Şimdi Ara

TurkNet’ten aktif altyapıdaki tüm kullanıcılara alabildikleri kadar upload hızı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
7
Favori
44.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:48:16 >
  • aktif altyapıyı bırak türk telekom dan port bulamıyorsunuz
  • Ya şu konuyu popülere çıkarmayın. Nerde çokluk orda bokluk, biz bize türknetli kalalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:48:11 >
  • Artmış gercekten

TurkNet’ten aktif altyapıdaki tüm kullanıcılara alabildikleri kadar upload hızı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler turknet :) ben vae yim ama bizde bekliyoruz yakında
  • Twitch tayfa çoktan çökmüş Türknet'e

• 1 Yıl önce geçtim Türknet'e.

8 yıllık Türk Telekom müşterisiydim. TTNET 1 Mbps 4GB Kotalı zamanları hatırlayanlar vardır az çok. 1Mbps 8Mbps sonrası 16Mbps derken en son 24Mbps VDSL olarak kullanıyordum. Artık yetmemeye başlamıştı, kısa bir SüperOnline maceramız oldu nitekim 2 ay taşıma yapılamadı. Baktım taahhütte bitiyor dedim deneyelim bi geçenlerin yorumları pek iyi değil ama taahhütsüz sonuçta derken geçiş yapmaya karar verdim.

-- GEÇİŞ SÜRECİ --

Perşembe günü başvurdum, maile gelen belgeleri imzalayıp kargo ile gönderdim.
    Cumartesi günü belgeler Türknet'e ulaştı.
    Pazar günü aradılar en son onay için ve onayı verdim.
    Pazartesi öğlen k.adı ve şifrem geldi direk modem arayüzüne girerek güncelledim ve kullanmaya başladım.

Not : Bu kadar hızlı olmasında geçiş olduğunu düşündüm zaten hat hazırdı ekstra telekom ekiplerine gerek yoktu.

Ardından şehirdışındaki dayım geldi internet bağlatmak için TT ve Süperonline bakmış birde bana sordu sen ne kullanıyorsun diye bende Türknet dedim ama daha önce duymadığı için o ne la tarzı bir konuşma geçti. Avantajlarını anlattım oda fiyatları karşılaştırınca bi deneyelim o zaman dedi. Hemen "Arkadaşını Getir" kampanyası ile başvuruda bulunduk.

--- YENİ HAT AÇILIŞ SÜRECİ ---
    1- Dayım için internet üzerinden başvuruda bulunduk.
    2- Modemi N11'den sipariş ettik.
    3- Başvurudan ertesi gün telekom ekipleri gelip hattı çekmişler hatta yeni site olduğu için kablo şeması kolay ve yazılı olduğu için daireye giden kabloyuda bağlamışlar.
    4- Modem daha gelmeden aktif olduğuna dair SMS bilgileri geldi. (Modem dağıtımdaydı zaten)
    5- Gelen modemi kurup hemen speedtest yaptık ki sonuç muazzam. Hatta 75Mbps alabilirmişiz altyapı yeterliymiş ama altyapı sorgulamadan hep 50 çıktığı için alamadık.

(Yani yeni başvuruda aynı sürede gerçekleşti.)

Şuan için ben memnunum dayımda memnun. Şehirlere göre değişmekle birlikte herkes için aynı olacak diye bir olay yok. En azından denemenizi öneririm.

@TurkNetDestek

Ayrıca öneride de yaptım ama Aktif Altyapı haritası olsa herkes nerede var nerede yok görebilse güzel olmaz mı?
    Nevşehir için Aktif Altyapı çalışmaları var mı?

• İşler kesat herhalde. Yemezler canım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 16 Mayıs 2018; 20:42:4 >
  • Samsunun göbeğinde hala 8mbs hız alıyorum :( bunun sorumlusu Türknet değil. Ama insan üzülüyor işte...
  • Bunada şükür , elbet bir gün gelecek bizimde altyapımız yenilenecek.İnşallah o günleri görebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Hangi hesabına sordunuz hocam Turknet ve Destek hesaplarına baktım dm gönderilmiyor hiçbirine?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    turknet hakkındaki yorumlar düzelirse yazın geçerim inşallah. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    turk telekom gibi devlet kurumlarına hizmet vermiyorsunuz mobese kameraları için bile fiber çekiyoruz okulara polis merkezlerine jandarma için hastaneler vs koyler bile fiber çekiyor siz ne yaptınız 2019 için koyler kasabalar ilçelere buldugum fiber hazırlıgı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi half life 3 -- 16 Mayıs 2018; 21:10:58 >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    veri merkezi sıkıntısı var bu yıl turk telekom da
  • TurkNet’ten aktif altyapıdaki tüm kullanıcılara alabildikleri kadar upload hızı

Herşeyin kötüye gittiği bu günlerde çok güzel oldu bu haber teşekkürler Turknet, artık cloud servisleri rahat rahat kullanabileceğim sonunda. Tek sıkıntım şuan upload uçuyor ama download hızım düştü umarım upload hızlarının artması ile bir ilgisi yoktur bu düşüşün, yoğun saatler olduğu içindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 16 Mayıs 2018; 21:20:12 >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:48:5 >
  • Turknet yapa'da olmadığım halde çok sevindim bu habere, hayırlı olsun güle güle kullanın yapadakiler, darısı bizlere olsun
  • Eğer Telekom çinliler tarafından satın alınırsa VAE de benzer bir durum yaşanır mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.