Şimdi Ara

silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 10 Aralık 2022; 14:11:8 >

• Türk Telekom'a geç farkı görürsün

Türknet'te aşırı derece ping var online oyun oynayanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  • 10 yıl boyunca türk telekom kullanıyordum zaten 5 aydır türknetteyim
    Oyun oynayamıyorum ping yüzünden.müşteri hizmetlerini arıyorum bizim sorunumuz değil diyorlar=)
    Türk telokomu mum ile arıyacağımı rüyamda görsem inanmazdım=)
    sanırım yakın zamanda hattımı yeniden türk telokoma taşımayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 19 Mayıs 2017; 12:7:45 >
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Aramayla ulaştığınız müşteri hizmetleri pek yardımcı olamıyor galiba böyle konularda. Buradaki TurkNet yetkilisine özel mesaj atmanızı öneririm
  • Müşteri hizmetleri sadece sizi dinliyor o kadar teknik kapasite 0
    Sizi başından savmak için her yolu deniyor modeminiz arızalı koblonuzda sıkıntı var vs vs vs=)
    Konuyu yetkiliye hitaben açtım zaten ama tık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 20 Mayıs 2017; 18:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

Müşteri hizmetleri sadece sizi dinliyor o kadar teknik kapasite 0
    Sizi başından savmak için her yolu deniyor modeminiz arızalı koblonuzda sıkıntı var vs vs vs=)
    Konuyu yetkiliye hitaben açtım zaten ama tık yok

Twitter üzerindeki türkmet müşteri sorumlusu çok ilgili, onunla iletişime geçmeyi deneyin mutlaka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADSL türk.net kullanıyorum, 1 haftadır bende de sorun vardı. Aradım sizde sorun olabilir filan dediler, sonra türktelekom'u aradım böyle böyle pingim yüksek bölgede bir sorun mu var diye, arıza çalışması var dediler. Yani Türktelekom bakım yapıyor ve türk.net'in ne yazık ki haberi yok. Neyse düzeldi ama iki firma arasında koordinasyon eksikliği var....
  • hangi oyun.bide biz bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.