Şimdi Ara

TurkNet’ten sevindiren hamle: Adil Kullanım Kotası kaldırıldı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
3
Favori
10.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apache32 -- 12 Haziran 2020; 18:18:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mus. Hız. 1 mayıstan sonra tüm Turknet kullanıcılarının akn sı kalkacak diyor. Doğru mu?

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    tekin-71 Merhaba, şuan yeni aboneliklerde AKN uygulaması geçerli değildir. Kademeli olarak mevcut müşterilerimizde uygulanmakta olup, tüm abonelerimiz için hizmet geliştirmeleri devam etmektedir.
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    Benim ki 6. 7. günde bitiyor
  • LuccaCarLino kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelere şimdilik akn siz paket vermiyor diye biliyorum yapa olsa bile. 20 Nisan dan sonra yeni abonelere vericeklermiş. Bence biraz bekleyin mayısta hallolur diye tahmin ediyorum.
  • DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    DenizGalaxy Merhaba, şuan kademeli olarak mevcut müşterilerimizde AKN uygulaması kaldırılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

DenizGalaxy Merhaba, şuan kademeli olarak mevcut müşterilerimizde AKN uygulaması kaldırılmıştır.

ben dün yolladım kağıtları yeni abone oluyorum yani , istanbulda yaşıyorum bende AKN uygulaması olucakmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neksusb

Böyle firmalardan uzak durun ucuz etin yahnisi yenmez heleki başında türk vb yazıyorsa millet edebiyatından sömürüdür aman aman.

Taahüt imzalatmıyorlar her an çıkabilirsin memnun kalmazsan
  • DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    ALLAH yardımcımız olsun sıkıntı büyük
  • Turknet e mart 16 da geçtim hız modem arayüzünde 76 mbit / 4 mit
    Aldığım hız ise 60/2 mbit
    150 GB kota dolunca hızım 3 e düştü online işlemlerde Nisan 16 sonda hızım normale gelmesi gerekirken 2 gündür halen hızım 3 de takılı kaldı müşteri hizmetleri iki gün içinde düzelir diyo bakalım bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TurkNet’ten sevindiren hamle: Adil Kullanım Kotası kaldırıldı!
  • Teknisyen007 Merhaba ,
    yardımcı olabilmemiz için irtibat numaranızı ÖM'den iletebilir misiniz?
  • quote:

Şu an Vodafone kullanıyorum ve taahhütüm var. Eğer TurkNet'e geçersem bunu ödüyor musunuz ? Yani böyle bir kampanyadan yararlanabiliyor muyum ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ThePscho Merhaba,
    Fesih bedelinizin 120 TL'sine kadar karşılamaktayız. Sizin peşin olarak ödemeniz durumunda bizden alacağınız hizmetin faturasından her ay indirimli olarak değerlendirilecektir.6 taksit şeklinde indirimden hizmetimizden faydalanacaksınız.Ödeme yaptığınıza dair tarafımıza başvuru formunuzla bereber bir dekont göndermeniz durumunda hizmetimizden yararlanabileceksiniz.
  • quote:

ThePscho Merhaba,
    Fesih bedelinizin 120 TL'sine kadar karşılamaktayız. Sizin peşin olarak ödemeniz durumunda bizden alacağınız hizmetin faturasından her ay indirimli olarak değerlendirilecektir.6 taksit şeklinde indirimden hizmetimizden faydalanacaksınız.Ödeme yaptığınıza dair tarafımıza başvuru formunuzla bereber bir dekont göndermeniz durumunda hizmetimizden yararlanabileceksiniz.

Teşekkür ederim. Bir de bulunduğum bölgede fiber maalesef yok. Alabileceğim en yüksek hız nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ThePscho, altyapınızı kontrol edebilmemiz için ÖM'den açık adresinizi iletir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bana neden cevap veremiyorsun. Burda millete çözüm üretiyorum havalarındasın.

• Tüm Operatörlerin AKK Kaldırdık Yalanı

SAYIN TÜRKNET YETKİLİLERİ BU NEDİR, NASIL AÇIKLAYACAKSINIZ...

AKK Kalkıyor derken TÜRKNET Zam’mı...
    Şu anda kullandığım İnternet Paketi AKN Bilgisi
    Mevcut AKN : 150GB Tanımlı Toplam AKN: 150 GB / 59.99 TL
    AKN Dönem Kullanımı: 84.06 GB AKN Düşme Tarihi : 0 GB (Henüz Kotayı Geçmemişiz)
    AKN Dönem Başlangıç Tarihi: 04.04.2017 AKN Dönem Bitiş Tarihi: 04.05.2017
    .......................................................................................................................

Mevcut adil kullanım noktanıza Artı AKN eklemek için alttaki menüden seçim yapmanız gerekmektedir.

25 GB Artı Akn 10 TL / 25 GB / 10 TL
    50 GB Artı Akn 15 TL / 50 GB / 15 TL
    100 GB Artı Akn 20 TL / 100 GB / 20 TL

Artı AKN ücreti, tanımlandığı tarihten sonraki ilk faturaya yansıtılacaktır.
    bitmemiş olsa bile sıfırlanır, yeni AKN döneminde adsl paketinin mevcut AKN bilgisi geçerli olur.
    Yani özcesi dostlar AKK geçtiğiniz takdirde yeni kota satın alacaksınız demektir...

• 01.08.20112 kullanıcısına yanıt
    Zaten tüm issler ek kota satıyor.Turknet yapa altyapısı olan yerlerde akk kaldırdı.Şuana kadar yapılan açıklamalara göre BTK kararlarını uygulayacağız.Yani adam diyor ki yapa altyapısı olmayan abonem sabah 8 ile gece 2 arasında yok bana bu hız yetmez diyorsa ek kota satın alabilirsin diyor.Zaten bu özelllik yok diye eleştrilmişti.Adamlar sadece bunu yapmış.Burada seni rahatsız eden nedir onu anlamadım.Türk Telekom, Superonline ve KabloNet gibi yüksek bütçeli çok aboneli ve yeni uygulamarı tartışmalı firma varken Turknet'i eleştirmek bence gereksiz.Bu arada yapa santrali konusunda Turknet den daha fazla yapa santrali olan firmalar var.Superonline bile bu sistemi kullandığını sistesinde yazıyor.Tahminime göre Superonline yapa santrali daha fazladır.Ama bununla ilgili bir adım bile atmadı.Birde Turknet yapa altyapısı olan yerlerde AKK kaldırırken.Superonline kendi fiberinde bile Akk olmayan paketlerde fiyatlandırmalarına bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01.08.20112

Tüm Operatörlerin AKK Kaldırdık Yalanı

SAYIN TÜRKNET YETKİLİLERİ BU NEDİR, NASIL AÇIKLAYACAKSINIZ...

AKK Kalkıyor derken TÜRKNET Zam’mı...
    Şu anda kullandığım İnternet Paketi AKN Bilgisi
    Mevcut AKN : 150GB Tanımlı Toplam AKN: 150 GB / 59.99 TL
    AKN Dönem Kullanımı: 84.06 GB AKN Düşme Tarihi : 0 GB (Henüz Kotayı Geçmemişiz)
    AKN Dönem Başlangıç Tarihi: 04.04.2017 AKN Dönem Bitiş Tarihi: 04.05.2017
    .......................................................................................................................

Mevcut adil kullanım noktanıza Artı AKN eklemek için alttaki menüden seçim yapmanız gerekmektedir.

25 GB Artı Akn 10 TL / 25 GB / 10 TL
    50 GB Artı Akn 15 TL / 50 GB / 15 TL
    100 GB Artı Akn 20 TL / 100 GB / 20 TL

Artı AKN ücreti, tanımlandığı tarihten sonraki ilk faturaya yansıtılacaktır.
    bitmemiş olsa bile sıfırlanır, yeni AKN döneminde adsl paketinin mevcut AKN bilgisi geçerli olur.
    Yani özcesi dostlar AKK geçtiğiniz takdirde yeni kota satın alacaksınız demektir...

Kardeş o AKN' bittiği zaman hızının düşmesini istemiyorsan para vererek ek AKN kotası alabiliyorsun
    o zorunlu değil tercih istemiyorsan almassın hızın düşer o şekilde kullanırsın.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.