Şimdi Ara

TurkNet yine neler çeviriyor ? (Güncelleme geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Yıl bitti ve TurkNet grafiği düzeltti. Yıl sonunda yaptığı bu oynamayla hangi kurumu kandırdı acaba. Ayrıca bu @TurkNetDestek isimli arkadaş hani grafik normaldi ? Normalse bu son grafik nedir? Yalancı mısın ? Hani kimsede sorun yoktu ?

Ocak'21

Son şeffaflık raporu rezaletinden sonra Türknetle ilgili tüm sosyal platformlarda abonelerince paylaşılan son 6 aylık kullanım grafikleri benimki gibi düşüş gösteren şekilde. Tabiki bu grafiklerin gerçekle alakası yok. Herkes ufak bi tebessümle karşılamış bu olayı. Ben pek öyle karşılamıyorum.

Firma güvenilir olmadığı için aklıma hep bu soru geliyor : YİNE NE ÇEVİRİYORLAR ???
    Acaba BTK'yı falan kandırmak için mi bu, "bakın kullanım düşüyor , müşteri temsilcisine gerek yok , cevap süreleri uzayabilir " gibi...

Düşünceleriniz ?

Aralık'20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeterözeR -- 17 Ocak 2021; 0:5:26 >

• Merhaba, bahsettiğiniz gibi bir durum söz konusu değildir. Kullanımlarınızda yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak bu durumu iletebilirsiniz. Arkadaşlarım konuyu ilgili birimimize iletecektir.
  • Bende de aynı şekilde görünüyor.

Temelde yatan bir sorun var belliki

Bunu her kullanıcının arıza kaydı bırakması yerine

Neden TürkNet kendi kendine bir çözüm üretemiyor veya çözmek istemiyor

Sonuçta kullanıcı hatası olan bir şey değil sistem hatası kaynaklı.

• Hizmet verdiğini sanıp hizmet vermeyen bir firmadan ne bekliyorsun? Bir hizmet aldığını söylüyorlar para veriyorsun ama muhattap bulamıyorsun.

Havaya para saçmaktan farkı yok...

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Ya lütfen biraz dürüst olun, sadece Facebook grubunuza bakmanız bile yeterli görmek için. Tabii gerçekten görmek istiyorsanız.
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşanan sorunu ilgili birimimize iletebilmem için müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • VeterözeR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorunu ilgili birimimize ileteceğim. Müşteri numaranızı benimle paylaşabilir misiniz?
    Konularda yardım eder şekilde mesajlar yazıyorsun, PM atınca arkadaşlara ilettim bakacaklar diyip geçiştiriyorsun. Samimi değilsin , yardımcı hiiiç delisin. Aynı kurumun gibi
  • VeterözeR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PM üzerinde benim yerime farklı bir arkadaşım size destek oluyordu. PM üzerinden bilgilerinize ulaşamadım. Benimle konuyu ve GSM numaranızı PM üzerinden paylaşmanız durumunda birebir ilgilenerek yardımcı olacağım.

Ben bu konuda yardım talebinde bulunmadım , daha önce firman yüzünden yaşadığım büyük sorunlar vardı , BTK sayesinde çözdüm. Bu konu sadece forumdaşlarla mantık yürütme konusudur. Benimle zaman kaybedeceğine 100'lerce yardım için kıvranan forumdaş var , onlara (sözde) yardım et sen.

• TurkNet yine neler çeviriyor ? (Güncelleme geldi)
  • nPerf'e de abanıyorlar sanırım, son bir haftada ortalama puanları uçuşa geçti. Kabloneti sollayıp 2020'nin nPerf sonuçlarına göre en hızlısı biziz diye gezecekler ortada tahminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

Kastettiğim buydu , aynı grafik sende de oluşmuş hocam , doğruluk payı var mı senin için bunun?

• Benimde aynı şekilde

• TurkNet yine neler çeviriyor ? (Güncelleme geldi)

Bende de aynı şekilde görünüyor. Bu kullanımların benimle uzaktan yakından alakası yok. 35mbit ile 1 ayda 7tb nasıl indirebilirim ki?

• Benim de download ve upload miktarlarım abzürt bir şekilde arttırılmış.300-800 GB arası değişen kullanımlarım 1-1.5 tb civarlarında gözüküyor.Sebebi nedir ki bunun?

• enisemree E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyu ilgili birimimize iletebilmem için müşteri numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyu ilgili birimimize ileterek kontrol edilmesini talep edeceğim. Bunun için müşteri numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?

Paylaştım,iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuyu ilgili birimimize genel olarak ilettim. Arkadaşlarım gerekli kontrolleri yapacaktır. Sorun varsa kısa süre içerisinde gerekli düzeltmeleri yapacaklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.