Şimdi Ara

Türknet'te yaşanan sorunlar..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 aydır türknet abonesiyim. Artık yaşanan sorunlardan dolayı yılma durumuna geldim. Bir taraftan da düşünüyorum; Yaşanan bunca sorun kimden kaynaklanıyor? Türknet ten mi yoksa altyapıyı sağlayan kan emici firma(türk telekom) dan mı? Ben daha çok kan emici tekel firmadan şüphe ediyorum. Siz ne diyorsunuz?

• Ne sorununuz var ?

Taahhütünüz yok isterseniz bırakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize altyapınızın desteklediği hızı ve alabildiğiniz hızı söylermisiniz.Aytıca problemler nedir?
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Birincisi 2 mbit civarı hız alıyorum ikincisi çok sık bağlantı kopmaları yaşıyorum. Bazı zamanlar günlerce bağlantım olmadığı oluyor. Bu sorunlardan dolayı sürekli müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Zaten çözemiyorlar da. Ayrıca taahhütüm yok evet ama şuan geçilecek adam akıllı tarife yok ayrıca forumda yazılanlara bakılırsa aboneliği iptal ettirmek isterken çok sorun çıkarıyorlamış.
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Altyapım en fazla 16 mbiti destekliyor. İlk zamanlar 9.5 mbit hızı sorunsuz alıyordum. Şimdi ise 2 mbit civarı hız alıyorum ve çok sık bağlantı kopmaları oluyor. Yani rezil bir hizmet alıyorum.
  • spy_hunter S kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerinize bir bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.