Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi hizmet alan iyi der bunun poh pohlamayla alakası yok hocam. Ben bulunduğum evde bütün issleri kullandım nerdeyse ttnet, superonline,vodafonenet ve turknet. Bunların içerisinde en makulü Türk net. Çok mu iyi? Değil ama diğerlerine oranla daha iyi. Akşamları hız düşüşü oluyor ama onda da diğer isslerle aynı hıza geliyor bende. Bu biraz şans işi yani o yüzden kimseyi yargılamamak lazım.

Şunuda belirteyim destek sistemleri çok kötü ne olursa olsun canlı destek şart en azından online olarak anında cevap verilecek bi platform şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba istanbul bahçelievler güngören sokağa turknet baglatsam ne kadar hız alırım bilgi verebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

İyi hizmet alan iyi der bunun poh pohlamayla alakası yok hocam. Ben bulunduğum evde bütün issleri kullandım nerdeyse ttnet, superonline,vodafonenet ve turknet. Bunların içerisinde en makulü Türk net. Çok mu iyi? Değil ama diğerlerine oranla daha iyi. Akşamları hız düşüşü oluyor ama onda da diğer isslerle aynı hıza geliyor bende. Bu biraz şans işi yani o yüzden kimseyi yargılamamak lazım.

Şunuda belirteyim destek sistemleri çok kötü ne olursa olsun canlı destek şart en azından online olarak anında cevap verilecek bi platform şart.
    Hocam bak sen mesela iyisini ve kötüsünü ayırt ederek güzelce ve abartmadan fikrini belirtmişsin. Benim lafım özellikle kendisinde sorun yok diye "süper!", "harika", "dehşetül vahşet!" falan diyip sadece süslü süslü sözlerle abartılı yorum yapanlara.

Bak sana şöyle bir örnek vereyim ben donanım sektöründe Türkiye'de sadece şu an sadece 1 firmaya (ismini vermeyeyim "X" firması diyelim) gözüm kapalı güvenirim, "süper, harika" gibi yorumlar yaparım. Çünkü bu X firmasıyla ilgili internette ve sağda solda 1 tane olumsuz yorum göremezsin, bulamazsın. Ve kendim de kullanıp yaşamadıysam, ben bunu tam mükemmel olarak değerlendirir ona göre "süper hizmet" derim. Bu sektörde olanlar hangi firmayı kastettiğimi anlamıştır da orası ayrı neyse. Demek istediğim bu tip yorumların yapılması için herkesin %100 ya da ona yakın memnun olması lazım. Sana sorun çıkartmayıp başkasına çıkarıyorsa bana ters.

• Abonelik iptali de yok, listeye o da eklensin. Bir aydır kapatmaya çalışıyorum hala kapanmadı. Ayrıca ne hikmetse 60 TL olan fatura son 5 aydır 89 TL geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Türknet'te

AKN yok
    KOTA yok
    MÜŞTERİ HİZMETLERİ yok
    AKŞAM SAATLERİ HIZ yok
    DÜŞÜK PİNG yok

BUNDAN SONRA DA OLMAYACAK! DEMEZLER İNŞALLAH :)
    İnternetin ulaştığı nokta muhteşem değil mi ya,

birileri böyle yine reklam peşinde olup kandırmaya çalışırken

hemen anında canı yananlar devreye giriyor durumu bildiriyor

güven ortamı tam sağlanmış oluyor

Süper ki ne süper

içimden geldi yazayım dedim :D
  • Memnun olanlar online oyun oynamayanlar. 100 mbps verseler ne olur pingler bu kadar yüksekken. İnternet kalitesi eşittir ping. Yurt dışı pingleri rezalet uzun süredir.

• bu köy tavuğu güzel oğlandır😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rootkeri kullanıcısına yanıt
    aynen köy tavuğu güzel oğlan.
  • Bugüne kadar denemediğim ISP kalmadı, şuana kadar aldığım en kaliteli hizmeti (F/P - HIZ) TurkNet'den alıyorum ve çok memnunum. Çamur atanların çoğu armut piş ağzıma düş mantığındalar, TTNet'in yapması gerekenleri yapmadığı ve özellikle bazı konularda etik davranmadığını bilmeden konuşuyorlar. Kusura bakmayın ama xDSL altyapısından başka alternatifiniz yoksa TurkNet'e hakkını teslim etmelisiniz.

Ben en azından kendi adıma beni, AKN, Kota vb saçma uygulamalardan kurtardığı için teşekkür ediyorum TurkNet'e. Keşke fiyat 59 lira sınırında kalsaydı o zaman daha iyi olurdu. Şu arkadaşını getir kampanyasına ayırdıkları bütçeyi fiyat indiriminde kullansalar daha çok müşteri çekerler diye düşünüyorum.
  • burdada herkes sorun var yazıyor 16 mbps vermek çokmu zor bu ülkede.
  • MRYGZ kullanıcısına yanıt
    Fiyat 65.

5 lira ucuz olsa ne olur ki?

• qazz42 kullanıcısına yanıt
    sokağında fiber varmı onu kontrol ettir varsa istediğin kadar hıza ulaşabilirsin.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Villa da istiyorum.
  • Melih5643 M kullanıcısına yanıt
    senin gibi bir gereksizi görmemenin en iyi yolu engellemektir.ENGELLENDİN
  • Türknette akn yok. Ama sıkıntı olduğunda muhatap olabileceğiniz kimsede yok. Türknet pişmanlıktır.

Eskiden evimizin altında bi tv tamircisi vardı. Adı televizyon tamircisi ama herşeye bakardı. Bişey bozulunca götürürdün ona "bırak şuraya müsait olunca bakıcam" derdi. Sonra ben diyim 3 ay siz deyin 6 ay. Bi ara aklına gelince bakardı. Ama en azından arada gider noldu bizim iş derdik.

Şimdi durumu şöyle düşünün. Bi sıkıntı olduğunda türknet diyor ki "şuraya yaz git" Sonra 3 ay mı olur 6 ay mı olur. Hemde noldu bizim iş diyecek kimsede yok.

Ha bu arada kendileri sadece kurulum için geliyorlar ondanda kesinlikle uzak durun çünkü sadece modemi fişe takıyorlar. Sonrarasında teknik eleman falan yok. Mahalledeki elektirikçiyle yakalarsan TT yetkilisine yalvar dur. Çünkü türknette yalvarabileceğin bile kimse yok.

Açıklamada şu: işler hızlansın diye böyle yaptık. He he evet öle.

TTnin kendi müşterilerini kayırması başka ISS müşterilerine DSLAMda bozuk portları vermesi falan hiç girmiyorum oralara çünkü türknette bunun farkında ve bişey yapma niyetinde olan kimse yok zaten

• Herşey güzel ama

100 mbit alanada 65 tl

Benim gibi 8 mbit alana da 65 tl biraz can sıkıyor .j

• Türknet kullandım 1 sene Ağustos’tan ayından Eylül sonuna kadar hiç kullanamadım bağlantı problemi yaşadım 2 ay boyunca bedava para verdim sonunda kapattım türknet kadar rezil bir kurum yok akn olsa ne olur olmasa ben kullanamadıktan sonra interneti

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    bende villa istiyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.