Şimdi Ara

TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
15
Favori
29.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizin en eski telekomünikasyon şirketlerinden biri olan TurkNet, kurulduğu 1996 yılından beri dönem dönem farklı hizmetler ile öne çıkmış ve adı tanınmış bir şirket. Yeni bir yenilenme hareketi başlatan şirket, “Özgür İletişim” adı altında heyecan verici bir paketi bugün itibariyle kullanıcılara sunmaya başladı.

Bundan böyle tek bir internet paketi satacak olan TurkNet, müşterilerine alt yapının imkan tanıdığı ölçüde maksimum hızı sunacak. Adil Kullanım Kotasını da tüm kullanıcılar için 150GB olarak açıklayan şirket, sunulan paketin için hiçbir kullanıcıdan taahhüt almayacak. İsteyen herkes bir ay kullanıp sonrasında başka bir internet hizmetini kullanabilecek. TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet 

Taahhütsüz Özgür İletişim

TurkNet’in “Taahhütsüz Özgür İletişim” anlayışı ile yola çıktığı ve müşterilerine sunmaya başladığı paket kapsamında bulunulan bölgeye göre maksimum hızda 150GB Adil Kullanım Kotalı internet, 1000dk her yöne konuşma yer alıyor. Kullanıcıların mevcut modemleri ile hemen kullanmaya başlayabileceği iletişim hizmetinin her şey dahil fiyatı ise 59,99TL.

Tüm veriyi kendi veri merkezleri üzerinden dağıtan TurkNet, Türk Telekom’dan sadece bakır kablo ve bazı bölgelerde fiber alt yapısını kullanmak için ödeme yapıyor. Bu nedenle diğer sağlayıcıların kullanıcı başına ödediği yükleme ve indirme rakamlarına tabi değil. Bu da Adil Kullanım Kotasını 150GB gibi rekabetçi bir seviyede konumlandırmalarındaki en büyük etken.

10 Şehre daha Fiber Alt Yapısı 

Hali hazırda fiber alt yapı yatırımlarını da sürdüren TurkNet, önümüzdeki dönemde Denizli, Uşak, Tekirdağ gibi batı bölgelerde eve kadar fiber internet hizmeti sunmaya başlayacak. An itibariyle 200.000 abonesi bulunan şirket, kurumsal müşteriler ile birlikte bu sayıyı 250.000 seviyesine yaklaştırmış durumda. Bu da pazarın yaklaşık %2 gibi bir dilimine hükmetmek anlamına geliyor. Şirketin önümüzdeki birkaç yıl içindeki hedefi ise 500.000 abone sayısını aşmak olarak belirlenmiş.

24 ay boyunca bu fiyatı koruma garantisi veren TurkNet, abonelerine ortalama 12-13Mbps civarında hız sunabiliyor. Bölgeye göre ortalama hız VDSL ile 20Mbps’in üzerinde de sağlanabilmekte.

TurkNet'in bu odakta hazırladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz: 

• 12-13 mbps ortalama hız derken sabit bir hız yok yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda eski aboneler var yazılanlar hiç iç açıcı değil.

• Reklam gibi olmuş ama fiyat iyi. Taahhüt olmaması daha iyi..

• AKN? Sonrası malum.
    Olması gereken bu değil! Sizde de her şey olması gerektiği gibi değil..

• Dsmart hd full paket+100gb 16mbit adsl 62 ₺ ödüyorum belki yeni alacaklara bu kampanya iyi fırsat olabilir bana pek sıcak gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 7 Mart 2016; 16:33:51 >
  • Ne turk.net 'miş arkadaş.
  • olması gereken en düşük paketlerden biri bence. bir vodafone olmasada verilen kota gayet iyi bazıları için. taahhüt olmaması da ayrı bi avantaj.

nisan sonrasını cidden merak ediyorum.bakalım telekom nasıl cevap verecek bu kampanyalara karşı.
  • 150den sonra ne olduğu asıl önemli olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80tl yap kotasiz yap :D

• 2 sene taahhüt olmasa geçerdim hemen. ah ttnet senin yüzünden...

• http://forum.donanimhaber.com/m_115044832/tm.htm

konusu daha önceden açıldı.konu kilit
  • Benim gordugum 3.konu bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek avantajı taahhütsüz olması onur haricinde kullandığım tarifeyi tek geçerim

Vodafone SüperNet Telefonsuz Fiber/FiberHız-60
    Limitsiz/64 Mbps'ye kadar hız
    / 240 GB AKN 69,90TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 7 Mart 2016; 17:04:31 >
  • Eylül-ekim aylari arasinda akk sonrasi hizi 1mbps e dusuren bu firma degilmiydi?

Sunu gordukten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 7 Mart 2016; 17:06:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 mbit 75 gb akk ye 60 lira ödüyorum şu an ttnet şu akk yi 3 mbit ten 5 mega bite çıkarıp akkyi de 100 gb yapsa yeterli aslında.

• evdeki sabit hattı iptal ettirmiştim, tabi numara falan da uçtu. Bunu alabilmek icin tekrar mı sabit hat almamız gerekiyor. Hiç de bulaşmak istemiyorum sabit hatlara, iptal ettirmesi cok zor oluyor sonra.
  • Taahhüt süremiz bitmişti. yaklaşık 1 saat önce Türk Telekomun müşteri hizmetleri aracılığıyla sözleşme yaptık. Tekrar 12 ay 50 gb akk ayda 49.90 tl ile yaptık.

• Benim ki en iyisi :D

16mbit 50gb akn 39:90 :D

• Düzgün şehirleşme olsa şu altyapı yatırımları çok daha hızlı ve ucuz olurdu. Ama biz zenginiz bozar bozar yaparız!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.