Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 3rden, thelordof Daha Az
2 Kayıtlı Üye
2.213
Cevap
33
Favori
141.677
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1656 Mesaj
      10 Kasım 2018 03:27:01
      Türknetliyim ve mutluyum. Hız düşecek diye korkmamak güzel birşey tavsiye ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Tüm bu olup bitenin anlamı sensin. Sebebini bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin. Ne ben, ne sen. Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.
    • Emekli Yönetici
      3943 Mesaj
      10 Kasım 2018 03:30:37
      İki ayrı adresimde Turknet kullanıyorum uzun zamandır. Bizim milletin huyudur iş eleştirmekse hep yazarız ama ortada doğru düzgün yapılan işler de var ise kimse gelip sağolun demez.

Adresimin biri Ankara Etimesgut diğeri Keçiören. Etimesgutta alt yapı kötü olduğu için komik ama hız 5-6 mbit civarında. Keçiörende altyapı iyi olduğu için 30 mbit civarında. İkisi de Türknet ama altyapıdan dolayı farklı durumlar var ortada. Hoş yıllardır avrupada hatta balkanlarda dahi millet 100 mbitlerde uçuyor ama bu sadece sağlayıcıların değil devletin de işgöremezliği ayrı mevzu..

Altyapı ile ilgili çalışmalar yapabilirler mi, bu işin devlet ayağı nedir bilemem o ayrı tartışılabilir. Lakin.. Ttnetin saçmasapan kotasıydı aşımıydı vırtı zırtı milletin canına yetirirken bu adamlar akn olmadan bir hizmet seçeneği sundu. Ben kendi adıma teşekkür ederim. Bu saatten sonrada a firması akn kaldırmış b firması bilmem be yapmış diyip sağa sola zıplamak yerine biraz da vefa gösterip bunu çok önceden sunan bir firmaya destek olmak gerekli diye düşünüyorum.

Ek olarak, müşteri hizm. iletişim konusunda pek gerek duymadım sorun yaşamadım online olarak ulaştığım için ama bu konuda eksiklikleri varsa elbette gidermeleri gerek onu da yazayım.

Konuya denk geldim yazdım, cümleten iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 10 Kasım 2018; 3:31:33 >
      |
      |

• Teğmen
      172 Mesaj
      10 Kasım 2018 03:55:22

Adamlar o kotaya hayır ekibi ile rol üstlenmedi. Mücadeleyi desteklediler ve internette devrim niteliğinde büyük işlere imza attılar. Taahhüt kaldırdılar! 150 GB verdiler! En yüksek hızları sağladılar! Alt yapılarında maksimum upload hızı sağladılar! AKN maliyet kaldırırsa 250 GB yapacağız dediler ve çok geçmeden direk AKK kaldırdılar!

Bundan dolayıdır ki ilerleme oluyorsa en önemli rollerden biriside türknet oldu.Millenicom , netspeed , oris telekom hepsi türknetin vesilesi ile tüketiciye uygun paket çıkardılar.

Şöyle türknet ile süperonlineyi vdsl paketleri ile karşılaştırsak türknet süperonlineyi 2 toplar 4 çarpar 8 böler. Zaten böldüde.

İnsanların türknetten şikayetçi olma sebebi müşteri hizmetlerinden dolayı. Bana sorarsan sorunun çoğu kullanıcıda. Hem kendini ifade edemiyor hem teknik bilgisi yok. 65 TL para ödüyor zırt pırt müşteri hizmetlerini gereksiz gereksiz arıyor. Bu işin bir maliyeti var. Zarara iş olmaz. Sonra türknet öyle böyle. Hayır yani başka iss geçmemen işin kafana silah mı dayıyorlar?

Forum da onlarca türknet şikayetlerinin olma sebebi türknetin iyi niyetli olması ile alakalı. Adamlara küfür etmelerine rağmen türknet mesaj atın yardımcı olalım diyor.

Şimdi kim insan kim hayvan? Mesela şuan netspeed aboneyim dikkat ederseniz bu adamlar forum da yok. Neden? Çünkü bu belli başlı sorunlu tipler yüzünden ve forumdan destek vermemeklen en doğrusunu yapıyorlar!

Türknet ise çok sabırlı bir servis sağlayıcısı. Adamlar dengesiz tipleri sorun etmiyorlar çünkü fikir sahibi adamlar. Fikir sahibi olmasaydılar şuan akk siz hiçbir paket dahi olmazdı. Adamlar devamlı olumlu yenilikçi hareket ediyor. Bu yüzden dönüpte kendilerine hakaret edenlere en ufak tartışmalarını göremezsiniz çünkü adamarın daha önemli işleri var ki zaten bunlarda hep bizim içindi.

Şimdi biri bana bu firmanın büyük bir rol üstlenmediğini söylesin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Hümiyettin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2012 Mesaj
      10 Kasım 2018 03:58:51
      Güzel haber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      10 Kasım 2018 04:14:59
      quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Superonlie kullanıyorum 100mbits 150gb kotalı 89 tl

Alıntıları Göster
      150 GB kota? Türknet AKN'Siz 130 TL veriyor

100 mbps ye 150 Gb kota çok komik bir rakam...
      |
      |
      10 Kasım 2018 05:10:44
      Türknet pişmanlıktır aldanmayın benim evimde 2 tane İnternet sağlayıcı var diğer İnternet sağlayıcı akıyor ama Türknet süründürüyor

|
      |
      10 Kasım 2018 05:42:01
      Turknet:

AKN YOK!
      KOTA YOK!
      MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOK!
      TEKNİK DESTEK YOK!
      BİR SORUN OLURSA EĞER BİR DAHA İNTERNET YOK!
      ÇÖZÜM YOK!
      YOK OĞLU YOK!

Ben bayılıyorum sanki Turknet' e 59.90 TL vermek yerine Turkcell Superonline' a aylık min 100 lira vermeye hemde AKN' li ve düşük hızlı, fahiş fiyatlı Superonline kullanmaya. En azından Teknik destek ve internet var adamlarda. Bu konuda da çok iyiler.
      10 Kasım 2018 05:49:38
      Neymiş yok kotayı kaldırmışta aknyi yok etmişte hızları aşırtmışta bilmem neymişte neymiş.

Sen önce 20 günde bi interneti bağlamasını öğren 30 günde çözülemeyen arızayı gidertmesini öğren portu satana kadar canım cicim portu sattıktan sonra seyyar satıcılar gibi ortadan kaybolmamasını öğren. Evde kurulum yapıyoruz ayağına 60 lira alıp kimseye kuruluma gidilmedi diye foyaları ortaya çıkan yalanı o zaten sizin arka planda görmediğiniz işlemler için alınıyor yalanına çevirmemesini öğren. Uploadları 2 ye sabitleyip bizlik bişey yok deyip topu Telekom’un üstüne atıp 5 lira zammı çaktıktan sonra uploadları 4 çekmemeyi öğren.

Bedava verseler kullanmam şu şirketi. Oturduğum binaya kendi altyapılarını getirecekler evi değiştiririm o derece. 2.5 ay türlü türlü yalanlarla keyfimin içine ettiler, kapattıyorum onda bile yalan konuşmaktan kendini alamıyorlar.

Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
      Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
      Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
      Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      10 Kasım 2018 06:00:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Arseyus

Adamlar o kotaya hayır ekibi ile rol üstlenmedi. Mücadeleyi desteklediler ve internette devrim niteliğinde büyük işlere imza attılar. Taahhüt kaldırdılar! 150 GB verdiler! En yüksek hızları sağladılar! Alt yapılarında maksimum upload hızı sağladılar! AKN maliyet kaldırırsa 250 GB yapacağız dediler ve çok geçmeden direk AKK kaldırdılar!

Bundan dolayıdır ki ilerleme oluyorsa en önemli rollerden biriside türknet oldu.Millenicom , netspeed , oris telekom hepsi türknetin vesilesi ile tüketiciye uygun paket çıkardılar.

Şöyle türknet ile süperonlineyi vdsl paketleri ile karşılaştırsak türknet süperonlineyi 2 toplar 4 çarpar 8 böler. Zaten böldüde.

İnsanların türknetten şikayetçi olma sebebi müşteri hizmetlerinden dolayı. Bana sorarsan sorunun çoğu kullanıcıda. Hem kendini ifade edemiyor hem teknik bilgisi yok. 65 TL para ödüyor zırt pırt müşteri hizmetlerini gereksiz gereksiz arıyor. Bu işin bir maliyeti var. Zarara iş olmaz. Sonra türknet öyle böyle. Hayır yani başka iss geçmemen işin kafana silah mı dayıyorlar?

Forum da onlarca türknet şikayetlerinin olma sebebi türknetin iyi niyetli olması ile alakalı. Adamlara küfür etmelerine rağmen türknet mesaj atın yardımcı olalım diyor.

Şimdi kim insan kim hayvan? Mesela şuan netspeed aboneyim dikkat ederseniz bu adamlar forum da yok. Neden? Çünkü bu belli başlı sorunlu tipler yüzünden ve forumdan destek vermemeklen en doğrusunu yapıyorlar!

Türknet ise çok sabırlı bir servis sağlayıcısı. Adamlar dengesiz tipleri sorun etmiyorlar çünkü fikir sahibi adamlar. Fikir sahibi olmasaydılar şuan akk siz hiçbir paket dahi olmazdı. Adamlar devamlı olumlu yenilikçi hareket ediyor. Bu yüzden dönüpte kendilerine hakaret edenlere en ufak tartışmalarını göremezsiniz çünkü adamarın daha önemli işleri var ki zaten bunlarda hep bizim içindi.

Şimdi biri bana bu firmanın büyük bir rol üstlenmediğini söylesin?
      https://forum.donanimhaber.com/turknet-fatura-borcunu-odeyemiyorum--130812115#130812115

Bunu oku o sana yeter.

"İnsanların türknetten şikayetçi olma sebebi müşteri hizmetlerinden dolayı. Bana sorarsan sorunun çoğu kullanıcıda. Hem kendini ifade edemiyor hem teknik bilgisi yok. 65 TL para ödüyor zırt pırt müşteri hizmetlerini gereksiz gereksiz arıyor. Bu işin bir maliyeti var. Zarara iş olmaz. Sonra türknet öyle böyle. Hayır yani başka iss geçmemen işin kafana silah mı dayıyorlar?"

Yazılım Mühendisiyim ve internetimin çalışmaması benim sorunum çünkü "Turknet" ne hikmetse adres değişikliği yapmış portlarda bu yüzden parasını ödediğim internet hizmeti benim adresime değil de başka bir konuma yönlendirildiği için haliyle interneti kullanamıyorum ama bu benim sorunum çünkü ben teknik bilgim olmasına ve arka plandaki sistemin her bir adımını bilmeme rağmen internetim olmadığı için senin tabirinle müşteri hizmetlerini gereksiz yere arıyorum. "Gerekçesi de final dönemi tamamen bilgisayar kaynaklı olan derslerimin internet olmadığı için sınavlarımın tehlikede olması." Arıyorsun 1 hafta içinde geri dönüş, yapılacaktır kaydınız alınmıştır. 1 hafta sonra finaller neredeyse bitmiş olacak ve Turknet sorunum hakkında bana ulaşabilmek için 1 haftalık bir bekleme süresi veriyor ama sorun bende çünkü ne yapalım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      547 Mesaj
      10 Kasım 2018 06:49:53

kalite standartları yok tt ve müteahhitler tarafında problem o sebepten. turknet akışı bölge ve il bazında routerlarla teslim alıyor oradan gayrettepeye yönlendiriyor.
      yaşanan tüm sorunlar evden saha dolabına oradan turknetin trafiği teslim aldığı routera kadar olan yerde. buradan öncesinde turk telekom devreye giriyor.

Superonline napar, sahadaki cihazın tanımında sinyali yükseltirler geçici çözüm tekrar performans düşene kadar. Çözüm: saha dolaplarına standart donanım getirmek, kablolara standart getirmek, evlerdeki telefon hatlarına standart getirmek. Anca geldi galiba ama ne kadar uygulanıyor bilemem.

TT napar, saha dolabındaki dslama reset falan atar, bi gider kendine gelir bi dahaki zamana kadar. Genelde paketi tekrar tanımlıyorlar bağlantı kopup geliyor oldu diye.
      Bu kadar çok inşaatın yapıldığı ve cehaletin olduğu ülkede çok zor işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tweenietomatoes -- 10 Kasım 2018; 7:1:5 >
      |
      |
      grey wind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      10 Kasım 2018 08:33:41
      SpeedTest sonuçları yüksek (40Mbit) olsa da web sitelerine (DonanımHaber bazen 5 saniye) girişte yavaşlamalar oluyor.
      |
      |
      10 Kasım 2018 09:10:13
      Türkiye’de AKN, AKK, Kota (ne isim altında olursa olsun) gibi uygulamaların olmadığı bir internet herkes için gerçek olduğunda, kim sizin o olmayan müşteri hizmetlerinizi, vasıfsız iş bilmez yalancı müşteri temsilcilerinizi çeker?

o yüzden biz de umarız türknetçiğim, biz de umarız.
      |
      |
      2629 Mesaj
      10 Kasım 2018 09:25:19
      İnsanları memnun etmek çok zor, hele 2 kat para verip internet kullananlara aklım ermiyor.

Turk net ten gerisi boş.

|
      |
      1302 Mesaj
      10 Kasım 2018 09:25:57

Hocam 5 gündür internetim yok, destek oluşturdum, buradaki arkadaşa 4 kere yazdım, şikayetvar.coma yazdım, hâlen bir Allah'ın kulu sorunumu çözmedi. Santral offline gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      BalistikBomba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      49 Mesaj
      10 Kasım 2018 09:32:06
      İlk önce 20582016 Nolu arıza talebini çözün de 2 gün oldu internetim yok..

Şu Akn kalksın da türknette bakalım kimi bulacaksınız 3 yıldır türknetliyim.
      33 gün internetsiz kaldım geçen ay bugün de 3. gün bakalım kaç gün gene internetsiz kalacağım.

türknet pişmanlıktır. arıza çözme kabiliyetleri sıfır.

Mehmet Celebiler [mehmet.celebiler@turknet.net.tr] (turknet ceosu)
      Cenk Toker [Cenk.Toker@turknet.net.tr] (bilmiyorum kim ceo maile eklemişti)
      Sinan Kurmuş [Sinan.Kurmus@turknet.net.tr] (bilmiyorum kim ceo maile eklemişti)

İlla her seferinde şu üç yöneticinize mail mi atalım ifşa ediyorum arkadaşlar bu üç yöneticiye mail atarsanız sorunlarınız hemen çözülür.

bekliyoruz hala... internetim yok bu nedir kalite git gide düşüyor.

şuan internetim yok bekliyorum bugün eve gittiğimde o internet gelmemiş olsun gene bu 3 yetkiliye mail atacağım. inceldiği yerden kopsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzyildiz -- 10 Kasım 2018; 9:33:28 >
      |
      |

• Yarbay
      11778 Mesaj
      10 Kasım 2018 09:50:17

İstanbulun göbeği neresiymiş orası ?

|
      |
      Mèrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      10 Kasım 2018 09:59:21
      YAPA santral için şartlarınız neler, kaç abone olursa kurarsınız
      |
      |

Reklamlar
sohbet
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.