Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atladığınız kritik detay var Türknet TT iştiraki... adamlar tembelliklerinden öteye atıyor... hatta bazen taşeron kafalı personel mağduru olabiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavanator -- 1 Haziran 2019; 15:18:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cana-cana

O zaman şöyle yapalım sizleri Ttnet e alalım sizde kurtulun bizde uyar mı? Operatör değiştirmek karalamaktan daha iyi bence
    türknet fanboyluk müessesei hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutz -- 1 Haziran 2019; 15:23:7 >
  • Çalıştığım yerde bir ara geçmeyi düşündük. Bende aynı binada bu hizmeti alanlara sordum...

Geçmedik. Geçmediğimiz gibi sonsuza kadar da öyle bir düşünce asla var olmayacak sanırım
  • gavanator kullanıcısına yanıt
    Yukardaki arkadaşlar anlamamak için takla atıyor malesef. Sırf şu taşeron firmalar yuzunden bu tartışma. Dün benim bir sorunum oldu bugün hallettiler. Tt ekibi ankastre arızası olarak türknete bilgi vermiş ayrıca bize bilgi verildi şeklinde iletmişler ama bize kimse bilgi vermedi :) hatta her iddasına varım tt ekibi gelip ankastreye bile bakmadı :) indik aşağıya ankastreye baktık kablo temassızlığı varmış taktık düzeldi. Ben evde oturup tt ekibini bekliyor olsaydım en az 1 ay netim ve telefonum olmazdı. Ama anlatamıyoruz anlamıyoşar malesef. Şu taşeron şirketler yuzunden türknete karalama yapılıyo çok haksız çok gereksiz boş bir harwket. Bizim ülkemizde meyve veren ağaç taşlanıyor her zamanki gibi. Adamlar en iyi yurtdışı çıkışlarına sahip firma ama kimseye anlatamazsın anlamazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizede yeni operatörünüz hayırlı olsun

• quote:

Yukardaki arkadaşlar anlamamak için takla atıyor malesef. Sırf şu taşeron firmalar yuzunden bu tartışma. Dün benim bir sorunum oldu bugün hallettiler. Tt ekibi ankastre arızası olarak türknete bilgi vermiş ayrıca bize bilgi verildi şeklinde iletmişler ama bize kimse bilgi vermedi :) hatta her iddasına varım tt ekibi gelip ankastreye bile bakmadı :) indik aşağıya ankastreye baktık kablo temassızlığı varmış taktık düzeldi. Ben evde oturup tt ekibini bekliyor olsaydım en az 1 ay netim ve telefonum olmazdı. Ama anlatamıyoruz anlamıyoşar malesef. Şu taşeron şirketler yuzunden türknete karalama yapılıyo çok haksız çok gereksiz boş bir harwket. Bizim ülkemizde meyve veren ağaç taşlanıyor her zamanki gibi. Adamlar en iyi yurtdışı çıkışlarına sahip firma ama kimseye anlatamazsın anlamazlar
    20-24 saatleri arası ping sorunu başlığını oku biraz.
    En iyi yurt dışı çıkışına nasıl sahipler acaba?

her akşam 60ms.

Fanboyluğa gerek yok. Ekmeğini yemiyorsan, suyunu içmiyorsan, bedava internetini kullanmıyorsan orası ayrı.

İşini yapsa herkes, burada tartışıyor olmazdık zaten.

• Taahhutsuz netinizi kullaniyorum.iptal ettiricem de aylik faturami cikartiyorsunuz yoksa kullandigim gun kadar olan ucret mi cikartiryorsunuz?

• Ben kablosuz olarak pubg oynuyorum her saatte oynuyorum ve pingimi hiç 60 üstü görmedim daha :)

• quote:

Ben kablosuz olarak pubg oynuyorum her saatte oynuyorum ve pingimi hiç 60 üstü görmedim daha :)
    Bulunduğun yerde saha dolabın pick saatleri kotarıyordur.
    Pubg lite türkiye sunucusundasındır. Yoksa söylediğin cahillikten öteye gitmiyor.

Mevlânâ : Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana. Ya da yazık oIur adabına.

Başlıklarda ping/ hız sorunu çekenler yalan söylemiyor. Bunu düzeltmek Türknet'in problemi.
    dediğim gibi fanboyluğa gerek yok
  • Hımm yani sizdeki sorun yoğunluktan kaynaklanıyor ? Pubg nin türkiyede serveri yok. Avrupa ve ortadoğu var ben avrupa serverindeyım oda frankfurtta ve malesef mevlananın sözü ne istediğini bilmeyen türkneti karalayan arkadaşlara iade ederim.

• cana-cana C kullanıcısına yanıt
    Bak son kez bilale anlatır gibi anlatayım.

Benim bahsettiğim ping zaten oyun pingi değil.

Bu iptv, netflix, twitch gibi servislerde donma yaratıyor.

Ne hakkında konuşulduğunu bilmeden, araştırmadan yaşamında başarılar.

• Spinata S kullanıcısına yanıt
    Bir ortalaması yok Turknet'in. Denemenizde bir sakınca da yok. Sorun olmayabilir, çok memnun da kalabilirsiniz. Tamamen şans, biraz da sabır. Her firmada sorun olabilir. Türk Telekom'a taahhüt vermekten her türlü iyidir. Ben de çok sorun yaşadım ama şu ara çok memnunum. Sebebi aslında Turknet değil Türk Telekom'un alt yapı iyileştirme çalışması yapması oldu. Daha önce de Türk Telekom'un alt yapı yetersizliğinden dolayı sağlıklı hizmet alamıyordum. İşin çoğu Türk Telekom'da yani. Turknet'ten beklenen Türk Telekom'un yaptığı işi takip etmesi, sorunların çözümünü hızlandırması. Bir de diğer internet sağlayıcıları da zam yapacak dendi, daha ortada zam yapan kimse yok. Kimse zam yapmazsa Turknet'in fiyatı rakipleri ile aynı fiyata çekmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 2 Haziran 2019; 0:49:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UTE70RW52FXG

yukarıdaki davet koduyla yapılan aboneliklerde 1 ay ücretsiz kullanım hakkı elde edebilirsiniz.
  • sizede ttnette başarılar

• Düşünen olursa davet kodu gönderebilirim

• 15 yıldır ttnet üyesiyim,ayın 8'in de taahhütüm bitecek .Turknet'e başvurdum ,sıkıntı yaşarsak alternatifleri düşüncem.Fiyat olarak 75 tl çok uygun gözüküyor.Eğer ttnet'e devam etseydim,99 tl + ev telefoun 25 tl toplamı 124 tl.Görünürde 50tl ve 10 mbs daha fazla hız avantajım var.Bakalım gerçek hayatta nasıl olacak?
    Sonuçları tekrar dan burdan yazarım ,
    Şuan vdsl 24 mbs ttnet kullanıyorum hızım ortalama 18 mbs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonjurkes -- 2 Haziran 2019; 16:9:16 >
  • Yaklaşık 3-4 senedir Türknet kullanıyorum. 1-2 sene önce YAPA VDSL'e geçtim. 16Mbit ADSL kullanırken ping sürelerim çok iyiydi. Hız testlerinde 15ms civarı, Avrupa sunucularda 55-60ms pingle oynuyordum. Fakat YAPA'ya geçtikten sonra ping direk ikiye katladı. Şuan hız testlerinde 35ms civarı, Avrupa sunucularında 90-100ms ping alıyorum. Birde bu değerler oyun modunda. Diğer modlarda daha da artıyor.

Şimdi sormak istediğim konu bir miktar hızımı azaltıp ping süresinde iyileşme sağlayabilmem mümkün mü? Birde Telekom santralle aramda 300 metre gibi bir mesafe var. Acaba santralden herhangi bir iyileştirme yapılabilmesi olanaksız mı? Teşekkürler.

• kaldı kavuşmamıza son 2 ay (((:
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Şu konuda anlatıldığı gibi hat modülasyonunu FASTPATH e alın;

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138523812

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Netspeed yaptı, millenicom yapmadı o da bu ikisinden kaçanları toplayalim peşinde de ondan. Hedefi toplasın o da yapar bir şeyler diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.