Şimdi Ara

TurkNet’te Evde Kurulum Dönemi Başladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
10.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bina kutusundan eve yeni hat çektireceğim lakin 10 metre ücretsizmiş kablo Türknet den mi oluyor? Eğer Türknet biz yapıyoruz siz karışmayın diyorsa yakın mesafedeki odaya 10 metrelik hat iş görür. Ancak eğer yapamıyorlarsa 25-30 metrelik kablolama gerektiren başka bir odaya cat6 döşetmeyi düşünüyorum.

Başvuru sürecini ona göre başlatacağım bu konudaki bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 8 Şubat 2018; 1:3:19 >
  • RElS kullanıcısına yanıt
    10 metreden fazla gerekir ise gelen eleman metre başı ücret alıyor olması lazım isteğinize bağlı illa 10 metre olacak diye bir şey yok. 100 metre gider metresi 1 tl olsa 90 tl ödeme yaparsın ödediğin evde kurulum ücretine ek olarak (kredi kartı ile başvuruda 30 tl diğer şekilde 60 tl + 10 metreden fazla harcanan kablo)
  • Merhaba, Van'da yaşıyorum, turk.net buralarda var mıdır ne kadar hız sunabilir bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom 2 telli standart ev telefonu olan her yerde kullanılabilir. Web sitesini kontrol ediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aboneyim evde kurulum hizmeti almak istiyorum bir yetkili talebimi müşteri hizmetlerine iletebilir mi kendilerine ulaşmak imkansız gibi. PM'den ulaşılırsa sevinirim.

• F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    sayın yetkili kurulum için ekipleriniz müşteriye ulaşmamışlar sıfırdan hat tahsis
  • Turknet e yalın internet kullanıcısıysanız hiç başvurmayın. Bugün itibariyle 3 günlük geçiş çabalarım bunu gösteriyor.Başvuru esnasında ''Adresinizde altyapı olmadığından başvurunuza devam edemiyoruz'' uyarısı alırsanız firma bizim adımıza port tahsisi yapamadığı için topu turktelekoma atıyor. Onlarda haliyle sizin bu çırpınışlarınızı kendi kazanımı haline getirmeye çalışıyor. TTnet ten superonline a geçerken sorun yaşamamıştım ama daha işin başında çok iyi bilmelerine rağmen müşteri kaybetmemek için baştan belirtmedikleri hususlar çok can sıkıyor.
    Haliyle BTK ya gerekli şikayetleri yaptım. iki firma sorunları çözmek için beni uğraştıracaklarına kendi aralarında sorunu çözme yolunu bulsunlar. Çok şey istemiyoruz, İran'daki internet hizmetinin yarısını verin yeter.

• arkadaşlar başka bir başlıkta yazdım burda tekrar etmek istedim . Evde kurulum hizmeti dedikleri şey mevcut kabloyu modeme bağlayıp çalıştırmaktan başka birşey değil. Sırf buna inanarak başvurmayı düşünüyorsanız tekrar düşünün

https://forum.donanimhaber.com/turknet-rezaleti-dolandiriciliga-donusecek-mi--131398117.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 +84tl fatyra geldi son ödeme tarihi bu gündü ödedim

Almadığım hizmeti fatura ettiler ödemem gerektiğini söylediler ödedim destek kaydı falan bir işe yaramıyor fatura çıkmadan açmaya başladım kayıtları ödeyeceksin dediler hep

geçmiş olsun bana (bu ara nedense bana elekteik faturaları da 2,5 katı geliyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: logitech_5

arkadaşlar başka bir başlıkta yazdım burda tekrar etmek istedim . Evde kurulum hizmeti dedikleri şey mevcut kabloyu modeme bağlayıp çalıştırmaktan başka birşey değil. Sırf buna inanarak başvurmayı düşünüyorsanız tekrar düşünün

https://forum.donanimhaber.com/turknet-rezaleti-dolandiriciliga-donusecek-mi--131398117.

Onu bile yapmıyorlar. İstanbul’da bile kuruluma göndercek adam bulamıyorlarsa Anadolu’nun vay haline. Yarın iptal dilekçesi yollucam. Arasalar bile gelemyiin istemiyorum diyeceğim. İlerde bi arıza olduğunda başıma gelecekleri düşünemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Btk evde kurulum hizmeti ile ilgili şikayetimin türknetten cevabı

Merhaba Yakup Bey,

Evde kurulum ucreti sadece kurulum ucreti olarak alinmamakta olup uctan uca aktivasyon baslangicindan aktif oldugu sure boyunca yapilan tum alt yapi islemleri icin arka planda da gormediginiz tum islemler ve musteriye sorunsuz internet verebilmek adina yansittigimiz bir ucret oldugundan geri iade saglayamiyoruz.

(GöremediğimiZ kesin de anlama kapesiteniz de yok gibi bişi demişler, bunu unutmayacağım)

• yakupkaratas255 Y kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakem heyetne başvurun, her türlü alırsınız. Anahtar teslim kurulum vaadediyor, verilmeyen hizmet için ücret alamaz. O altyapı işlemleri başka firmadan geçişlerde de yapılıyor (tt'ye vergiler hariç 26,81 lira aktivasyon ücreti ödüyor) ama müşteriye yansıtmıyor.
  • Turknetten evde kurulum için sizi 24 saat içinde arayacağız diye mesaj geldi ancak henüz aranmadı, cumartesi pazar da ekip gönderebiliyorlar mı yoksa pazartesiye mi kaldık sizce?

• işten izin aldım bugun geleceklerını soyledıeler, gelmeden 1 saat once arayacaklardı ne gelen var ne gıden nede arayan sımdı ben bosa ızın aldıgıma mı yanayım fırmada muhattap bulamadıgıma mı ?
  • Kurulumda modeme giren kabloyu da gelen ekip takıyor mu ücretsiz bir şekilde?

• kabloyu kendim bağladım ben.
    turknete 30tl kaptırdık boşuna

turknet seçenek koymalı abone olurken.
    avantajix 35tl para iadesinden kurulum ücretini karşıladık :)
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ee ekibi iptal etme sansi yok mu hocam gelmesin iade etsinler tutari.

• sıfırdan hat açılışlarında kurulum isteğe bağlı değil zorunlu ve sitede hat iptal edilse bile (denemesi bedava kampanyasında) kurulum ücreti iade edilmez şeklinde yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kütahyalı_ramazan -- 7 Temmuz 2018; 0:43:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Ee ekibi iptal etme sansi yok mu hocam gelmesin iade etsinler tutari.
    yok.
    bağlantıyı yaptım kullanıyorum .sorun yok diyorum. illaki geleceğiz diyorlar.
    kağıda imza attırıyor.hizmetin sorunsuz teslim edildiğine dair
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

yok.
    bağlantıyı yaptım kullanıyorum .sorun yok diyorum. illaki geleceğiz diyorlar.
    kağıda imza attırıyor.hizmetin sorunsuz teslim edildiğine dair

Alıntıları Göster
    Hocam TT tarafından ankastreye kablo bırakılmışmıydı?

Bende bırakmamışlar bu adamları bekliyorum kaç gündür. 2016 da bağlanttığımda, telekom hattı bağladıktan sonra hemen hat açılmıştı. Şimdi bat açık kablo yok bağlanamıyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.