıp adam gibi hizmet veren bir ISS'e geçin. Durduğunuz hata...
  • Çözüm basit direk iptal faksı başka sağlayıcıya başvuracaksın sonra geri arayıp kapatmayın diye istedikleri kadar ağlasınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlara iptal faksı çektik 1 gün oldu arayan eden yok. Gerisini sen düşün :D 24günde iki internetten biri düzeldi biri hala aynı düzelen interneti de söve söve düzelttirdim. Olay çözülünce arayacağız diyorlar ben destek kaydına laf edince çözüldü diyorlar bak bak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grey wind -- 25 Ekim 2018; 18:7:59 >
  • 1 sene önce Türknet kampanyası çok cazip geldi, fakat forumda birsürü insan memnun değildi, yine de kayıt yaptırdım.
    1 ay boyunca interneti bağlamadılar üstüne bir de kullanmadığım internetin parasını aldılar.
    Umarım internet bağlatacak arkadaşlar bunlara dikkat ederek hareket ederler.
    Şu an başka bir internet sağlayıcısının hizmetini kullanıyorum ve memnunum. Özet: Türknet'e bulaşmayın, daha iyi internet sağlayıcılar var.
  • Ttnetten tahhüt bitince, direk Turkneti aradım ,geçiş yapmak istiyorum dedim bi takım evraklar istediler ,doldurup yolladım 3.gün akşamı aradılar kull adı şifre verdiler girdim .4 ay oldu o gün bugün hiçbir sıkıntım yok 35mbps sınırsız kotasız ..sorunsuz çalışıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.