Şimdi Ara

Türknet'te hız sorunu yaşar mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline 16 mbit adsl kullanıyorum. 13-14 mbit civarı hız alıyorum. AKN'm 75 GB. AKN yeterli gelmediği için Türknet VDSL düşünüyorum. 75 mbit kaldırıyormuş hattım. Ancak bölüme baktığımda sürekli hız sorunu yaşayanları görüyorum. Bu genel bir sorun mu? Bu ya da benzer sorunları yaşamam Türket'te kronikleşmiş bir durum mu?

• Tamamen şans işi. Sorunların bazıları tt kaynaklı, bazıları yazılımsal veya yoğunluk kaynaklı. Bir deneyin, verim alamazsanız iptal ettirmesi kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 10 Temmuz 2017; 15:56:26 >
  • Merhaba, altyapınızın desteklediği kadar maksimum hızı sizlere sunmak için çalışıyoruz. Ancak alacağınız hız değerleri kullandığınız modem özelliklerine, ev içi tesisatınıza ve santrale olan uzaklığınıza göre değişkenlik göstermektedir. Diğer kullanıcıların yaşadığı problemler ise herkeste yaşanılacak diye bişey yoktur. Altyapı kaynaklı, bina kaynaklı sorun yaşayan kullanıcılar mevcut. Hizmetimiz taahhütsüz olup memnun kalmadığınız takdirde hiçbir ek ücret ödemeden iptal ettirebilirsiniz.
  • Hocam ben de yeni bağlattım. 3 gün oldu bir problemim yok. İnşallah sorunsuz devam ederim. Bana da 75 dendi. Modemden 130 görünce 100 istedim şu an 93 alıyorum memnunum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, altyapınızın desteklediği kadar maksımum hız değerlerinizi sizlere vermeye çalışmaktayız
  • İnterneti sağlıklı al da hız önemli değil. 20 gündür müşterisiyim, geçen hafta internet koptu gidiş o gidiş, halen neden gitti ne zaman gelecek arayan soran yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.