Şimdi Ara

19.07.2023 Güncel fiyatlar. Hangi İSS Ne Kadar. Tüm İSS Fiyatları. (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.436
Cevap
347
Favori
451.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Turknetteyim. Bu ucuz ve adı pek bilinmeyen firmalarla ilgili şikayet sitelerinde falan bu şikayetleri gördükçe tırsıyorum. Türk telekomdan kaçıp Turknete yakalanmıştım Beni baya uğraştırdılar ilk dönemlerde ama uzun zamandır sorunsuz gidiyor 169 lira oldu ve 99 lira iyi bir rakam gibi görünüyor şu an.

3 ay sonra onunda zam yapmayacağına dair bir söz yok belki bir ay sonra yapacak bilmiyorum.

Ama en çok tırstığım şey yenisine geçip internet kesilip karşında muhatap bulamamak derdi ile uğraşmak oraya yaz buraya laf anlat. Hiç çekecek durumda değilim. hikayeden Turk telekomun alt yapısı sonuçta kurcalamya pek gelmiyor. Ve ortalık teknik elamanım diyen dangozlarla kaynıyor. Bilemiyorum Altan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 9 Ağustos 2022; 9:58:13 >
  • Pickaxe kullanıcısına yanıt
    Ben burdan neyi anladım biliyormusun? Bunlar ucuz fiyattan piyasayı ele gecirince Telekom portlara zam yaptı yaaa biz üzülerek yaptık canım cicim bizi affet bizlik değil dolar arttı bak maaş veriyoruz bizi idare et bizde istemezdik vs

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Turk.net kullanıcısıyım . VDSL 50 mbit hiz alabiliryorum. Son zamlardan sonra internetimi tasımak istiyorum. Ancak alt yapımı sorguladıgım da ADSL hizmeti verilebilecegini soylediler. Ancak hali hazırda VDSL port benim üzerime (yani VDSL kullanıyorum) Portumu kaybetmeden baska ISS ye nasıl geçiş yapabilirim.

• forumcu3 F kullanıcısına yanıt

Aynı hattı portu direk başka bir sağlayıcıya getirebilirsiniz. Portu kaybetmezsiniz.

• forumcu3 F kullanıcısına yanıt

Direkt taşıyacaksınız hocam. Ben de sizinle aynı durumdaydım poyraznet'e başvurdum. Zaten sadece vdsl hizmeti verdikleri için yanlışlık olma ihtimali yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben internetli taraftar paketine başvurmayı düşünüyorum.

100mbps+seçtiğin takım+3ay tüm kanallar hediye 209.90TL görünüyor, kullanan arkadaşlar ne düşünüyor?

şöyle bir sıkıntı var ama adresim ile ilgili turknet altyapı sorgulaması 16mbps - millenicom altyapı sorgulaması 63mbps - turk telekom altyapı sorgulaması hipernet şeklinde çıkmakta.

sizce hangisi daha mantıklı?

• internet kutusu nu kullanan var mı ?

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Var hocam, sorunuz var ise yanıtlayabilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pickaxe kullanıcısına yanıt

hız ve kopma oluyor mu ?

Hız çok mühim değil ama kopma oluyor mu?

• Hocam turknette de öyle prof. bir destek yok ki ! bende turknet kullanıyorum internetimde yoğunluk olduğu saatlerde kesintiler oluyordu 6-7 ay talep oluşturdum hep botların verdikleri cevaplar oldu çözüm oldumu dersen yok olmadı.

Botlardan sonra temsilci cevap yazıyor onlarda hep çözeriz/yaparız/ederiz cevapları verdiler sonuç alınmadı, en son hata modem sorunlu dediler yok dedim inanmadılar değiştirdim yeni modemde de aynı hatayı gördüler. Sonra iç tesisat dediler alakası yok dedim komple değiştirdim gene aynı sorun oldu, sonra teknik ekip gelir hata sizden olursa ücretini ödersiniz dediler tamam dedim, ekip geldi sorunun benden olmadığını gördü İŞTE o zamanda ilk yapacakları şeyi telefon kablosunun olduğu yere telekom ekibini yönlendirdiler uğraşlar sonucu oradan cihaz değiştirler sorun çözüldü.

Sözde kaç kez bir ekip gönderdik sorun yokmuş yalanları söylediler ama uyduracakları kabahat kalmayınca ekibi gerçekten yönlendirler, 6-7 ay stabil internet yoktu, işlerim içinde bide bunla uğraştım.

Kontrol ediyoruz vsvs hepsi YALAN, baştan ekibi yönlendirselerdi sorunu telefon panosundan çözerlerdi bunu yapmak yerine bana 400-500 TL masrafa neden oldular...

Yani lafın kısası hepsinin alt yapısı turktelekom, panoda ve kablonda problem olmazsa a,b,c aracı firmalardan alacağın internet değişmez(bazı bölgelerdeki kendi alt yapısı olanlar hariç)

Bu devirde en uygun hangisi ise ona geçmek istiyor insan 85 TL paketi 170 TL veriyorlar, eskiden avantajlı idi turknet şimdi müşteyi buldular fiyat politikasını bozdular.

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta 2 gün süreyle kısa süreli oldu, sonrasında firma bilgilendirme yaptı düzelteceğiz dedi ve dediği tarihte düzeltti o gün bugündür yok. Bundan önce de 3 ay önce 1 defa genel bir kesinti oldu 1/2 saatlik. Bunun dışında her şey yolunda ping vs büyükler ile neredeyse aynı durumda ancak müşteri hizmetleri harika. Fiyatlar zaten ortada. Tavsiye ederim. Hız konusu stabil, düşme, dalgalanma olmuyor. Ben 250/30 luk fiber kullanıyorum evimde ve iş yerimde de aynı. Forumdan çok fazla kullanan var kendi konularında daha detaylı bilgiye ulaşırsınız.

Not: Referans kodu paylaşmıyorum bilginize.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Poyaraznet ve internet kutusu sanırım en cazip olan firmalar ikisinden birisini tercih edeceğim sıkıntı yaşar mıyım. Önceden tbt net kullanıyordum. Hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. Yeni taşındığım evde fiber altyapı var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün internet kutusu için başvurdum, bugün bağlandı. Şu an için sorunsuz ilerliyor, tavsiye ederim. Fiber 100/8

• sonnefes_ S kullanıcısına yanıt

Sağolasın hocam cevabın için.

Tavsiye edebileceğiniz en uygun fiyatlı modem hangisidir, modemimde yok çünkü benim

• HanDar05 kullanıcısına yanıt

Bilemiyorum valla ben fiber kullanıyorum, modem kirası aliyor iss TTNet modemi TP link

• Beyler su zamanda 2 yil taahhut baglamak daha mantikli degil mi? Telekom disinda hangi firmalar vardi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 10 Ağustos 2022; 12:40:8 >
  • Netgalaksi 16 mbit 99.00 ₺ tabloya girilmemiş.

netgalaksi.com.tr
    Ayda 36₺'ye Evinize ve İşinize Gelen İnternet (v2) | Yalın Adsl, Vdsl, Fiber ve En uygun İnternet Paketleri - NETGALAKSİ
    https://netgalaksi.com.tr
  • tm7119 T kullanıcısına yanıt

Poyraz.net ' de IP' niz STATIİK' dir. Modemi kapatıp açsanız da değişmez.

Benim için dezavantaj açıkcası.....

• İnternet kutusuna referans olabilecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.