Şimdi Ara

TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.072
Cevap
15
Favori
29.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 3 aydır internet bağlantısı alamıyorum. Hatta mı bir sorun var sizce?
    TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama cevap verecek bir yetkili yok mu ? Defalarca sormuş ! Nerede bu türknet yetkilsi ?
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol edip size geri dönüş yapmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden iletir misiniz?
  • Yok arkadaş yok turknet vs hepsi hikaye benım arkadaslarıma alın dedım adamlar aldı 40 mb hız ben de sonradan altım turknet 13 megabiti geçemedim en önemlisi de sorununuzu online sistemdnyazın döneceğiz size diyorlar hikaye ne dönen var ne arayan soran .. boşuna bir suru ugrastık cep telefonundan net bana yeter abi insan da olsan firma da olsan önce bir çizgin olacak

• Merhaba Türknet yetkilisi size bir türlü ulaşamıyorum ve sizde bana ulaşamadığımız halde iptal işlemini kabul sayarak iptal ettiniz. Sorunlarım şunlar;

1--Aralik-Ocak faturası geçen hafta 2-3 gün ara ile geldi.Aralik için tarafima ödemeyi taahhüt ettiğiniz diğer internet sağlayıcı dan taahhüt bozma bedelini tam yansıtmadıniz....(59.90 - 20:49.90) olacaktı baba 57 civarı fatura yolladiniz.

2--Ocak faturası 75 civarı geldi niye açma kapama bedeli yansittiniz halbuki hiç kapama ve açma yapılmadı.

3-- Son birde telefon bağlanacaktı ama 5-6 aylık aboneniz olmama rağmen henüz bağlanmadı.

İşte bu sorunlar vardı.Fakat konuşamadım ulaşamadık .Bu nedenle en büyük sıkıntı 7/24 müşteri temsilcisi olmamasi İnternet hızınız ve kesinti hiç sorun olmuyor.Turkiye de bu konuda tek geçerim.Eger bana ulasabilirseniz anlatalım internet imi geri istiyorum.

• Merhaba, TurknetDestek.

Statik IP almadan, IP port yönlendirmesi kullanmak istiyorum, benim modemin dynamic dns mevcut.
    IP statik olmasa bile dns kullanılarak pc e erişebiliyordum.

Bu durumu tekrar yapmak istiyorum fakat olmuyor bu konuda yardımcı olmanızı rica ederiz.
  • Axion2616 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, siz bu sorunlarınız için IVR sistemimiz üzerinden ve ya OİM üzerinden bir destek kaydı oluşturdunuz mu? Eğer oluşturmadıysanız bir destek kaydı açın. Arkadaşlarım o destek kaydınızı inceleyecekler ve size iki iş günü içerisinde geri dönüş yapacaklardır. Destek kaydınızın içerisine bu sorunlarınızı detaylıca ekledikten sonra kaydınızın numarasını bana PM olarak iletirseniz buradan takibini yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 5 Şubat 2018; 11:16:28 >
  • Vpnlere baglanamiyorum artik. Bende mi sorun var yoksa Turknet engelliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun zamandır Türkneti kulanıyorum ilk aldığımda da memnun olduğumdan dolayı mesaj atmıştım forumda (ki ilk mesajımdı forumda başka hiçbir konuya mesaj atmamıştım o güne kadar. ) Ancak son 6 aydır artık memnuniyetsizliğimi dile etirmek için birkez daha mesaj atıyorum ki herkesin haberi olsun. Son 6 aydır ortalama 5 mb hız alıyorum. Hattı kontrol ettirdim hattımda hiçbir sorun yok. Arıza kaydı bırakıyorum düzeltme sonrası birkaç gün 20-30 mb lerde hız alıyorum sonra yine aynı. İnternetten online ingilizce kursu izlerken bir anda hızmı 3-4 mb te düşüyor ve ders kapanıyor. Artık çekilmez hale geldi. Sürekli kayıt bırakıyorum ama ciddi ilgilenen yok ve artık ben de başka firma ve başka tarife aramak zorunda kaldım. Kısacası interntte haberlere bakacaksanız sorun yok ama oyun ve video izleyecekseniz türknet biryerden sonra artık bu hizmeleri veremiyor. Rezalet ötesi. Kursu izleyemediğime mi yanayım. Alamadığım hizmet için her ay türknete fatura ödediğimime mi yanayım bilemedim.TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internetTurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet

• https://turk.net/p/MLU89TH63WFN/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://turk.net/p/MLU89TH63WFN/
    Beni referans goster 1 ay ucretsiz internet kazan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.