Şimdi Ara

Türknet VDSL 50mbit Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Türk telekomun bile yurtdışı hattı 7.5tbps türknet'de ne arasın 5tbps yurtdışı çıkışı toplasan 200gbps hattı varsa çok iyi derim 5tbps olan yurtiçi omurgasıdır oda trafik yönlendirmesi iyi ayarlıysa gayet yeterli görünüyor biraz da verimerkezlerine yatırım yaparsa yürür gibi türknet ama babamdaki önyargıyı (sürekli 2-3 mbit bağlantı + sürekli kopmalar + taahhüt bozmak için almadığımız modemle beraber bize 350tl fatura çıkarması) kırabilirmi bilemem ödemek için ptt şubesine ben gitmiştim hala içim acıyor babam üşengeçliğinden uğraşmadı ödedik ben olsam 1 kuruş bile ödemezdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dmrl -- 19 Mart 2017; 0:45:25 >

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Hocam SEA-ME-WE 3 hat kapasitesini internetten öğrendiniz Türknet o hattı satın aldı daha neye inanmak istiyorsunuz ?

Türk Telekom yeni kurduğu hattını SEA-ME-WE 5'e yakında aktaracak bundan dolayı VDSL abonelerine AKK kalkmadı Türknet bu riske giremez.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam o Sea-Me-We 3 ün toplam hat kapasitesi onu 15 ülke beraber ortak kullanıyorlar zaten ben 100 küsür gbps derken 4.6tbps yi kafadan 39 a bölerek hesapladım
  • Konu sidik yarışına dönmüş.

Firmalar babanızın firmaları değil beyefendiler ne bu şiddet bu celal?

Her firmanın kendine göre sorunları, artıları, eksileri var boşuna kalp kırmayın şurada..

Edit: İMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 19 Mart 2017; 1:9:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Diyelim ki Türknet'in toplam 500 G/bit çıkışı var ekstra Türknet , Türk Telekom'la anlaşma sağlayıp ek yurt dışı çıkışı talep eder ayrıca kendi Yurt dışı çıkışlarını bile kurabilir.

Bu kadar atağa geçtiğine göre bunları yapacağını düşünüyorum hocam.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Türk telekom kurumsala 10gbit simetrik interneti 91.724₺ ye satıyor şuan operatörler arası iş nasıl yürüyor bilemem ama ucuza olmayacağı kesin
  • Aklının ucundan bile geçirme türkneti. Bende nasıl olsa taahhüt yok kapattırırım en fazla diye girdim çok pişmanım gerek yok böyle düzenbazlığa. SUPERONLINE olsa sokağımda direk geçerim hiç kimseye sormadan.
    Türk Telekom tarafını bilmiyorum ama SEA-ME-WE 3'ü verdiklerine göre anlaşma sağlanmış olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.