Şimdi Ara

TÜRKNET YAPA REZALETİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VAE kullanırken hız testinde sabit kesintisiz 45.6 Downlaod 3.9 Upload alırken YAPA alt yapısın ile 2 Mbit Download 25 Mbit uplaod alıyorum.

Arıza kaydı oluşturuyorum. Wifi de sorun var diyerek konuyu kapatıyotlar. Wifi sorun var madem Uplaod nasıl 25 Mbit çıkıyor. Türknet Destek modemine 63 mbit hız geliyor diyor. Tamam DSL sinyali 63 Mbit gelen Download 2 Mbt farklı modem deneyecekmişim.

Her tuvalete girdiğimde ben VDSL modem sıçıyorum ya denerim. VAE geçirmiyorlar. Fiyat önemli değil 35 Mbit sabit alacağım Türk telekomun alt yapısı olan ne öneririsiniz.

Netflix izleyemiyor forum sayfalarında gezemiyorum. Siz düşünün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 1 Ağustos 2020; 13:7:32 >

• Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol edebilmem için GSM numaranızı ya da kayıt numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    küfürlerimi pm den ilettim okumadın mı
  • TÜRKNET YAPA REZALETİ.
    TÜRKNET YAPA REZALETİ.

Arkadaşlar şu tarifeleri kullanan var mı bilgi verir misiniz. Bu ay Türk net faturalandırdı. 23 ağustosta, elveda, Türknet. Diyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangisi ucuzsa ona geç diyecem ama yinede sen bilirsin.
  • Hizmet vermesi önemli. Fiyatındaa değilim. Alt yapım 50 destekliyor. Önce nedspeed deneyim olmazsa Türk Telekom geçiş yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modemin ne ?
    hat değerlerin nasıl ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.