Şimdi Ara

Turknet yüksek fatura ve müşteri hizmetlerinin cevapları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunum çözülmüştür .. forum da bulunan TurkNetDestek'e yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susun2Dk -- 13 Haziran 2019; 16:48:28 >

• Çok şükür 1 hafta önce yollarımızı ayırdık. Ayrılma sebebim fiyatları artırması. Aynı hizmeti 56 lira ya alıyorum şuan. Ayrıca en çok sevindiğim olay şimdi ki servis sağlayıcıma bir alo ile ulaşıyorum. Dünya varmış beeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    sizin adınıza sevindim güzel devam etmesi dileği ile
  • Arıza kaydımı sonuçlandırmadıkları için kaydı tekrar açıyorum. Adamın verdiği cevap aynen şu:

''Karşılıklı mesajlaşmaya devam edelim, elimden bir şey gelmiyor''

Şaka gibi yemin ederim. Taahhüt ettikleri hizmeti istiyorum sadece.
  • btk ve sıakyetvara aynı anda saıkayet ac anca oyle cozerler. Forumda bu aralar bu sorun cok bas gostermeye basladı. Nedense hala cozemedıelr sıstemelerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 9 Haziran 2019; 15:56:43 >
  • gereken şikayetleri aklıma gelen yerlere ilettim bakalım ne değişcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Çok şükür 1 hafta önce yollarımızı ayırdık. Ayrılma sebebim fiyatları artırması. Aynı hizmeti 56 lira ya alıyorum şuan. Ayrıca en çok sevindiğim olay şimdi ki servis sağlayıcıma bir alo ile ulaşıyorum. Dünya varmış beeee
    Hocam nereye geçtiniz? Bilgi verir misiniz?
    Sıkıntılı değilse bizde geçelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, konu bildiğiniz üzere takibimdedir. Sizinle PM üzerinden iletişim içerisindeyim. Bir gelişme olursa size oradan tekrar geri dönüşü yapacağım.
  • Sorunum çözülmüştür .. forum da bulunan TurkNetDestek'e yardımlarından ötürü teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.