Şimdi Ara

Türknet VDSL bağlatmayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuanki bulunduğum yerde vodafone en fazla 16mbit veriyor şuana kadar gördüğüm en yüksek hız 15 mbit oda geceleri akn siz ortalama 8 10 arası görüyorum.

Türknetle konuştuğumda 35mbit VDSL desteklediğini söylediler. Konulara baktığımda Memnun kalan kadar kalmayanda var kimisinin kurulumunu yapmamışlar kimisi 2 3mbit hız alıyor. Ben direk geçiş yapacağım için kurulum vs sorunu olmayacak sanırım. VDSL bağlatıpta ne tür sorunlar yaşadınız.

• up
  • ben size yanıt yazmıştım ama ne hikmetse gitmemiş,

eğer varolan aboneliğinizi taşır iseniz 60 tl kurulumu ödemezsiniz ancak adsl den taşıma yapacağınız için önce adsl hizmet almaya başlarsınız türknet iş emri gönderir tt ye adsl den vdsl e geçiş sağlanır, siz işleri bir tık hızlandırmak için geçtikten sonra talep açarsınız geçiş için incelenir.

Memnunluk durumu ben memnunum ama bölgeden bölgeye her iss nin kalitesi değişir denemeden bilemezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

ben size yanıt yazmıştım ama ne hikmetse gitmemiş,

eğer varolan aboneliğinizi taşır iseniz 60 tl kurulumu ödemezsiniz ancak adsl den taşıma yapacağınız için önce adsl hizmet almaya başlarsınız türknet iş emri gönderir tt ye adsl den vdsl e geçiş sağlanır, siz işleri bir tık hızlandırmak için geçtikten sonra talep açarsınız geçiş için incelenir.

Memnunluk durumu ben memnunum ama bölgeden bölgeye her iss nin kalitesi değişir denemeden bilemezsiniz

Teşekkürler hocam cevabın için.Şuan sınava hazırlandığım için internet çok lazım oluyor sınavada az kalmışken herhangi bir bağlantı sorunu çok sıkıntı yaratabilir ondan korkuyorum açıkcası. Şuan vodafone kullanıyorum 6ay kaldı sözleşmenin bitmesine cayma bedeli vs. bilgisini alıp türkenete geçicem sanırım. ayın 20günü 5mbit internet kullanıyoruz

• DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    vize döneminden sonra bakın derim ;) hem cezanız aşağı düşer ve 120 tl ye kadar dsl den dsl e geçişlerde türknet 6*20 tl indirim yaparak karşılıyor.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Kutahya da turk net varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demasoni kullanıcısına yanıt
    Türknet standart 2 telli ev telefonu olan ve dsl sinyali verilebilen en ücra köyde bile hizmet verebilir. Yani evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 2 ay kadar once turknet i aradigimda kutahya da hizmetimiz yoktur demisti onun icin sordum.

• Demasoni kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum ama fiber değil ise vardır. Yapa yok belki de onu diyordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu adresten (www.milleni.com.tr ) vir sprgu yapabilir misiniz, Türk Telekom altyapısını sorgular.

• Merhaba, sizi aramızda görmek isteriz Yaşanılan sorunların aynısını siz de yaşayacaksınız diye bir durum yok. Her kullanıcı bölgesel olarak birbirinden farklı sorunlar yaşayabiliyor. Bu sadece bize özel bir durum değil. İsterseniz sizinle bu konu hakkında uzun uzun PM üzerinden sohbet edebiliriz
  • Bağlanmadan önce iyi düşün,
    Bölgende VDSL var mı diye çevrende sorgula çünkü türknet yalanlarla pazarlama yapan sahtekar çalışanlara sahip. Örnek YAPA bölgesindesiniz 24 Mbps kadar hız alabilirsiniz en düşük 16mbps seviyesinde seyir eder dediler şuan ki internet hızım 2 Mbps bile değil.
    Problem yaşadığında arayıp sesli iletişim kurman mümkün değil. Destek kaydı açıyorsun kendilerinde 3-4 gün sonra problem olmadığına karar veriyorlar ve seni arama zahmetinde bile bulunmadan kaydı kapatıyorlar.

Türk internet kullanıcılarının en zayıf noktası AKN ile aklımızı çelip abone yapıyorlar sonrası pişmanlık.
  • Banda 35 mbps dediler ama 3-17 arası ndan başka hız göremedim. Alt yapı telekomun önce dedteklediği hızı öğrenip ona göre aksiyon alın churn yaparsanızda önceki ıss nin iptal olup olmadığını muhakkak takip edin yoksa iki issden de fatura ile karşılaşabilirsin

• Türknet VDSL bağlatmayı düşünüyorum. kardesim buyuksehirin merkezinde yaşıyorum. 3 gündür hizmet alamıyorum. 3 gün önce destek kaydı olusturdum. Ne arayan ne soran var. Müşteri hizmetleri yok denecek kadar az. Sana tavsiyem 35mb interneti hiç alamamaktansa vodafoneda kalmaya devam et. Bende 2 3 yeri aradım vodafone veya speed e geçmeyi düşünüyorum

• İnternetim gitti 3 gündür çözülmüyor. Eğer sorun yaşamazsanız guzel bir servis ama sorun yasarsanız kafayi yersiniz.

• 2 3 ay sonra geçmeyi düşünüyorum eğer geçersem. ttnet 24mbit verebilir diyor site onları falanda arayıp en son karar vericem artık bağlatıp bağlatmamaya.

Vodafone bence hiç düşünme hocam eskiden ttnet kullanıyordum vodafone geçtim pişmanım. Fiber falansa orasını bilmiyorum tabi
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Turknette kafayi yedirdi. İsin en kötüsü arayacak kimse yok. Baska bir iss arıyorum acil olarak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.