Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adsl isigi yaniyor ama internet isigi yanmiyor sabahtan beri.
    1 haftadir surekli kopmalar yasiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PomPom kullanıcısına yanıt
    Bazi bolgelerimizde internet hizmetine erisim konusunda sorun yasiyoruz. Sorunun cozumune yonelik calismalarimiz devam ediyor. Siz bu sorunu hangi bolgede yasadiginizi bize yazin. Bolge bazli kontrol edip size geri donus yapalim. Siz degerli kullanicilarimizdan ozur dileriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Istanbul/Pendik Kurtköy Mah.

• Aynen pendikte dünden beri yok . Şimdi geldi ama kopma oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Ankara/keçiören sık sık kopma oluyor bende
  • surekli çalışma sürekli hat olmama. faturalari alirken de bu kullanilamayan günleri faturadan düşüyormusunuz

• maviler195 kullanıcısına yanıt
    https://turk.net/iptal/

bu sayfada anlatılmaktadır, yaşadığım için anlatayım hatırladığım kadarıyla, ilgili belgeleri imzalayıp fakslıyorsun bu kadar, istedikleri belgeler vardı, ikametgah, kimlik fotokopisi, dilekçe vs. bu belgelere isim soyisim imza adres müşteri no yazın her sayfaya yeterli.
  • 76 lira yaptınız. Siz de büyüdükçe bizi koparmaya başladınız

• Arkadaşlar 1 aydır geçiş yaparak kullandığım türknetten kurtulmak istiyorum. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsunuz telefon ile ben böyle bir saçma sapan hizmet görmedim. Uyanıklar faturayı daha kullanmadan ay başında tahakkuk ediyorlar. Ben şimdi aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum ancak hemen faturayı yansıttıkları için fazla ödemiş olacağım ilgili ay için bunu nasıl geri alırım yada nasıl kayıpsız iptal ettirebilirim.

Not: Türknet pişmanlıkmış bunu öğrendim.
  • 76 liradan ucuza İnternet kullanan var mi

• deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Geçiş yapınca diğer firmalar turknete odediginiz rakamı faturadan düşer. Birkaç ay önce ben aynı durumdan geçiş yaptım ttnete. Hiç bir zararım olmadı TTNet sayesinde.

• 76 TL olmus, malesef bir avantaji kalmadi,

Alternatiflere bakiyorum arkadaslar, onerisi olanlar yorum yazarsa sevinirim.

• bu ne ya acma kapama ucretı 24 tl neyı kapatıp acıyosunuz cok merak edıyorum
  • 76 lira hala ucuz. Ben 75 mbit kullanıyorum sınırsız aynı paket telekomda veya süperonlineda kaç tl? 6 mbit limitsiz paket telekomda 200 tl. Herkes boş konuşuyor valla.

• 76tl olmuş başka operatör bakmak lazım
  • İlk ayım dolmadan gelen faturamı merak eden var mı arkadaşlar ? Otomatik ödeme talimatı verdim bir de kurulum ücreti alınmayacaktı bakın. 95.99 bi internet ücreti kesmişler bir de 31,64 lük bir fatura kesmişler. Haa yeter mi yetmez bir de kuruluma gelen ekibe 50 tl kurulum ücreti verdim tüm heryere şikayet edeceğim haberiniz olsun. Bağlatın arkadaşlar soyulmak isteyen bağlansın daha 1 ay olmadı 17 haziranda 1 ay olacak .
  • 75>65 75 tl faturamı olur. Önümüzdeki ay ayrıntılar olursa alternatif arayışına girmek lazım.

• Alt yapım 80 mbite kadar destekliyor...

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

Son 6 dışında 75 mbite kadar hız veren tafimi hiç problemsiz kullandım.

Son 6 ay ne oldu ?

İnternette bi tuhaflık hisettim ve arayüze girdim baktım.

75 mbit için yeterli olan altyapı değerlerim gitmişti ve yerini max ratesi 20 mbit olan ortalama 15mbit alabileceğim değerler almıştı.

Durumu defalarca Türk.Nete bildirdim... Yalan yok ertesi gün benle iletişeme geçildi. Ertesi gün ise Telekom ekipleri benim ile iletişime geçti ve hat değerlerinde kayıp olduğunu 75 mbit internet alamacağımı bildirdi. Türk nete durumu anlattım ve hızımı 35 mbite çektiler ancak değişen bişey olmadı.

6 ay içerisinde değişen hiç birşey olmadı. Artık diğer firmaları araştırmaya başladım.
  • Türktelekom senin portu VDSL 1 olan sw e bağlamış 😁

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.